Nadchodzi Skazany na śmierć

Lotnisko, zbliżające się radiowozy i niemal dramatyczna sytuacja, to zakończenie ostatniego epizodu. Przed nami kolejne wieczory spędzone na śledzeniu losów głównych bohaterów, którzy oprócz gonitwy zyskają kolejny cel – ukryte pieniądze D.B. Coopera. Pojawią się również nowi bohaterowie, jak demoniczny agent specjalny FBI Alexander Mahone. W tej roli William Fichtner znany np. z serialu “Inwazja” pokazywanego w polskiej telewizji.

Prison Break znowu będzie rywalizował o oglądalność z 6 już odsłoną “Tańca z gwiazdami”, która rozpoczyna się w ten sam dzień. Do tej pory średnio serial miał oglądalność 4,56 mln widzów. Najwięcej pierwsze odcinki, kiedy oglądalność zbliżała się do 7 mln widzów. Raitingi są więc bardzo dobre, bo dało to stacji 27,54 proc. udziałów w rynku przy zaciętej rywalizacji. Jak podaje medialink – Razem, podczas wyświetlania całej serii serialu “Skazany na śmierć” Polsat wyświetlił reklamy wyceniane na 27,7 mln zł. Najwięcej uzbierał 4 czerwca – 4,32 mln zł, najmniej 25 lutego – 597,7 tys. zł.

Na koniec tego miesiąca zapowiadana jest premiera oficjalnego soundtracka “Prison Break”. Od 28 .08 będzie dostępny w sprzedaży i można go zamówić np. w sklepie amazon.com za jedyne 14.99$.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: