Modne akcesoria GSM

Szkoła, kolejny nudny i nikomu nic nie dający dzień, co robią uczniowie, żeby zabić nudę? Rozpatrzmy przypadek płci męskiej. Przerwę wypełnia rozmowa, a są 3 tematy, które najchętniej podejmują faceci. Dwa z nich to dziewczyny i gry. Trzecim są akcesoria gsm, bo przecież każdy lubi się pobawić komórą. W naszej kulturze telefon komórkowy stał się już czymś niezastąpionym.

Akcesoria gsm są na tyle ciekawe, że zamykają w telefonie funkcje wielu innych urządzeń, przez co zyskujemy wiele na wygodzie. Wracając do wstępu, to z tego co zauważyłem młodzież po prostu kocha przesyłać sobie różne filmiki, pliki mp3 i animacje. I właśnie na takich czynnościach spędzają większość przerwy. Wcześniej połączenie takie jak Bluetooth było bardzo drogim przywilejem, teraz jest praktycznie obowiązkowym punktem w zestawie.

Dzięki tak zaawansowanemu rozwojowi techniki każdy może sobie pozwolić na odpicowanie swojej komóry. Pozostałe akcesoria gsm są chyba dla nastolatków mniej interesujące, gdyż nie odnotowałem żeby jakoś często stawały się tematem rozmów czy zainteresowań. Niemniej ich rozbudowane opcje są powodem do dumy, czego osobiście nie mogę zrozumieć. Widocznie nie nadążam za młodzieżowym duchem czasu, ale jakoś nie wstydzę się z tego powodu.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: