Darmowa e-promocja

Promocja internetowa to nie tylko reklamy kontekstowe i banery. Promocja internetowa obejmuje także tak zwane pozycjonowanie, czyli promowanie strony, czy też serwisu internetowego w wyszukiwarkach takich jak Onet, Netspirnt (Wirtualna Polska), Yahoo i oczywiście Google.

Darmowe pozycjonowanie? To brzmi jak mrzonka. Jeżeli wyślemy zapytania ofertowe do firm, które się tym zajmują okazuje się że inkasują one za swoje usługi bardzo duże pieniądze – zwłaszcza gdy chcemy się pozycjonować na popularne frazy. Aby wykonać darmowe pozycjonowanie dla swojej strony nie musisz być wcale ekspertem.

Wiedza ogólno dostępna w Internecie pozwala nam wykonać darmowe pozycjonowanie na własny użytek, bez niepotrzebnego stresu. Co ważne, nie musimy wcale być omnibusem w tej dziedzinie, przeciwnie do tego, co wmawiają nam firmy, które wykonują pozycjonowanie. Wystarczy że nauczymy się kliku żelaznych zasad, którymi posługują się pozycjonerzy i zaczniemy zdobywać linki. Dla początkujących proponuję lekturę forum Pozycjonowanie i Optymalizacja.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: