Dieta 1000 kalorii

Jest to modna i przy tym skuteczna dieta. Jeśli chciałabyś efektownie wyglądać rozpocznij dietę – dieta 1000 kalorii, dzięki czemu w naprawdę szybkim tempie schudniesz, a efekty nie znikną po kilku tygodniach.

Aby w należyty sposób praktykować tę dietę musimy dokładnie liczyć kalorie, tak aby nie przekraczać 1000 kalorii dziennie. Posiłki należy dobierać w ten sposób, aby zawierały produkty zdrowe (i smaczne) o zbilansowanych składnikach. Warto poprosić o radę dietetyka, żeby dania były bogate w konieczne składniki odżywcze, mikroelementy i makroelementy oraz witaminy.

Dieta 1000 kalorii to najpopularniejsza z diet, polecana ze względu na swoje zalety oraz bardzo szybko uzyskiwane wyniki, dzięki czemu długo po jej zakończeniu możemy cieszyć się szczupła i zdrową sylwetką.

Niezmiernie ważna jest tytułowa zasada diety 1000 kalorii, aby jeść dziennie 5 posiłków, które zawierają w sumie 1000 kalorii – dieta 1000 kalorii. Dietetycy wyliczyli, że śniadanie powinno zawierać 250 kalorii, drugie śniadanie to produkty o łączniej kaloryczności 100 kalorii, obiad to 350 kalorii zaś podwieczorek to 200 kalorii, no i kolacja – nie więcej niż 100 kalorii.

Z całego serca polecam dietę 1000 kalorii, jako doskonały sposób aby być zdrowym, trendy i pięknym!

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: