NLP dla kobiet

Jeżeli jesteś kobietą, pewnie zainteresuje Cię wypowiedź jednej z uczestniczek szkolenia NLP przeznaczonego dla Twojej płci – Uwodzenie mężczyzn czyli szkolenie NLP dla kobiet. Właśnie się zakończyła kolejna edycja, na której uczestniczki doświadczyły działania technik NLP i dowiedziały się wielu cennych rzeczy na temat facetów, więc jeśli jesteś ciekawa relacji, zapoznaj się z opinią kogoś, kto już podjął taką ważną i wartościową dla siebie decyzję.

“Długo się zastanawiałam czy zgłosić się na szkolenie NLP z uwodzenia mężczyzn. Trochę mnie ta nazwa tak jakoś nastawiała, bo tak naprawdę chciałam przede wszystkim podnieść poczucie własnej wartości i nauczyć się w jaki sposób mogę się lepiej czuć, a nie miałam pojęcia czym jest NLP. Ale w końcu podjęłam decyzję i zapisałam się. Wczoraj skończyłam trening i jestem pod wielkim wrażeniem. Tyle mocy i kobiecego poweru ile dostałam to chyba nigdzie nie można zdobyć.

Jestem pod takim wrażeniem szkolenia uwodzenia z NLP dla kobiet i tyle mi przychodzi do głowy teraz pomysłów do realizacji w moim związku i życiu, że aż nie wiem sama co bardziej chwalić – czy techniki NLP, które sprawiły, że w ciągu kilku minut pozbyłam się starych “ohydnych” dla mnie przekonań, wyrzutów sumienia i problemów czy umiejętność mówienia do swojego mężczyzny tak, by on był ze mną szczęśliwy i by dawał mi szczęście, czy też wiedzę na temat wywierania wpływu na mężczyzn. Na mężczyzn – tak. Bo nie tylko na moim ukochanym facecie, z którym chcę współgrać i tworzyć fantastyczny związek, ale również na moim szefie czy klientach, którzy przecież też są mężczyznami.

W każdym razie mam wrażenie, że dostałam skrzydła i ktoś mi powiedział, jak dzięki NLP mogę latać. I myślę, że to dopiero początek mojej drogi. Jestem zafascynowana NLP i technikami wywierania wpływu. I to na pewno pierwsze, ale nie ostatnie moje szkolenie NLP.”

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

1 Komentarz, opinia na forum artykułu “NLP dla kobiet”

  1. nlp7:

    Jeśli zaś ważną część Twojego życia stanowi Twoja praca, jesteś ambitna i kariera to coś, co dla Ciebie jest wspaniałym wyzwaniem oraz daje Ci perspektywy i możliwości, zapraszam Cię również do przeczytania tego – https://arty.waw.pl/szkolenia/

Napisz komentarz lub opinię na forum: