O marketingu wielopoziomowym

Prowadzenie własnej firmy może odbywać się na wiele sposobów, w zależności od profilu przedsięwzięcia jakiemu stawiamy czoła. Wielu z nas jednak kojarzy się to zazwyczaj z wieloma problemami, zabieganiem, mnóstwem formalności i pracy papierkowej, brakiem czasu na inne zajęcia.

Niemniej jednak rzeczywistość może wyglądać zupełnie inaczej. Wszystko zależy od tego na jaki rodzaj i jaką formę działalności się zdecydujemy. Do prowadzenia własnej firmy nie trzeba być wcale doskonałym biznesmenem.

Coraz częściej bowiem Polki i Polacy wybierają szczególną formę marketingu, jaką jest jego wielopoziomowa odmiana. MLM, bo o nim mowa, to tak zwany marketing sieciowy będący w zasadzie strategią marketingową i jednocześnie sposobem funkcjonowania firmy wraz z jej współpracownikami. Każdy z nich jest niezależnym dystrybutorem działającym w szczególnej postaci gałęzi sprzedaży bezpośredniej. Oferuje tym samym towary i usługi bezpośrednio konsumentom w postaci kontaktów indywidualnych. Sprzedaż może odbywać się w domu klienta lub na przykład w miejscu pracy.

Betterware
Od obrotu współpracowników, których uda nam się pozyskać otrzymujemy więc dodatkowe prowizje. W MLM przeważają kobiety, jest to też świetna możliwość na dorobienie do pensji. System MLM nie jest tożsamy z klasyczną formą bezpośredniej sprzedaży (w MLM nie musisz sprzedawać).

Betterware, firma z tradycjami, jest jednym z najlepszych przedstawicieli MLM w kraju. Firma rozwija się w błyskawicznym tempie, a od 2007 roku działa także w Polsce. Z jej produktów gospodarstwa domowego korzysta obecnie aż 7 milionów osób w samej Europie. Firma działa także we Francji, Hiszpanii, Niemczech, Australii, Ameryce Środkowej czy Azji. Brytyjska Betterware działa już ponad 80 lat… Wystarczy zarejestrować się jako konsultant, by zyskać prawo do zakupów bez 30% marży. Możesz także pokazać je znajomym i zarobić na ich zakupach. Tak właśnie działa nowoczesny marketing wielopoziomowy.

Wystarczy więc odrobina chęci i zaangażowania by stworzyć podwaliny pod własny biznes. MLM, to możliwości nieograniczonego rozwoju, szkolenia, nieograniczone dochody zależne od Twojego wkładu pracy, więcej czasu na własne potrzeby, nagrody pieniężne i inne atrakcje. Dlaczego więc nie spróbować?

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: