Miłość – nie tylko od święta

Choć o miłości i przyjaźni przypominamy sobie w ostatnich latach głównie w lutym, za pośrednictwem reklam telewizyjnych (nawołujących “Kup serduszko swojej Walentynce!”), to jednak istnieją miejsca, w których o uczuciach takich jak miłość mówi się i pisze nie tylko od święta.

Nie ukrywajmy – chyba dla każdego z nas miłość i przyjaźń mają znaczenie. Wzmacniają naszą wiarę w siebie i w lepsze jutro, dają poczucie bezpieczeństwa, a na twarzy wywołują uśmiech. Z drugiej strony romantyzm w dzisiejszych czasach dla wielu osób oznacza “obciach”, podobnie jak otwarte mówienie o swoich uczuciach i potrzebach emocjonalnych. Dla tych, którzy jednak “kochają kochać” mam dobrą informację – powstał serwis właśnie dla takich osób jak Wy! Na stronie www.i-love-you.pl znajdziecie sporo informacji o miłości i przyjaźni, potraktowanych czasem na poważnie, czasem z przymrużeniem oka.

Dla kogo ta strona? Nie tylko dla romantyków, wodzących melancholijnym wzrokiem za księżycem 😉 Dla wszystkich, którzy doceniają rolę jaką miłość odgrywa w naszym życiu i którzy być może czasem wstydzą się przyznać sami przed sobą, że dobrze jest kochać i być kochanym. Nie tylko od święta 😉

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: