Obozy wakacyjne – nie tylko dla dzieci.

Rok temu wysłaliśmy nasze dzieciaki na 2-tygodniowe obozy letnie zamiast klasycznych kolonii. Starsza córka pojechała na obóz wędrowny natomiast młodszego chłopaka wysłaliśmy na stacjonarny obóz z elementami agroturystyki.
Dzieciaki były zachwycone wyjazdem, córka pierwszy tydzień obozu spędziła w kajaku, a drugą część na rowerze, zwiedzając praktycznie całe pojezierze wałeckie. Młody poznał za to uroki obcowania z naturą, poznał wielu nowych kolegów i koleżanki.
Nie muszę dodawać jak zbawienny wpływ ww obozy miały na nas – rodziców. Co prawda trochę martwiliśmy się o dzieciaki ale też te 2 tygodnie pozwoliły nam trochę odetchnąć i stęsknić się za maluchami – w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Generalnie polecamy wszystkim rodzicom taką wysyłkę, pomoże się zregenerować zarówno dzieciakom jak i wam.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

3 komentarze artykułu “Obozy wakacyjne – nie tylko dla dzieci.”

 1. bdocha:

  byłam na obozie jogi latem z Wakacyjna szkołą jogi było świetnie. teraz chłopaki organizują jesienne wyjazdy do Jastrzębiej Góry i niedaleko Kazimierza nad Wisłą… będzie dużo jogi, asan, medytacji. polecam wakacyjną szkołę jogi!

 2. kocio:

  a z joga spotkałem sie w pracowni asan pora pierwszy. potem było wiele innych szkół jogi, wyjazdów, jogicznych warsztatów. Byłem tez na wyjeździe z Wakacyjna Szkołą Jogi praktyka asan kilka razy dziennie, wieczorem medytacja. dobre jedzenie i świetne towarzystwo sami jogini i joginki:) w przyszłe wakacje też jadę z nimi, na obozy jogi w całej polsce:)

 3. Beti:

  A my takie obozy organizujemy 🙂 Wypoczynek dla dzieci i dla rodziców. A także młodzieży, studentów i dorosłych. Wszyscy razem – frajda a jednocześnie coś pożytecznego – nauka technik pamięciowych (uczestnicy od 9-100 lat).
  W tym roku już po raz trzeci. Były Mazury a teraz czas na nasze piękne Tatry. Termin 6-15 lipca 2009. Zapisy już ruszyły. ZAPRASZAMY! Więcej szczegółów na stronie http://www.future-mind.eu

  ciepło pozdrawiam
  do zobaczenia! 🙂
  Beti

Napisz komentarz lub opinię na forum: