Magia snów

Wystarczy niewielka zmiana, a nudne wnętrze nabierze kolorów. Poczujesz się znakomicie. Jeśli chcesz ożywić sypialnie wystarczy dodać słoneczne kolory.
Kolorowe poduchy, jasna pościel, barwne zasłony spowodują, że Twoja sypialnia będzie najfajniejszym miejscem na odpoczynek i sen.
A może marzy Ci się sypialnia z widokiem na lazurowe morze? Ciepły piasek pod nogamistopami? Ściana w błękicie, odrobina niebieskich dodatków i piaskowy dywan być może sprawią że Twoje sny zabiorą Cię nad morze. Weź sennik i zobacz.
Rozumienie snów to magiczna umiejętność. To o czym śnisz nie jest przypadkowe i bezsensowne. Znaczenie snów jest jest zestawieniem symboli, które właściwie zinterpretowane, pomagają rozumieć siebie, swoje myśli, marzenia i nieświadome pragnienia.
Do tłumaczenia snów niezbędna jest tajemna księga, czyli sennik. Sennik obecny jest również na stronach internetowych. Sennik zawiera tłumaczenie podstawowych znaczeń poszczególnych symboli sennych. Część z nich wywodzi ze źródeł historycznych, a część jest wynikiem głębokiej analizy badawczej. Sennik wyjaśnia znaczenie każdych, pomaga zrozumieć najdziwniejsze sny, a nawet pomaga podjąć decyzje.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: