Coraz łatwiej o kredyty bez zaświadczeń

Kredyty oraz pożyczki to ciekawy i prosty temat dla osób, które mają stały i wysoki dochód każdego miesiąca. Najlepiej jeśli jest to umowa o pracę i to w dodatku na czas nie określony. Trochę dłużej formalności wyglądają jeśli o kredyt lub pożyczkę stara się ktoś kto prowadzi działalność gospodarczą i nie ma umowy o pracę.

Tutaj już trzeba nastawić się na to, że będzie trzeba donosić więcej zaświadczeń i najczęściej niezbędne będą zaświadczenia od urzędu skarbowego oraz zakładu ubezpieczeń społecznych, które zawierają notatki o niezaleganiu ze składkami oraz podatkami. Nie każdy jednak wie, że jest coś takiego jak biuro informacji kredytowej i jak ta instytucja działa.

Otóż tam notowane są wszystkie nasze operacje bankowe jakie dokonujemy w czasie, gdy jesteśmy związani umową kredytową lub na pożyczkę. Dlatego jeśli w przyszłości chcemy mieć łatwiejszy dostęp do kredytów i liczyć na pożyczki bez zaświadczeń to dbajmy oto żeby zawsze w terminie płacić nasze wszystkie raty i mieć nieskazitelną historię w BIK.

Od jakiegoś czasu wiele banków właśnie tą kartoteką kieruje się przy podejmowaniu decyzji o zgodzie na kredyty bez zaświadczeń i sprawdzania biku. Jest oczywiste, że jeśli ktoś swoje poprzednie zobowiązania nie spłacał terminowo lub jeszcze nie spłacił to jest potencjalnym tak zwanym nie solidnym kredytobiorcą. Jeśli chcemy być zawsze szybko i solidnie obsłużeni przez bank to pamiętajmy żeby dbać o czysta historię w BIKu.

Pieniądze są w życiu każdego człowieka naprawdę ważne jednak nie można ich pożyczać bez kalkulowania dokładnej kwoty jaka nam jest potrzebna i nie można także pożyczać tylko dla samego pożyczania. Pożyczka bez bik to pożyczka jak każda inna i nie ma takiej możliwości żeby ktoś nam ją potem podarował i nie domagał się całkowitego zwrotu wraz z wszystkimi odsetkami i kosztami jakie trzeba ponieść żeby pożyczkę dostać.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: