Międzynarodowe Dni Negocjacji

Jak co roku, już wkrótce kolejna szansa na podniesienie swoich kompetencji w negocjacjach, wywieraniu wpływu, motywowaniu siebie samego do działania. Niepowtarzalna szansa dla tych młodych osób, które pragną doskonalić się i mają otwarte umysły. Międzynarodowe Dni Negocjacji to akcja zakrojona na szeroką skalę, umożliwiająca szybki rozwój.

Do wyboru wiele warsztatów i wykładów prowadzonych przez specjalistów z zakresu negocjacji, wywierania wpływu, NLP, automotywacji, specjalistów z całej Europy. Jakie warunki musisz spełnić, by skorzystać z tej wiedzy?

Owszem, jest jeden warunek, ponieważ szkolenia organizowane przez AEGEE Negotiation Programme są przeznaczone dla studentów, ale poza tym jest to przedsięwzięcie tak wyjątkowe, że za kwotę 15,00 złotych możesz wziąć udział w profesjonalnym, przekazującym wiedzę o najwyższym poziomie, warsztacie, który w normalnych warunkach kosztuje 700,00-900,00 lub więcej złotych.

Jeśli zatem chcesz skorzystać z tej szansy, masz ogromny wybór, a między innymi szkolenia NLP, ponieważ dzięki nim możesz się nauczyć, jak zwiększyć swoje szanse na dobrze przeprowadzone negocjacje i uzyskanie maksymalnego poziomu korzyści dla obu stron jeszcze zanim usiądziesz do stołu negocjacyjnego. Bo pewnie zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest pierwsze wrażenie, pierwsze kilka sekund, podczas których osoba, z którą się spotykasz, wyciąga podświadomie wnioski na Twój temat i jak bardzo rzutuje to na całe wasze spotkanie. Pewnie też wiesz, jak wiele komunikatu przekazujesz za pomocą swojej postawy, niekoniecznie za pomocą słów, które wypowiadasz. I być może również wiesz, że słowa, które wypowiadasz, mogą prowadzić umysł słuchacza w określonym kierunku, a jeśli jest to kierunek, który jest użyteczny dla Ciebie i dla was obojga, to tym lepiej.

Jeśli zatem takie tematy, jak szkolenie NLP pod hasłem “Wyzwól swoje możliwości” lub “Sekrety sukcesu mistrzów negocjacji” już teraz wydają Ci się potrzebne, zorientuj się w terminach oraz możliwościach, które masz, bo to okazja dla wszystkich osób, które chcą się rozwijać.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: