Harry Potter i Insygnia Śmierci

Chyba żadna inna książka nie miała tak wielu roboczych tytułów jak ostatni, VII tom Harry’ego Pottera. Na początku książka miała nazywać się Harry Potter i Śmiertelne Relikwie, później pojawiały się taki propozycje jak: Talizmany Śmierci, Insygnia Śmierci, Relikwie Śmierci. Dzisiaj już wiadomo, że polska wersja językowa będzie miała tytuł Harry Potter – Insygnia Śmierci.

Wiadomo, że pierwszy rozdział książki to “Czarny Pan rośnie w siłę”. Premiera nowej książki będzie miała miejsce w nocy z 25 na 26 stycznia 2008 roku, zatem fani muszą trochę poczekać, aby dowiedzieć, jak zakończy się saga o młodym czarodzieju.

Książki z cyklu cieszą się niezwykłą popularnością. Wydawcy i autorka zarobili na nich ok. 15 mld dolarów. W sumie sprzedano ponad 400 milionów egzemplarzy książek! Liczba, ta musi robić wrażenie… W Polsce także fanów Harry Pottera jest wielu. Dotąd zebrano już zamówienia na 800 tys. Egzemplarzy VII tomu. Będzie on kosztował ok. 50 zł. Można go już zamówić w księgarni internetowej.

Wraz z premierą książki ukaże się audiobook z jej nagraniem. Tak jak w poprzednich tomach jego lektorem będzie znany aktor – Piotr Fronczewski.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

2 komentarze artykułu “Harry Potter i Insygnia Śmierci”

  1. Hermi22:

    Lubie Harrego Pottera bardzo nawet mam jego autograf Daniella Radciffe!!!!!!!Tak…

  2. HP11:

    Harry Potter jest najlepszy na świecie xD nie wiem jak przeżyje koniec

Napisz komentarz lub opinię na forum: