Katalog sklepów internetowych

Zastanawiasz się, jak ogarnąć bogactwo ofert zamieszczonych w Internecie, czy istnieje katalog sklepów internetowych wyczerpująco przedstawiający oferentów? Ktoś pomyślał o wygodzie internautów i uporządkowanej nawigacji w sieci i stworzył katalog sklepów internetowych. Wiem też, że istnieje coś takiego jak „e-sklepy – porównywarki cen w sklepach internetowych. Jakie są korzyści takich serwisów? E-sklepy w porównywarce cen mają możliwość pokazać się z najlepszej strony, od strony producenta oferującego produkty w przyjaznych cenach. Istnieją różne porównywarki, w których możemy znaleźć wiele sklepów. Pytanie brzmi – czy wszystkie. Czy e-sklepy w porównywarce wyczerpują listę możliwości? Czy może jednak to nieliczne firmy, które zarejestrowały się właśnie w tej porównywarce cen? Istnieją różne „e-sklepy”. Odkąd ruszyła pierwsza z nich i internauci entuzjastycznie odpowiedzieli na możliwość ustalenia, gdzie można kupić najtaniej, powstają coraz to nowe witryny umożliwiające rozsądne, korzystne zakupy w sieci. E-sklepy w porównywarce cen nie wyczerpują listy możliwości, ponieważ biznes się rozwija i coraz to nowe podmioty pojawiają się na horyzoncie w każdej branży. Każdy dzień przynosi nowe firmy.

Wydaje mi się, że coś takiego, jak katalog sklepów internetowych, który zbierałby wszystkie adresy wszystkich sklepów internetowych, czyli tych e-sklepów, byłby strzałem w dziesiątkę. Może dlatego, że z racji bogactwa ofert jest to trudne, warto docenić takie serwisy.

Korzystanie z zalet tak zwanego społeczeństwa informacyjnego trzeba dostrzegać jego wady, czyli swego rodzaju szum informacyjny. Wiedza to władza, ale wiedza odpowiednio wyselekcjonowana.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Komentarze zablokowane.