Darmowy hosting to dobro czy zło?

hosting plikówDarmowy hosting ma się w najlepsze. Wielu użytkowników internetu stara się za wszelką cenę znaleźć jak najlepszy serwer kierując się tylko jedną myślą – największe parametry za zero złotych. Czy hosting plików może być darmowy? Otóż, nie za bardzo. Koszty jakie właściciele takich stron które prowadzą darmowy hosting niestety ponoszą bardzo duże koszty, które się nie kalkulują. Najtańsze serwery są w stanie utrzymać niewielu użytkowników, a popyt jest wielki. Konsekwencją jest wrzucanie na strony www reklam które mniej lub bardziej zaśmiecają naszą ciężko zrobioną stronę.

Jednak są takie serwisy które prowadzą darmowy hosting plików, ten serwis nazywa się www.pliczek.info i jest to projekt niesamowicie fajnie wykonany. W serwisie można znaleźć fajny katalog stron internetowych, a więc jak ukończysz swoją stronę będziesz mógł dodać ją do spisu.

Zalety serwisu to oczywiście szybkość działania, niezawodność serwerów, dobrze napisany skrypt który ciągle jest udoskonalany. Dlatego jeśli masz jakiś plik graficzny, spakowany lub jakiś dokument to możesz wysłać na serwer, a następnie otrzymasz link do tego pliku. Czy to nie jest proste?

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: