Audiobooki wkraczają coraz szybciej do Polski

Polska już od dawna nie jest zaściankiem, jeśli chodzi o działania oraz rozwój biznesów elektronicznych. Jako jeden z ciekawszych przykładów bardzo szybko rozwijających się e-biznesów, z całą pewnością będzie Nasza Klasa, która zyskała niebagatelną oglądalność w stosunkowo krótkim czasie.

Oczywiście polska społeczność Internetowa nie ogranicza się jedynie do serwisów społecznościowych. Warto pamiętać, że pojęcia takie jak ebiznes nie są w naszym kraju nikomu obce i coraz to więcej dużych firm inwestuje kolosalne kwoty pieniędzy w projekty opierające się o biznes działający w Internecie.

Jedną z takich właśnie firm jest Money.pl, który w tym roku zorganizował konkurs Milion na starUp, gdzie oferuje milion złotych (w postaci inwestycji) w najatrakcyjniejszy projekt oraz pomysł na ebiznes.

Jedną ze spółek, które również należą do Grupy Money.pl jest firma Digital All, właściciel platformy Zixo.pl

Firma ta zajmuje się dystrybucją oraz sprzedażą eksiążek, audiobooków oraz wszystkiego co może być dystrybuowane drogą elektroniczną. W swojej ofercie posiadają grubo ponad tysiąc publikacji elektronicznych. Warto zaznaczyć, że księgarnia internetowa Zixo.pl w chwili obecnej posiada największą ilość elektronicznych publikacji w swoich zbiorach, co stawia ją na samym początku firm działających w tej właśnie branży. Oczywiście ich spis stron z ebookami (program partnerski Klub Zixo) sprawia, że wydawcy, którzy mają możliwość współpracy z Digital All mają możliwość sprzedawania swoich publikacji na stronach setek partnerów, którzy aktywnie współpracują z krakowską firmą.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: