Inwestycje

Na pewno większość ludzi myśli czasami o inwestowaniu pieniędzy. Mimo, iż często nie ma zbyt wielu wolnych funduszy, ale każdy chce coś odłożyć na ‘czarną godzinę’. Najpopularniejszą formą inwestowania w Polsce to lokaty bankowe. Lokaty wybierają ludzie, którzy wolą spać spokojnie i nie chcą się stresować innymi możliwościami zawierającymi jakiekolwiek ryzyko. Nie dziwię się takiej sytuacji – jakiś czas temu ‘grałem’ na giełdzie i o ile najpierw zarobiłem całkiem spore pieniądze, to później na pierwszej wielkiej bessie w Polsce wszystko straciłem. Jednak lokaty bankowe to dla mnie zbyt mało dochodowa inwestycja.

Aktualnie moje inwestycje kieruję w stronę internetu ! Po przeanalizowaniu wielu aspektów, doszedłem do wniosku, że takie inwestycje nie są obarczone żadnym ryzykiem utraty włożonych finansów. Biorąc to pod uwagę zacząłem nawet zaciągać kredyty na biznes w internecie (http://latwepozyczki.com.pl/). W przypadku moich planów, to nawet nie trzeba zbyt długo czekać na zyski z tych inwestycji, zatem kredyty będę mógł spłacać na bieżąco. Pierwsze moje przedsięwzięcia zabezpieczają mi już w całości spłatę rat kredytu, a nawet zostaję jeszcze co nieco.

Mam teraz czas nawet na swoje hobby – muzykę. Łącze przyjemne z pożytecznym. Mam również nadzieję, że niebawem uda mi się stworzyć kilka nowych portali rozrywkowych, ściśle tematycznych dla różnego grona odbiorców. W planach mam forum muzyczne, serwis budowlany, portal dla kobiet i wiele wiele innych tego typu inwestycji. Zobaczymy czy wszystkie okażą się sukcesem i czy będą zarabiać tyle żeby wystarczyło na moje utrzymanie. Mam na ten cel założoną działalność gospodarczą i zamierzam rozwinąć firmę tak żeby stać się poważnym graczem na rynku stron internetowych i wszystkiego co wiąże się z zarabianiem pieniędzy za pomocą stron i witryn internetowych. Trzeba będzie zatrudnić kilka osób do pomocy jednak mam już przygotowany odpowiedni biznesplan i jestem pewien, że wszystko się uda.

Za jakiś czas opiszę kilka konkretów odnośnie moich inwestycji.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

1 Komentarz, opinia na forum artykułu “Inwestycje”

  1. admin:

    Witam,
    Przechodziłem mniej więcej podobną drogę – lokaty/giełda/Internet 🙂

Napisz komentarz lub opinię na forum: