Komputerowe materiały eksploatacyjne

Większość peryferyjnych urządzeń komputerowych do swej pracy wymaga materiałów eksploatacyjnych. Drukarka, kopiarka, faks czy nagrywarka są bezużyteczne bez papieru, tonera, tuszu czy nośników danych. Działalność naszą rozpoczęliśmy kilkanaście lat temu początkowo koncentrując się na dystrybucji papieru komputerowego. W miarę jak drukarki igłowe zostawały wypierane przez drukarki laserowe i atramentowe rozszerzaliśmy naszą ofertę dokładając do składanki komputerowej , kaset z taśma barwiąca i dyskietek, które królowały na początku lat dziewięćdziesiątych, tonery tusze i zestawy do napełniania głowic atramentowych. Obok produktów oryginalnych pojawiły się także, konkurencyjne cenowo produkty, kompatybilne czyli zamienniki . Aby umożliwić Państwu łatwe zaopatrywanie się w komputerowe materiały eksploatacyjne w roku 2005 uruchomiliśmy sklep internetowy. Znajdziecie tam szeroki asortyment produktów znanych firm komputerowych takich jak HP, Canon, Epson, Lexmark, Xerox, Oki, Samsung, Brother czy Panasonic.

Na oferta produktów kompatybilnych składają się produkty firm Armor, ActiveJet, Dekker, InkTec szczególnej uwadze polecamy zamienniki tonerów do drukarek kolorowych firm Tiger i Precision, dzięki którym użytkowanie popularnych drukarek laserowych jest znacznie tańsze. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo wyszukiwarkę produktów, która pozwala dopasować odpowiednie materiały eksploatacyjne do posiadanych urządzeń drukujących.

Obok typowych komputerowych materiałów eksploatacyjnych oferujemy papiery artystyczne dla plastyków renomowanej niemieckiej firmy Hahnemuhle produkującej papier czerpany od XVI wieku. Są to specjalistyczne papiery do druku atramentowego Digital FineArt poszukiwane przez artystów plastyków pracujących w technice cyfrowej.

W naszej firmie możecie Państwo także zamówić papier komputerowy z nadrukiem indywidualnym do faktur pozwala on na tanią reklamę własnej firmy. Niezależnie czy potrzebujecie je do pracy w firmie czy do użytku domowego tusze, tonery, nośniki danych czy papier łatwo i szybko można je zakupić nie odchodząc od komputera.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: