Londyn miasto turystyki i biznesu

Każdy kto choć raz odwiedził Londyn, musiał koniecznie zobaczyć ten cudowny symbol. Nie ważne czy przyjechało się do Londynu, bo zainteresowała nas praca w Londynie, czy zmusiły nas do tego wydarzenia Londyn. Dodam jeszcze, że ta wspaniała atrakcja Londynu pozwala nam w zaledwie pół godziny zobaczyć około pięćdziesięciu najsłynniejszych atrakcji Londynu. Czy domyślają się już państwo o czym mowa?

London Eye – wspaniała atrakcja wspaniałego miasta. Jest to jeden z największych diabelskich młynów na świecie. Wydaje mi się, że przejażdżka tym młynem jest takim wrażeniem, które zapamiętuje się do końca życia. Londyn jest dumny z London Eye i nic w tym dziwnego. Co roku na magiczną podróż „dookoła Londynu” wyruszają miliony turystów z całego świata. W ten sposób można zobaczyć praktycznie wszystkie zabytki Londynu. Wiadomo, że jest to oglądanie z dość dalekiej perspektywy, ale zapewniam państwa, że panorama Londynu jest imponująca. Tak mówią wszelkie wiadomości z Londynu i tak mówią mieszkańcy tego pięknego miasta.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

1 Komentarz, opinia na forum artykułu “Londyn miasto turystyki i biznesu”

  1. Londyn:

    Witam,
    jeśli jedziesz do Londynu, zapraszam Cie również na stronę http://www.ogloszenia.londyn24.pl . Zamieścisz tam bezpłatnie swoje ogłoszenia.

Napisz komentarz lub opinię na forum: