Mam swoją opinię o inwestowaniu w nieruchomości

Chciałbym dzisiaj wytłumaczyć, dlaczego sądzę, że warto interesować się możliwościami, jakie niesie za sobą inwestowanie w nieruchomości, więc proszę Cię o chwilę uwagi. Osobiście uważam, że o swoją przyszłość należy zatroszczyć się w młodym wieku. Gdy się ma dużo sił, więcej zdrowia, świeży umysł. Należy szukać dobrych możliwości i samemu zadbać o siebie. Nie warto polegać na państwie, czy na tym, że zadba o nas pracodawca. To bardzo złudne bezpieczeństwo i może się bardzo źle skończyć. Po co potem być zgorzkniałym na stare lata?

Jeżeli marzy Ci się pogodna jesień życia pełne pięknych chwil, szczęścia, zdrowia, podróży, to już dzisiaj odpowiednio do tego postępuj i powalcz o finansową niezależność. Jedno z dobrych rozwiązań, choć rzecz jasna nie jedyne, to inwestowanie w nieruchomości, dzięki któremu w dłuższej perspektywie można osiągnąć bardzo dobry zysk i nieźle na tym wyjść. Mając w swoim portfelu inwestycyjnym odpowiednie aktywa raczej nie będziesz się martwić o państwową emeryturę…

To jest także moim celem, choć na razie obieram inne metody. W swoim czasie jednak wejdę także w rynek nieruchomości. Trzeba testować różne rzeczy, możliwości, szukać sposób osiągania finansowej wolności. Mam nadzieję, że myślisz podobnie.

Pamiętaj: przede wszystkim polegaj na sobie i na swoich możliwościach. W życiu trzeba sobie umieć radzić w różnych sytuacjach.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

5 komentarzy artykułu “Mam swoją opinię o inwestowaniu w nieruchomości”

 1. TB:

  Zgadzam się z przedmówcą

 2. Kanon:

  Tak więc twierdzisz, że inwestowanie w nieruchomości daje bardzo dobry zysk i można nieźle na tym wyjść. Na razie jednak, obierasz inne metody inwestowania. I w ten właśnie sposób, chcesz wyjaśnić dlaczego warto interesować się możliwościami, jakie niesie za sobą inwestowanie w nieruchomości.

  Ciekawe nowatorskie podejście 🙂

  Nieruchomości i dzieła sztuki, to rynki w które zawsze warto było inwestować. Masz kapitał, inwestuj, nie masz kapitału, to go zdobądź.

  To chyba tyle.

 3. rikki:

  nie wiem kiedy ten artykuł był pisany ale teza o tym że warto inwestować w nieruchomosci aktualnie jest nieprawdziwa. Powrotu czasów kiedy będzie znów warto inwestować w nieruchomości doczemy się wtedy kiedy za średniomiesieczną pensję będzie można kupić m2 mieszkania. Nie wiem czy to potrwa 3 czy 5 lat ale pewnie gdzieś koło tego czasu doprowadzą nas do tego sdpadajace ceny nieruchomosći oraz wzrastające wynagrodzenia.

 4. Damian:

  Faktycznie inwestowanie w nieruchomości chyba zawsze jest opłacalne. Można wybudować budynek usługowy, który przeznaczymy pod wynajem. Dobrym projektem przy tego typu projekcie jest biurowiec http://www.kbprojekt.pl/projekty_domow_weselnych.php . Można też zdecydować się na dom weselny.

 5. picasasa:

  Obecnie na rynku powstaje bardzo dużo nieruchomości, tak więc rynek się prężnie rozwija i jest duża konkurencja. Warto więc znaleźć inne podmioty, które mogą stać się obiektem inwestycji. A jeśli bardzo chcemy być związani z nieruchomościami to zwróćmy uwagę na reklamę 🙂 też jest bardzo ważna i warto zwrócić na nią uwagę.

Napisz komentarz lub opinię na forum: