Dieta South Beach

Jedną z najczęściej stosowanych diet jest dieta South Beach czyli dieta Plaż Południa. Ten sposób odchudzania wymyślił amerykański kardiolog, doktor Arthur Agatston.

Zdumiewające wyniki tej diety widoczne są już po dwóch tygodniach, podczas których można zrzucić aż osiem kilogramów. W jadłospisie South Beach nie ma tłuszczy zwierzęcych oraz węglowodanów których indeks glikemiczny jest wyższy od 50. Żeby cieszyć się zdrowiem i urodą, warto dużo pić wody mineralnej i specjalnych mieszanek.

Podczas bycia na South Beach należy jeść trzy posiłki dziennie i dwie przekąski. Zaleca się oczywiście picie wody mineralnej niegazowanej, i to w dużych ilościach. W jadłospisie są chude mięso, ryby, jaja, oliwa z oliwek, kakao i seler, cukinie, kapusta czy pomidory. Ze względu na stopniowalną strategię odchudzania w początkowej fazie stosowania diety south beach (etapy diety South Beach), nie jada się słodyczy, przetworów mącznych, przetworów mlecznych oraz nie pija się kawy oraz alkoholu.

Dieta jest kilkustopniowa. Po przejściu dwóch pierwszych etapów należy stopniowo wkomponowywać do jadłospisu produkty bardziej kaloryczne, pamiętając przy tym, żeby indeks glikemiczny znacznie nie przekroczył 60. Sprawdź! Zdrowa Dieta South Beach jest naprawdę skuteczna!

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: