Komornicze koszulki

Do grona serwisów internetowych posiadających własne rozpoznawalne koszulki dołączył również portal e-komornik oddając użytkownikom portalu komorniczą koszulkę. Opracowanie graficzne koszulki jest przykładem mieszaniny humoru, zabawy skojarzeniowej, oraz wyobraźni autora.
W moim mniemaniu zestawienie gry słów z kontekstem wizerunkowym wykonane jest genialnie. Sądzę, że koszulka ta może się stać hitem sezonu.
Niezorientowanym pragnę donieść, że w portalu tym umieszczane są prowadzone przez komorników licytacje z ruchomości i nieruchomości. Możliwe jest również wyszukanie kancelarii komorniczej, zlecenie wyceny nieruchomości, uzyskanie dostępu do specjalistów w zakresie kredytów konsolidacyjnych, czy ubezpieczeń. Dla wierzycieli dziennik przygotował projekt wierzyciel umożliwiający wierzycielowi obniżenie kosztów egzekucji poprzez wskazanie zakresu czynności które zamierza zlecić komornikowi w postępowaniu egzekucyjnym. W serwisie znajduje się wiele innych funkcjonalności, jak choćby giełdy wierzytelności i nieruchomości jak również podserwis ogłoszeń drobnych.
Ta czy inaczej topowe koszulki komornicze to będzie hit sezonu 2010.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: