Muzyka jest czymś więcej

Jest wiele studiów muzycznych pochłoniętych aranżacją muzyki pomimo to multum z owych pracowni artystycznych uzależnia się od narzuconych stylów komercyjnych i nie zasługuje na nazwę nieskrępowanej sztuki . Pracownia muzyczna LM muzyka to bastion wolności, niezniszczalny rdzeń nieskorumpowanej idei artystycznej. Niczym nieograniczona muzyka. Nieskorumpowana muzyka.
Niespętana wytwórnia LM-muzyka tworzy kompozycje dźwięku ponad fakturami homo-polifonicznymi i dodekafonicznymi. Formy interwałowe oparte są o proste wibracje i częstotliwości zazwyczaj wtłoczone w codzienną rzeczywistość, i nie skażone połowiczną strukturą. Zachęcamy wszystkich profesjonalistów do zmierzenia się z moją muzyką LM.
Muzyka nie chce dojrzewać bez swobody artystycznej i wolnej reklamy. Współczesny czas PC-tów i globalnej sieci wybornie ziszcza ten wymóg, kto chce może być w sieci, zarówno wykolejony sławny muzyk, jak i skromny geniusz. Wymogiem staje się jednak promocja, czyli profesjonalne zaplecze internetowe podaję przykład: katalog tematyczny muzyka.
Jest mnóstwo stylów twórczości muzycznej : blues, pop, techno. Na przekór istniejącym przeświadczeniom gatunki muzyczne są sobie równe ponieważ łączy je wspólny komponent czyli pulsująca fala akustyczna o określonej częstotliwości. Muzyka jest wszędzie, narkotyzujemy się nią ale artysta i radio niszczy jej harmonię.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: