Kredyt na budowę domu. Czy wybrać GE Money Bank?

Dla tych osób, które zamierzają rozpocząć budowę domu na własnej działce, GE Money Bank przygotował specjalną ofertę szybkiego kredytu hipotecznego na budowę. Każdy kto weźmie kredyt hipoteczny na budowę domu ma możliwość skorzystania z niższego oprocentowania kredytu już od 2,95% w frankach szwajcarskich (CHF) i od 5,20% dla kredytów złotowych.

Dla kredytów zaciąganych w złotówkach można skorzystać z opcji „10 lat niższych rat”. Skorzystanie z tej opcji daje możliwość odroczenia spłaty kapitału nawet o 10 lat. Spłaca się wówczas tylko odsetki. Po za tym GE Money Bank nie pobiera opłaty za wycenę nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego, nie wymaga też rachunków i faktur za wykonane prace budowlane ani za zakupione materiały potrzebne do budowy domu budowanego systemem gospodarczym.

Kredyt hipoteczny na budowę udzielany jest nawet na 100% wartości inwestycji i jest wypłacany w transzach w miarę ukończenia poszczególnych etapów prac budowlanych zgodnych z harmonogramem prac dołączonych do umowy kredytowej. Należy pamiętać o tym, aby terminowo wywiązywać się z poszczególnych etapów budowy, ponieważ opóźnienia mogą spowodować wstrzymanie przez bank wypłaty kolejnej transzy.

GE Money Bank daje możliwość długiego okresu kredytowania nawet do 40 lat dla kredytów udzielanych w złotówkach i 30 lat dla kredytów walutowych. Jeżeli kredyt hipoteczny jest przeznaczony na budowę domu lub kupno mieszkania okres spłat można wydłużyć jeszcze o 2 lata np. na dokończenie budowy domu.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Komentarze zablokowane.