Kursy angielskiego na Malcie

Malta, mała wyspa ołożona wśród błękitnych wód Morza Śródziemnego, oferuje mwiele atrakcji turystycznych, dopasowanych do gustów każdego turysty. Łagodny klimat, piękne plaże, malownicze miasteczka wśród wzgórz i łodzie kołyszące się w lazurowych zatoczkach, wiele zabytków i bogate życie nocne – to wszystko znajdziecie na Malcie.

Na początku XIX wieku język angielski stał się oficjalnym językiem Malty, ktora wówczas była kolonią brytyjską. Dziś niemal wszyscy mieszkańcy wyspy mówią płynnie po angielsku. Wieloletnie panowanie Anglików na wyspie pozostawiło w spadku lewostronny ruch, charakterystyczne czerwone budki telefoniczne, angielskie śniadania i angielski na Malcie jako język urzędowy.

Na Malcie istnieje wiele szkól językowych dla uczniów z zagranicy. Najlepsze z nich zrzeszone są w Federation of English Language Teaching Organizations Malta (FELTOM), organizacji uznanej przez maltańskie Ministerstwo Edukacji i Turystyki. Oferują zajęcia angielskiego ogólnego na wszystkich poziomach zaawansowania, kursy biznesowe, egzaminacyjne, specjalistyczne, wakacyjne obozy językowe na Malcie dla dzieci i młodzieży oraz kursy połączone z nauką nurkowania lub żeglowania.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

1 Komentarz, opinia na forum artykułu “Kursy angielskiego na Malcie”

  1. pati:

    pisze z zapytaniem o kursy jezyka angielskiego na malcie dla osob pełnoletnich,proszę o podanie cen

Napisz komentarz lub opinię na forum: