E-komornik wierzyciel – program dla wierzycieli

Dziś postanowiłem przejrzeć dla Państwa oferty oprogramowania związanego z windykacją . Nie ma tego wiele, a jedną z przodujących firm w tej dziedzinie jest firma ACK SYSTEMS wydawca Dziennika E-komornik.Najnowszym programistycznym dzieckiem tej firmy jest program E-komornik-wierzyciel czyli oprogramowanie dedykowane wierzycielom, oraz kancelariom prawnym umożliwiające wystawienie wierzytelności na sprzedaż na Giełdzie Wierzytelności Dziennika E-komornik.
Wystawienie wierzytelności na sprzedaż w dedykowanym Dzienniku o dużej ilości odwiedzin osób zainteresowanych określoną tematyką ma wiele zalet.
Mianowicie, po pierwsze pozwala na zwiększenie kregu osob zainteresowanych zakupem określonej wierzytelności, co z kolei pozwala na odzyskanie w stosunkowo szybki sposób swoich pieniędzy.
Po drugie wystawienie wierzytelności na sprzedaż tworzy presję konieczności zapłaty zobowiązania przez dłużnika.
Po trzecie informacja o sprzedaży długu określonego przedsiębiorstwa, lub osoby fizycznej wpływa negatywnie na postrzeganie tych podmiotów przez innych uczestników rynku. W taki własnie sposób wygląda dziś nowoczesna windykacja. Można się przekonać o potrzebie takich usług patrząc na zwiększający sie krąg podmiotów z którymi współpracuje dziennik e-komornik a które korzystają z możliwości oferowanych przez program e-komornik-wierzyciel.
Co więcej w chwili kryzysu a co za tym idzie znacznego wydłużenia się okresu zapłaty należności istnienie możliwości szybkiego sprawdzenia kontrahenta, czy sprzedaży wierzytelności z jednej strony może nas ustrzec przed podpisaniem kontraktu z osobą lub firmą niewiarygodną z drugiej doprowadzić może do szybkiej zapłaty należności a przecież właśnie o to nam jako wierzycielom chodzi.
Program e-komornik wierzyciel jest do pobrania poniżej:
E-komornik-wierzytelności
Więcej informacji o programie można znaleźć na forum komorniczym Dziennika E-komornik.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: