Sklep jeździecki BREGO Gdynia, Trójmiasto, woj. pomorskie

Konie w naszym życiu są już od pokoleń. Już nasi pradziadkowie hodowali konie, trenowali je. Dziedzictwo to idzie za nami od lat. Naturalnym stało się, że jeździectwo to nasza pasja i nieodłączna część życia!

Pragnąc połączyć nasze zainteresowania z codzienną pracą stworzyliśmy sklep jeździecki http://www.sklep.bergo.pl. Codziennie spotykamy się z naszymi klientami. Dowiadujemy się o potrzebach, zmartwieniach i niedogodnościach, które spotykają konie oraz ich jeźdźców. Znając Państwa potrzeby i łącząc je z naszym długoletnim doświadczeniem proponujemy jedne z najlepszych rozwiązań dotyczących sprzętu i akcesorii jeździeckich, żywienia koni oraz pracy z nimi.

Nasza oferta obejmuje szeroko rozumiany sprzęt jeździecki. Począwszy od ubioru jeźdźca a skończywszy na paszy dla koni. Długo szukaliśmy najlepszych form oferujących jakość oraz niskie ceny. Udało nam się to osiągnąć dzięki współpracy z polskim oraz europejskimi producentami.

Jeśli szukają Państwo ubioru dla siebie proponujemy firmę Jacson. To szwedzka firma działająca od lat na rynku jeździeckim. Oferuje całkowity ubiór dla jeźdźców począwszy od sztybletów przez czapsy, bryczesy, kamizelki a skończywszy na kaskach jeździeckich.

Akcesoria dla konia jakie proponujemy dla koni to przede wszystkim produkty Pfiff oraz Stubben. Firmy o renomowanej marce stworzone z myślą o koniach.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

1 Komentarz, opinia na forum artykułu “Sklep jeździecki BREGO Gdynia, Trójmiasto, woj. pomorskie”

  1. Sklep jeździecki:

    Wydaje mi się że to jeden z najlepszych sklepów w internecie i Trójmieście

Napisz komentarz lub opinię na forum: