Dzwonki True Tone

W obliczu coraz większych możliwości telefonów popularne stały się dzwonki stanowiące fragmenty utworów muzycznych lub prawdziwych odgłosów. Możliwości współczesnych telefonów pozwalają na bardzo wierne ich odtworzenie. Użytkownik takiego aparatu ma możliwość samodzielnego wgrania takiego dzwonka do urządzenia i wybrać go jako sygnał połączenia albo wiadomości SMS.
W celu zaspokojenia potrzeb użytkowników telefonów pojawiło się wiele stron internetowych udostępniających gotowe dzwonki True Tone. Często jest tak, że w obliczu ich sporej ilości użytkownik telefonu GSM ma kłopoty z wybraniem czegoś odpowiedniego dla siebie.
Jeśli Ty też masz z tym kłopot, na pewno ucieszy Cię fakt, że nie musisz już poświęcać czasu na szukanie odpowiedniego dzwonka. Użyj serwisu MojDzwonek.com, który umożliwi Ci stworzenie własnego dzwonka z dowolnego utworu. Teraz możesz stworzyć własny dzwonek z ulubionego utworu, wystarczy że będziesz go mieć na komputerze w formacie MP3 lub WAV.
Aby zrobić sobie niepowtarzalny dzwonek, wejdź do serwisu MojDzwonek.com i ściągnij konwerter do dzwonków True Tone. Używając tego konwertera przerobisz ulubiony utwór na dzwonek do telefonu. Zrobiony dzwonek przeniesiesz do komórki przy pomocy kabla, interfejsu IrDA lub Bluetooth albo prześlesz przy pomocy WAP.
Jest jasne, że aby użyć programu, Twoja komórka musi potrafić odtworzyć dzwonek. Możesz to sprawdzić na liście przedstawiającej wszystkie telefony komórkowe obsługiwane przez program MojDzwonek.com.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: