Grand Theft Auto

GTA

(Grand Theft Auto) to kolekcja oryginalnych gier, w których wcielamy się w rolę złodzieja. Nasze zadania początkowo nietrudne, przeradzają się w brawurowe strzelaniny i napady na pociągi. Gra uznawana była za jedna z najbrutalniejszych i budzi ogromne konflikty. Pierwszą trójwymiarową odsłoną serii GTA bylo Grand Theft Auto 3, którego akcja miała miejsce w mieście Liberty City. Obszar gry był ogromny jak na tamte czasy, a gra zadziwiała swoimi osiągnięciami. Kolejna częścią było GTA SA czyli Vice City. Było to kolejny ogromny sukces wydawców gry firmy Rockstar. Najnowszą jak dotychczas wydana na ps częścią gry była Gta San Andreas, bogactwo możliwości, setki zadań, ciekawa fabuła to zaledwie niektóre atuty tej gry. Gra zadziwia niezwykle ładna grafika, duża różnorodnością, prowadzenie pojazdów także była niezwykle nietrudne. mnogie nowe bronie oraz pojazdy (np. Łodzie czy samoloty) powodują, że gra ta nadzwyczaj wciąga i można przy niej spędzić długie godziny.

Już wkrótce na nasze komputery zostanie wydana nowa część tej wspaniałej gry. Kody do Gta zostanie wydana chyba pod koniec 2007 roku lub w pierwszych tygodniach 2008. Choć jak wiemy producentom oryginalnych gier często zdarzają się opóźnienia, to mamy nadzieję, że gra ujrzy światło dzienne jak najszybciej. Gra powstała na nowym silniku graficznym, dzięki czemu zadziwia piękną grafiką i efektami. Gra osadzona będzie chyba w Nowym Jorku. Początkowo gra zostanie wydana na ps 3 i Xbox 360. Na inne konsole zostanie wydana kilka miesięcy później.

Jeśli chcesz porozmawiać o Gta, jakaś misja sprawia Ci problem, chcesz się podzielić spostrzeżeniami przegladnij forum o GTA. Znajdziesz tam mnóstwo interesujących dyskusji, i odpowiedzi na mnóstwo pytań.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: