La Perle

La Perle to nic innego jak perła. Francuzi używają też tego słowa dla oznaczenia wyrafinowanego piękna, nieskończonej urody, klasy i stylu. I właśnie wszystkimi tymi elementami będzie można określić trzy nowopowstające wille w Klarysewie, prestiżowej dzielnicy Konstancina.

Lokalizacja inwestycji nie jest przypadkowa (szerzej na ten temat na stronie www.laperle-konstancin.pl). Konstancin jest bowiem jedyną miejscowością w województwie mazowieckim, która posiada status uzdrowiska. Ponieważ projektanci i założyciele La Perle chcą dać swoim klientom wszystko, co najlepsze, zadbali też o sprzyjający, prozdrowotny mikroklimat. Dodatkową zaletą tej lokalizacji jest odległość od centrum Warszawy, która wynosi zaledwie ok. 20 km! W ten sposób mieszkańcy konstancińskiej La Perle otrzymają zarówno warunki do zdrowego rozwoju, jak i możliwość szybkiego dojazdu do pracy lub szkoły.

Oczywiście nie są to jedyne atuty rezydencji. W każdej willi zostaną zastosowane nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki którym możliwe będzie zdalne sterowanie całym budynkiem (temperaturą, energią elektryczną, klimatyzacją, systemem monitoringu i zewnętrznego nawadniania).

Zobacz również informacje na stronie firmowej: http://www.budizol.com.pl/deweloper/konstancin_la_perle,397.html

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: