Bogaty ojciec – weź przykład z Roberta Kiyosaki

Być może obiło Wam się już kiedyś o uszy hasło “wolność finansowa”? A jeśli nie, to może chociaż “bogaty ojciec”? Brzmi znajomo? W każdym razie powinno, ponieważ cykl książek autorstwa Roberta Kiyosaki o bogatym ojcu, to bestseller (choćby według “New York Times”).

Robert Kiyosaki to twórca takich postaci jak bogaty ojciec czy bogaty student. W swoich książkach opisuje różne sposoby mające na celu zawsze jedno – uzyskanie wolności finansowej. Udowadnia, że we współczesnym świecie możliwe jest życie bez etatu, a zarabiać można już we wczesnej młodości, choćby na studiach.

Być może wielu z Was pokręci teraz głowami lub postuka się palcem w czoło sądząc, że Kiyosaki i jego książki to zwykła propaganda opisująca coś równie nierealnego jak odkrycie Atlantydy. Jesteście jednak w błędzie. Kiyosaki nie pozostaje gołosłowny, podaje konkretne przykłady działań, które mogą doprowadzić do realnych zarobków i (co ważne) własnej satysfakcji. Udowadnia, że nie trzeba spędzać ośmiu godzin w znienawidzonej pracy, żeby mieć na chleb – że wystarczy chęć i kreatywne myślenie, by uniezależnić się pod względem finansowym. Nierealne? Cóż, może sięgniecie po prostu po choć jedną książkę Kiyosaki i przekonacie się, że wcale nie jest to utopia. Warto.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: