Nowa era muzyki

Niespętana wytwórnia La-mouzyka realizuje kompozycje dźwięku ponad fakturami homo-polifonicznymi i dodekafonicznymi. Kompozycje dźwięku oparte są o proste nośniki dźwięku mocno wbite w pospolitą treść, i nie skostniałe formą . Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą muzyką LM.
Powstało dużo studiów muzycznych trudniących się produkcją muzyki lecz bardzo dużo z tych wytwórni uzależnia się od snobistycznych zasad opłacalnego partactwa i nie zasługuje na nazwę nieskrępowanej sztuki . Studio La-Music to bastion post-awangardy, niezniszczalny rdzeń nieskorumpowanej idei twórczej. Zmartwychwstała muzyka. Muzyka nie powinna istnieć bez swobody artystycznej i nieskrępowanej promocji medialnej. Współczesny czas komputerów i sieci WWW wyśmienicie ziszcza wyżej wymieniony nakaz, każdy może być w Internecie, zarówno samo degradujący się wybitny wirtuoz, jak i skromny artysta. Konieczna staje się jednak medialna popularyzacja, czyli właściwe zaplecze internetowe podaję przykład: spis stron muzyka.
Jest wiele stylów kompozycji muzyki na przykład blues, pop, rap. Na przekór niektórym przeświadczeniom gatunki muzyczne są sobie równe ponieważ łączy je ten sam element, wibrująca materia o określonej częstotliwości. Muzyka słyszana jest w każdym miejscu, narkotyzujemy się nią tylko artysta i radio niszczy jej harmonię.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: