Najta

Gry na komórkę jest to niesamowita usługa na telefony komórkowe która już trochę nam towarzyszy. Java jest językiem programowania gier i aplikacji na telefony. Na rynku obok gier java pojawiają się gry na komórkę stworzone w systemie symbian.

Przedstawiamy jedną z najpopularniejszą grę java na komórkę – 24 Agent Down The Mobile Game oparta jest na scenariuszu kultowego serialu o tym samym tytule i stanowi kontynuację znanej już użytkownikom gry java 24 The Mobile Game. Tym razem grupa terrorystyczna zawładnęła jednostką CTU. Twoim zadaniem jest uwolnienie zakładników. Z pomocą Curtisa, Chloea oraz Jacka Bauera wyruszysz z odsieczą uwięzionym. Czy 24 godziny wystarczą na pokonanie wroga? Musisz wykazać się umiejętnościami na miarę prawdziwego stratega! Pamiętaj raz podjęta decyzja wpływa na dalszy przebieg akcji.
Obecnie większość telefonów obsługuje technologię Java. Dzięki temu na każdym telefonie można uruchamiać programy napisane w Javie. Największą część wszystkich programów stanowią Gry Java na telefon. Jest to obecnie jedna z najpopularniejszych usług na telefony komórkowe.
Przedstawiamy opis najnowszej i najlepiej sprzedającej się Gry java wyścigowej The Fast and the Furious znów powróciła na telefony komórkowe. Tym razem wcielasz się w policjanta, który musi przebyć drogę z Los Angeles do Miami i przymknąć kryminalny syndykat. Wybierz swój samochód rajdowy i stań oko w oko z ukrywającymi się pod osłoną nocy rajdowcami. Wykonuj misje i zbieraj pieniądze. Dzięki nim podrasujesz swój wóz. Nie zwlekaj, zasiądź za kółkiem i gaz do dechy.

Komentarze zablokowane.