Budbazar zaczyna działalność

W internecie powstaje coraz więcej różnego rodzaju portali społecznościowych i stron będących serwisami z tak zwanego prawdziwego zdarzenia. Niestety do tej pory nie mogliśmy w sieci trafić na adres, który podejmował będzie tematy związane z budową domu czy stricte kwestiami dotykającymi rynku budowlanego. Teraz jednak jest inaczej.

Na świat przyszedł bowiem Budbazar, czyli portal powstały w odpowiedzi na wszelkie potrzeby rynku ogólnobudowlanego w naszym kraju. Jest to kompletne źródło informacji z branży, które powinno i ma na celu niesienie pomocy wszelkim osobom indywidualnym w realizacji projektów. Budbazar skierowany jest do ludzi, którzy stanęli właśnie przed takimi zadaniami jak budowa własnego domu, zakup materiałów budowlanych, remont domu czy mieszkania, urządzenie wnętrza, zagospodarowanie terenu wokół domu czy ogrodu.

Budbazar to portal dla ludzi z aspiracjami, którym takie kwestie jak budowa domu nie są obce. Znajdziemy tutaj także wszelkie informacje dotyczące przeróżnych trendów na rynku ogólnobudowlanym, poradniki, zapisy prawa budowlanego i nowości z branży. Jest to też kompletna i pożyteczna platforma umożliwiająca wymianę towarowo-usługową. Specjalnie dla użytkowników portalu powstałą sekcja ogłoszeniowa obfitująca w ogłoszenia drobne. Pozwoli to sprzedać im to, co zbędne i kupić to, co niezbędne.

Sekcja Ogłoszenia podzielone jest na podkategorie Materiały budowlane, Usługi i Praca dla budowlańca. Na stronie znajdziemy też katalog firm czyli bazę spółek związanych z budownictwem. Jest też sekcja Przetargi, która przeznaczona jest dla firm aktywnie poszukujących informacji na temat pozyskania nowych zleceń. W kategorii Nieruchomości znajdziemy bazę ogłoszeń z całego kraju. Zamieszczają je tutaj biura nieruchomości i osoby prywatne.

Każdy użytkownik Budbazar posiada własne konto, dzięki któremu może zarządzać swoimi ogłoszeniami, określać kryteria wyszukiwania informacji oraz ogłoszeń, które będą dostarczane na wybrane konto mejlowe.

Budbazar jest zatem pożytecznym serwisem, a przy tym stroną funkcjonalną, prostą i rzeczową. Dobrze się więc stało, że tego rodzaju portale wreszcie goszczą w polskim internecie.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: