Coraz łatwiej o kredyty bez zaświadczeń

Kredyty oraz pożyczki to ciekawy i prosty temat dla osób, które mają stały i wysoki dochód każdego miesiąca. Najlepiej jeśli jest to umowa o pracę i to w dodatku na czas nie określony. Trochę dłużej formalności wyglądają jeśli o kredyt lub pożyczkę stara się ktoś kto prowadzi działalność gospodarczą i nie ma umowy o pracę.

Tutaj już trzeba nastawić się na to, że będzie trzeba donosić więcej zaświadczeń i najczęściej niezbędne będą zaświadczenia od urzędu skarbowego oraz zakładu ubezpieczeń społecznych, które zawierają notatki o niezaleganiu ze składkami oraz podatkami. Nie każdy jednak wie, że jest coś takiego jak biuro informacji kredytowej i jak ta instytucja działa.

Otóż tam notowane są wszystkie nasze operacje bankowe jakie dokonujemy w czasie, gdy jesteśmy związani umową kredytową lub na pożyczkę. Dlatego jeśli w przyszłości chcemy mieć łatwiejszy dostęp do kredytów i liczyć na pożyczki bez zaświadczeń to dbajmy oto żeby zawsze w terminie płacić nasze wszystkie raty i mieć nieskazitelną historię w BIK.

Od jakiegoś czasu wiele banków właśnie tą kartoteką kieruje się przy podejmowaniu decyzji o zgodzie na kredyty bez zaświadczeń i sprawdzania biku (Kredytol.pl). Jest oczywiste, że jeśli ktoś swoje poprzednie zobowiązania nie spłacał terminowo lub jeszcze nie spłacił to jest potencjalnym tak zwanym nie solidnym kredytobiorcą. Jeśli chcemy być zawsze szybko i solidnie obsłużeni przez bank to pamiętajmy żeby dbać o czysta historię w BIKu.

Pieniądze są w życiu każdego człowieka naprawdę ważne jednak nie można ich pożyczać bez kalkulowania dokładnej kwoty jaka nam jest potrzebna i nie można także pożyczać tylko dla samego pożyczania. Pożyczka bez bik to pożyczka jak każda inna i nie ma takiej możliwości żeby ktoś nam ją potem podarował i nie domagał się całkowitego zwrotu wraz z wszystkimi odsetkami i kosztami jakie trzeba ponieść żeby pożyczkę dostać.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: