Czy da się bez skalpela poprawić urodę?

Czerwiec, lipiec i sierpień to dla sporej części, na ogół młodzieży, czas nawiązywania nowych kontaktów oraz miłości. Jest to też moment, gdy każdy dba o wizerunek zdecydowanie mocniej niż w pozostałych momentach. Jakie są więc możliwości polepszenia swojej urody w krótkim okresie czasu?

Płeć piękna najczęściej korzysta z przeróżnych zabiegów w salonach kosmetycznych, które jednak w dłuższym okresie nie dają zadowalających efektów. Zdecydowanie bardziej trafnym rozwiązaniem jest zadbanie o śliczny, a nawet oszałamiający uśmiech, w czym może dopomóc dobra klinika stomatologiczna. Najlepszym wyborem jest wybielanie zębów pozwalające odmienić wygląd w sposób niemal trudny do określenia. Rzecz jasna wybielanie zębów to nie jedyny zabieg pomyślnie wpływający na aparycję, lecz wyróżnia się minimalnym czasem wykonywania w odniesieniu do innych zabiegów dentystycznych.

W dodatku zakładając, iż dobra klinika stomatologiczna na ogół oferuje wybielanie zębów technologią Brite Smile to czas ten ulega jeszcze większemu ograniczeniu okazując się, iż przez jedną godzinę da się wybielić zęby do 8 tonów. Pechowo ortodoncja i implantologia to specjalizacje stomatologii potrzebujące zdecydowanie więcej czasu oraz większych nakładów finansowych, aczkolwiek zaawansowana ortodoncja razem ze stomatologią estetyczną są w stanie zszokować.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: