Gry Java

Od już kilkunastu lat popularność telefonów komórkowych rośnie w tak zastraszającym tempie, że wypuszczane na rynek tytuły gier są często bardziej rozbudowane od ich komputerowych odpowiedników. Taki obrót sprawy nastąpił między innymi dzięki wprowadzeniu na rynek telefonów z systemem operacyjnym Symbian.

Komórki, które były obsługiwane przez ten system nie tylko mogły korzystać z takich gier jak te napisane w javie, ale również typowych, lepszych pod UIQ. Gry java znacząco odbiegają od tytułów pisanych na najnowsze modele telefonów z bardziej zaawansowanymi systemami operacyjnymi. Jednak to nie tylko gry java zrewolucjonizowały rynek aplikacji komórkowych, ale również zaawansowane programy, jak słowniki, encyklopedie czy odtwarzacze filmów. Wszystko to było stworzone dla coraz to bardziej wymagających klientów i ich telefonów. Teraz istnieje mnóstwo serwisów internetowych, z których w różnych cenach możemy zakupić gry java. Wszystko zależy od posiadanego modelu telefonu, oraz wybranego tytułu (czy jest nowością na rynku).

Duży rozwój for dyskusyjnych spowodował bezproblemową wymianę plikami pomiędzy użytkownikami komórek. Dzięki temu gry java są zamieszczane na darmowych serwisach uploadujących pliki, przez co podawanie namiarów na nie jest legalne.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: