E-komornik skarbowy – innowacyjny projekt dziennika e-komornik

Kolejny innowacyjny projekt dziennika e-komornik, tym razem skierowany jest do komorników skarbowych.
Stworzone przez programistów dziennika oprogramowanie daje możliwość niemal że automatycznego umieszczania obwieszczeń o licytacjach prowadzonych przez komorników skarbowych. W programie tym istnieje również możliwość dodania także zdjęć licytowanych przedmiotów i automatycznego wyświetlenia ich na stronie internetowej dziennika. Program jest nie tylko innowacyjny, lecz również prosty w obsłudze. Pierwszym etapem jest oczywiście pobranie programu co można zrobić klikając na ten link: e-komornik skarbowy

Następnie wystarczy rejestracja i potwierdzenie danych przez pracownika dziennika, by z możliwe było umieszczanie wyeksportowanych z Państwa programu danych o licytacji i umieszczenie ich na stronie łącznie ze zdjęciem.

Przedstawienie licytowanych przedmiotów na stronie internetowej o tak dużej liczbie odwiedzin osób bezpośrednio zainteresowanych udziałem w licytacjach z całą pewnością przełoży się na sprzedaż zajętych ruchomości i nieruchomości i odzyskaniem należności Skarbu Państwa, co nie jest bez znaczenia szczególnie w czasie kryzysu i zaciskania budżetowego pasa.

Na koniec ważna informacja: Zarówno program e-komornik skarbowy, jak i usługa polegająca na wyświetleniu ogłaszanych licytacji jest darmowa.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: