Giełda nieruchomości w serwise komorniczym

Ostatnio skorzystałem z oferty serwisu o tematyce komorniczej zawierającego również dział poświęcony rynkowi nieruchomości i chciałem się zwami podzielić swoimi spostrzeżeniami, gdyż jest to dosyć oryginalny i przydatny serwis. Mam tu na myśli serwis E-Komornik.com. Niewątpliwie jest to przyjazny dla użytkowników serwis w którym można znaleźć najnowsze wiadomości o prowadzonych przez komorników sądowych i skarbowych licytacjach z nieruchomości i ruchomości.

W tym serwisie dostępna jest również giełda nieruchomości oraz giełda wierzytelności. Mając na sprzedaż mieszkanie, jak to było w moim przypadku zastanawiałem się gdzie umieścić ogłoszenie. Brałem pod uwagę z jednej strony koszty ogłoszenia, z drugiej zaś dostępność ogłoszenia o sprzedaży mieszkania jak największej grupie osób. Postanowiłem wybrać serwis e-komornik, ze względu na dużą ilość odwiedzin osób które zainteresowane sa nabyciem nieruchomości i udało się. Mieszkanie sprzedane a ja mogę się tylko cieszyć, gdyż nie zapłaciłem jakiejkolwiek prowizji od sprzedaży mojego mieszkania. W zaledwie tydzień po sprzedaży swojego mieszkania kupiłem na prowadzonej przez komornika drugiej licytacji mieszkanie.Też się opłacało Naprawdę mogę polecić ten serwis wszystkim zainteresowanym kupnem, lub sprzedażą nieruchomości.

Dlatego tez ciesze się, że serwis się rozwija oferując coraz nowe funkcjonalności, choćby takie jak system wiadomości komorniczych, gdzie można przeczytać ciekawe artykuły dotyczące trendów na rynku nieruchomości jak i informacje o najnowszych wydarzeniach. Ostatnią ciekawostką zwiększająca funkcjonalność serwisu jest baza wiedzy w której umieszczono dane teleadresowe kancelarii komorniczych, kancelarii prawnych, sądów, oraz firm ubezpieczeniowych. Umieszczenie i bezpłatny dostęp do danych teleadresowych sądów okręgowych i rejonowych, kancelarii komorniczych, kancelarii prawnych oraz firm ubezpieczeniowych jest ewenementem jeśli weźmie się pod uwagę , że duże portale publikują bazy wiedzy odpłatnie a użytkownik by mieć do nich dostęp musi zapłacić niemałe pieniądze. Jak zapowiada e-komornik wkrótce w bazie wiedzy pojawia się również informacje o tłumaczach przysięgłych, oraz biegłych sądowych.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

1 Komentarz, opinia na forum artykułu “Giełda nieruchomości w serwise komorniczym”

  1. Karol W.:

    Słyszałem o tym serwisie, dobrze się zapowiada chyba.

Napisz komentarz lub opinię na forum: