Nietypowe gadżety reklamowe

W zalewie szablonowych artykułów reklamowych trudno odnaleźć coś na tyle oryginalnego, co sprawiłoby że jako klienci zachwycilibyśmy się otrzymanym prezentem a w konsekwencji firmą, od której ów drobiazg otrzymaliśmy. Dziwnym jest że nietypowe gadżety reklamowe wybierane są przez firmy tak rzadko, a przecież rynek ciągle się rozwija i proponuje coraz to nowe rozwiązania, które z powodzeniem mogłyby zostać zaadaptowane na potrzeby marketingu. Wśród najnowszych rozwiązań prym wiodą urządzenia podłączane złączem usb do komputera i spełniające różne – nierzadko bardzo zabawne funkcje. Mamy tu do wyboru takie gadżety reklamowe jak: tańczące figurki na biurko w postaci ładnej kobiety w czerwieni, lub – analogicznie dla kobiet – eleganckiego gigolo. Chłodziarki do puszek na upalne dni w pracy, grające popielniczki, wyposażone w detektory ruchu alarmy, ostrzegające że ktoś niepowołany zbliża się do komputera, a dla Pań urządzenia do czyszczenia i malowania paznokci. Tego typu gadżety reklamowe stanowią ciekawą odmianę pośród sztampowych gadżetów, którymi jesteśmy obdarzani niemal na każdym kroku. Szkoda że firmy projektujące swoje strategie marketingowe wolą zaufać dawnym metodom, które choć sprawdzały się 10 lat temu, obecnie są już nieco zdezaktualizowane.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

2 komentarze artykułu “Nietypowe gadżety reklamowe”

 1. Anonim:

  Witam mam na imię Bożena i od kilku lat mam niezwykłe hobby a mianowicie zbieram firmowe gadżety z logo różnych firm. Dlatego zgłaszam się z ogromną prośbą o wsparcie jakimś firmowym gadżetem z Państwa firmy, który wzbogaciłby moją kolekcję. Z góry serdecznie dziękuje za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
  Z poważaniem Bożena Makarewicz

  Moje dane adresowe:
  Bożena Makarewicz
  Ul. Wyszyńskiego 8/7
  21-400 Łuków
  bo_mak@o2.pl

 2. Fragles:

  No właśnie. Od niedawna w Polsce produkowane są bardzo ciekawe i oryginalne gadżety reklamowe które można zobaczyć na stronie http://www.intelektpuzzles.com Ciekawe czy spece od marketingu docenią siłę oddziaływania tych gadżetów 🙂

Napisz komentarz lub opinię na forum: