Interpretacja snów

Przeciągasz się rano i w głowie masz koszmar który przyśnił Ci się w nocy. Sprawdź jego interpretacje i przeszukaj sennik internetowy. Sen towarzyszy wielu z nas codziennie w nocy, mimo że nie zawsze uświadamiamy sobie jego treść po porannym przebudzeniu. Tematyka snów i ich znaczenia od lat krążą różne założenia. Znaczenie snów jest można powiedzieć kwestią dosyć złożoną. Uczeni w różny sposób wypowiadają się o sposobach odczytywania znaczenia naszych snów.

Sen jest w znacznym stopniu odzwierciedleniem tego o czym myślimy, o czym marzymy lub tego czego się mocno obawiamy. Śnią nam się rożne sceny, osoby, przedmioty, zjawiska. Czasem całkiem rzeczywiste a czasem zupełnie nierealne, pozbawione jakiegokolwiek sensu. Jeśli śnimy o sprawach przyjemnych wtedy chcemy aby stały się rzeczywistością, jeśli natomiast sen jest koszmarem obawiamy się o to co się stanie po przebudzeniu, odgadniemy myśli o nim. Najłatwiejszym, najszybszym i nie wymagającym pomocy ze strony innych sposobem sprawdzenia znaczenia naszych snów jest użycie internetowego sennika. Sny mogą być traktowane przez nas całkiem poważnie lub na żarty. Możemy podzielić sny dobre i złe,bardziej lub mniej prawdopodobne do spełnienia. Większość z nas wierzy w magię snów i w to ze mają one w sobie jakąś istotną wiadomość.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

1 Komentarz, opinia na forum artykułu “Interpretacja snów”

  1. admin:

    Podobno w snach można zobaczyć przyszłość, ale to raczej nie przyda nam się w przewidywaniu wzrostów i spadków na giełdzie.

    Kosz

Napisz komentarz lub opinię na forum: