Oferta kredytowa Banku Millennium

Bank Millennium przygotował bardzo atrakcyjną ofertę kredytów hipotecznych dla osób, które w najbliższym czasie mają w planach np. kupno własnego mieszkania lub domu, a nie dysponują wystarczającymi środkami finansowymi potrzebnymi do realizacji inwestycji. Do dyspozycji klientów Banku Millennium są takie produkty finansowe jak: kredyt hipoteczny, pożyczka hipoteczna, kredyt hipoteczny biznes oraz kredyt konsolidacyjny.

Tylko do 31 grudnia 2007 roku obowiązuje promocja na kredyt hipoteczny. Każdy, kto w tym czasie zaciągnie kredyt hipoteczny może skorzystać z niskiego oprocentowania już od 5,21% dla kredytów udzielanych w złotówkach (PLN) i od 3,20% dla kredytów w frankach szwajcarskich (CHF). Bank Millennium ma też najdłuższy okres kredytowania – 50 lat dla kredytów złotówkowych i 45 lat dla kredytów walutowych. Dostępna kwota kredytu to do 100% wartości nieruchomości.

Innym rodzajem kredytu hipotecznego jest kredyt hipoteczny biznes. Ten rodzaj kredytu dostępny jest dla klientów indywidualnych i może być przeznaczony na budowę, rozbudowę, modernizację, remont lub nabycie nieruchomości komercyjnej lub mieszkalnej w której część pomieszczeń przeznaczona jest na cele komercyjne. Następnym rodzajem kredytu hipotecznego jest pożyczka hipoteczna. Wypłacana na dowolny cel. Dostępna do 70% wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu.

Natomiast, gdy posiadamy kilka kredytów w różnych bankach możemy zamienić je na jeden kredyt o korzystnym oprocentowaniu i zabezpieczony hipoteką na nieruchomości. Umożliwia to kredyt konsolidacyjny. Można go przeznaczyć na spłatę takich zobowiązań jak: kredyt mieszkaniowy, kredyt samochodowy, kredyt ratalny, pożyczka gotówkowa, limit na karcie kredytowej lub rachunku bieżącym oraz na spłatę innych zobowiązań konsumpcyjnych.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Komentarze zablokowane.