Książki Audio

Zapraszam do zapoznania sie z niesamowitą ofertą audio książek. Świat pędzi zawsze do przodu, jest coraz mniej czasu na przeczytanie klasycznej książki. Wyjściem z sytuacji wydaje się być słuchanie nagranych książek. Można to robić niemal wszędzie: w zaciszu domowym na komputerze. Brak czasu to nie jedyny argument przemawiający za wyższością audio booka nad papierową książką. W ten sposób można uczyć się bardziej komfortowo np. do egzaminów. Kolejna grupa osób, która skorzystać może na książkach audio to osoby niewidome lub niedowidzące – jest to dla nich (poza czytającą na żywo osobą) jedyna alternatywa zapewniająca przyjemne doznania wynikające z obcowania z interesującą lekturą. Osobiście znam jeszcze jedno zastosowanie książek elektronicznych 😉 – książki te potrafią wieczorami skutecznie usypiać nasze pociechy.
Nowoczesny, cyfrowy format książki audio zapewnia łatwy, szybki i wygodny dostęp do jej treści. Pamiętaj!! audiobooka możesz mieć zawsze przy sobie. Ty decydujesz kiedy i gdzie go słuchasz. Wystarczy przenośny odtwarzacz mp3 czy domowe dvd.
Przykładowa audio publikacja dostępna w sprzedaży w księgarni internetowej (zapraszam do ściągnięcia darkowego kawałka audio booka: książka – “Kto zabrał mój ser?” to prosta, a zarazem mądra przypowieść, odkrywająca najgłębsze prawdy o zmianach dokonujących się w naszym życiu. Ser jest tutaj metaforą wszystkiego, czego pożądamy w życiu; dobrej pracy, zdrowych związków z innymi ludźmi, majątku, zdrowia czy spokoju duchowego. Przesłanie wypływające z tej książki; to nieprawda, że zmiany są najważniejsze. Po prostu nic innego ważnym nie jest. Otwórz się na zmiany, nie walcz z nimi.
Opracowanym w oparciu o nią programem szkoleniowych CHEESE Experience objęto grupy menedżerskie wielu renomowanych firm,np: Marriott i wiele innych. Sprzedała się, jak dotychczas, w niewiarygodnym łącznym nakładzie 10 mln egzemplarzy.
Dziś trafić może do waszych rąk w wersji audio ksiązki
przykładowa audio publikacja dostępna w sprzedaży w księgarni internetowej (zapraszam do ściągnięcia darkowego kawałka audio booka Angielski w 1 miesiąc:
Ekspresowy kurs z nagraniami dla niezaawansowanych.
Szybki początek lub powtórka
Praktyczne słownictwo i dialogi z życia wzięte. Nagrania z udziałem rodowitych Anglików. Liczne przykłady.
Dzięki naszemu kursowi poznasz lub przypomnisz sobie:
podstawowe słownictwo i gramatykę wystarczającą do porozumiewania się w typowych sytuacjach życia codziennego (np. gdy odwiedzasz antykwariat)oraz prawidłową wymowę.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: