Aloes

Co sprawia, że aloes jest tak popularny i prawie każdy kosmetyk z tych “naturalnych” ma w swoim składzie aloe vera. Właściwości pielęgnacyjne aloesu znane już były starożytnym. Egipskie papirusy przekazują nam wiedzę na temat zastosowania aloe vera przez kobiety faraon jako środka pielęgnacyjnego. Używano także aloesu jako środka dietetycznego.

Co ciekawe aloes znalazł się w także w centrum zainteresowań zupełnie odmiennej do egipskiej cywilizacji mianowicie pragamtycznych rzymian, dla których bakteriobójcze i przeciwbólowe właściwości aloe vera były bardzo przydatne. Dlatego też w ekwipunku każdego legionisty było miejsce na zasuszony liść aloesu.

Obecnie ta niezwykła roślina zdobywa coraz większą popularność w dużej mierze dzięki amerykańskiej firmie Forever Living Products, największemu na świecie producentowi i plantatorowi aloe vera. W szerokim wachlarzu oferty Forever znalazły się suplementy diet, naturalne kosmetyki a także produkty codziennej higieny takie jak mydło czy aloesowy szampon a także dezodorant aloesowy.

Forever Living Products w tym roku obchodzi 30-lecie swojego powstania, firma jest obecna na wszystkich kontynentach w prawie 150 krajach na świecie. Sukces zawdzięcza niezwykłej staranności w procesie hodowli i produkcji produktów aloe vera a także sposobowi dystrybucji poprzez autoryzowanych dystrybutorów.

Firma oferuje nie tylko produkty ale także możliwość pracy jako autoryzowany dystrybutor w systemie multilevel marketing. Stabilność finansowa i ugruntowana pozycja Forever Living Products na rynku a także atrakcyjne produkty zużywalne a także wciąż dobre perspektywy dla rynku wellnes w Polsce sprawiają, że oferta Forever jest atrakcyjna nie tylko dla osób pragnących dodatkowego dochodu.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: