Heroes wybrane przez Stowarzyszenie Krytyków

Najchętniej oglądanym programem tv tego roku uznano, pokazywany również w polskiej telewizji serial Heroes. Zmutowane geny, ewolucja, która powoduje, że ludzie otrzymują zdolności, których inni mogliby tylko pozazdrościć, to nie jest nowość. Porozrzucani po całym świecie, samotni, nie zdają sobie sprawy, że ich “dary” przydatne będą do ocalenia świata, do obrony przed morderczym Sylarem. To początek serialu. Wprawdzie w Polsce nie udało się zdobyć takiej oglądalności, jak “Skazany na śmierć” a sześć mln widzów pierwszych odcinków to niedoścignione marzenie, ale zarówno pora jest inna, jak i ulubieńców fantastyki nieco mniej. Średnia widownia z dwóch pierwszych czwartków to 2,66 mln widzów.

W sieci powstała jednak spora społeczność, która zgormadziła się wokół serialu i wiele osób czeka na finał pierwszego sezonu, gdy trwają pracę nad kolejnymi odcinkami z drugiego.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

1 Komentarz, opinia na forum artykułu “Heroes wybrane przez Stowarzyszenie Krytyków”

  1. admin:

    Powinienem to wywalić bo 3 słowa zmienione nie tworzą unikalnej treści. Z resztą część wywaliłem. Jeśli wpis ma pozostać proszę zrobić go unikalnym. Podobnie z drugim, który nie został opublikowany jeszcze – nie zostanie opublikowany do póki nie będzie unikalny. Jeżeli się Pan/Pani zdecyduje. To proszę tu napisać komentarz.

    Pozdrawiam
    Adamin

Napisz komentarz lub opinię na forum: