Apartament inwestycją życia

Lokowanie kapitału w luksusowe mieszkania w Warszawie dla wielu osób okazały się w ostatnim czasie inwestycjami życia. W związku z faktem, że ceny na rynku nieruchomości w ciągu ostatnich trzech lat poszybowały gwałtownie w górę, osoby te mogły zyskać nawet do kilkuset tysięcy złotych w przypadku kupna luksusowego apartamentu w Warszawie.

Obecnie w stolicy istnieje co najmniej kilka apartamentowców. Najwyższy apartamentowiec w Warszawie, to „Złota 44”. Budynek ten liczy sobie 192 metry wysokości. Posiada 45 pięter i mieści w sobie 251 luksusowych apartamentów. Do użytku ma zostać oddany jeszcze w tym roku. Innym znanym warszawskim apartamentowcem jest mieszczący się w pobliżu Placu Trzech Krzyży Holland Park, gdzie za metr mieszkania trzeba było zapłacić bagatela 17 tys. Złotych.

Deweloperzy dość często zapominają jednak, że do podstawowych potrzeb każdego człowieka należy potrzeba spokoju i wyciszenia. Lokalizacje największych apartamentowców w centrach dużych miast są owszem atrakcyjne, lecz potrzeby tej nie zaspokajają. Ciekawą alternatywą dla Złotej 44 czy Holland Parku, może być zespół willowy La Perle realizowany przez firmę Budizol – z jednej strony lokalizacja niedaleko Warszawy, z drugiej cisza i spokój konstancińskich zakątków.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: