Oferty pracy – ogłoszenia 2009

Szanowni Państwo, ze względu na fakt, że jesteśmy wręcz bombardowani komentarzami w formie ofert osób poszukujących pracy, postanowiliśmy utworzyć w tym celu dla Państwa osobny dział, ponieważ tego typu komentarze często nie bardzo pasują do danego artykułu.

W przypadku podawania adresu email w treści oferty prosimy

zamiast znaku @ wpisać [małpa].

Prosimy również o poprawność ortograficzną i interpunkcyjną. Oferta napisana z błędami z góry jest skazana na niepowodzenie.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

461 komentarzy artykułu “Oferty pracy – ogłoszenia 2009”

 1. gosiek0809:

  Dwie 18stoletnie dziewczyny szukają pracy na wakacje nad morzem!
  Przyjazne, uczciwe, koleżeńskie, energiczne, lojalne,dyspozycyjne !
  prosimy o kontakt : gosiaczek0809@interia.pl

 2. rossica:

  Poszukuję pracy na wakacje lipiec-sierpień. Mam 30 lat.Mi la, przyjazna, uczciwa, pracowita, dyspozycyjna. Proszę o kontakt: violam@op.pl

 3. Kacperos:

  Mam 17 Lat, szukam pracy jestem z powiatu Nowotarskiego…woj. malopolskie. pracowity i lojalny… wszelkie umiejętności…
  KONTAKT; DivadK@interia.pl

 4. Basia:

  Dzień dobry! Jestem pełnoletnią uczennica szkoły średniej. W przyszłości chciałabym udać się na studia dzienne, jednak środki finansowe mojej rodziny stanowią dla mnie pewna barierę,dlatego szukam pracy na wakacje 209. Uczę się w Technikum Weterynaryjnym, mogę pracować w tej branży lub nie, po prostu szukam pracy…. Za granica lub w Polsce. Język niemiecki w stopniu komunikatywnym,angielski również. Jestem osobą milą, sympatyczną,niekonfliktową, szybko nawiązuje nowe znajomości, jestem również wygadana… 🙂 Nie boje się pracy!!
  komandoska@vp.pl

 5. Aleksandra1990:

  WItam!!! Mam 19 lat, jestem z okolic Nowego Sącza, Poszukuje pracy na okres od początku czerwca do końca lipca. Nie określam szczegółowo co to ma być za praca, ale chętnie przyjmę posadę kelnerki czy opiekunki do dziecka.

 6. hannusia:

  Witam! Mam na imię Hanna i mam 17 lat. Jestem uczennicą LO. Poszukuję pracy na lato (termin jest mi zupełnie obojętny) :). Jest to dla mnie bardzo ważne. Jeśli była by jakakolwiek oferta proszę o kontakt. Nie boję się żadnej pracy.

  hania1312@wp.pl
  gg: 9210507

 7. Sirens:

  Dwie 19 letnie dziewczyny szukaja pracy na wakacje 2009 nad morzem w górach lub za granica. Mile dyspozycyjne a przede wszystkim pracowite. Kontakt sirens(małpa)o2.pl

 8. Michał [PRACODAWCA]:

  Poszukuję dziewczyny do pomocy w sprzątaniu w czasie wakacji domu na Mazurach . Praca lekka i mało skomplikowana więc raczej dla dziewczyny która z racji młodego wieku nie ma szans na inne zatrudnienie . Możliwe zakwaterowanie . Kontakt bear32(małpa)wp.pl

 9. Kamil:

  Mam 20 lat i wraz z moim 17letnim kolegą poszukujemy pracy na wakacje 2009- lipiec i sierpień. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje związane z pracą fizyczną (ogrodnictwo, sadownictwo, ochrona zieleni itp.). Prosimy o kontakt: kamil890(małpa)op.pl lub tel: 667020110

 10. Anna:

  Witam 🙂 Trzy maturzystki chętnie podejmi się pracy w Górach jako pomoc kuchenna lub kelnerki w czasie od czerwca do sierpnia. Jesteśmy miłe dyspozycyjne i chętne do pracy.
  e-mail: pazicka(małpa)poczta.fm

 11. Magda:

  Para ( 18 i 20 LAT) poszukuje pracy sezonowej (zbiory) za granica w okresie od końca czerwca do początku września. zainteresowanych proszę o kontakt: person4(małpa)op.pl

 12. Kamila:

  Witam mam 19 lat szukam pracy na wakacje 2009, jestem mila uczciwa, kolezeska pracowita .. oferty prosze keirowac na meila

 13. Kamila:

  Witam mam 19 lat szukam pracy na wakacje 2009, jestem mila uczciwa, kolezeska pracowita .. oferty prosze keirowac na meila kamila260790małpao2.pl

 14. Kasia:

  Mam 20 lat i jestem uczennicą technikum hotelarskiego, poszukuję pracy na okres wakacyjny najlepiej w branży hotelarskiej. Jestem miła, otwarta na nowe znajomości, starannie wykonuje swoje obowiązki, najlepiej praca nad morzem lub w górach proszę o kontakt: mini89[malpa]poczta.fm

 15. Olga:

  Witam jeste stdentką drugiego roku pielęgniarstwa poszukuje przcy na dwa misiące wakacji: czerwiec oraz lipiec. Zainteresowanych proszę o konta: o.czarnecka[małpa]wp.pl

 16. Kamila:

  Witam
  Zostało mi pół roku do końca szkoły jestem uczennicą szkoły policealnej Technik informatyk szukam pracy na maj i po 16 czerwca ,lipiec i sierpień.. Mogę też podjąć stałą pace. Na terenie podkarpacia miasto Dynów, Rzeszów, Dębica.

 17. Krzysztof:

  Witam.!
  Mam 19lat i poszukuję pracy na okres wakacyjny od 1 czerwca do 1 Września. O 3 lat pracuję w wakacje. Pracowałem wcześniej w firmie instalacyjnej CO. Jestem pracowity, uczciwy żadna praca mi nie straszna.

 18. moni90e:

  Student, studentka oraz tegoroczna maturzystka
  poszukują pracy na okres wakacyjny (lipiec, sierpień), najchętniej w górach, jednak jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, gdyż dana praca pozwoliła by nam na kontuowanie swoich zainteresowań poprzez naukę na wymarzonych kierunkach studiów.

 19. matkosia:

  Witam
  Mam na imie Marta
  Szukam pracy na wakacje, najlepiej kelnerka, w sumie zadna praca nie hanbi.
  Pracowałam juz jako kelnerka, hostessa.
  Zainteresowanych- prosze o kontakt
  Mam 19 lat:)
  Pozdrawiam:)

 20. Wisiena:

  Witam.
  Poszukuję pracy na wakacje od czerwca do sierpnia jako kelnerka/barmanka.
  Pasują mi oferty zarówno w górach, jak i nad morzem.
  Mam na imię Ola, jestem bardzo komunikatywną, konkretną i pracowita osobą.
  W zeszłym roku w wakacje pracowałam już jako kelnerka. Mam również bardzo dużo doświadczenie jako hostessa, ponieważ w tej branży pracuje od ponad 2,5 roku.

  Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na odpowiedź 😉

 21. szena:

  Mam na imię Monika, lat 16. Szukam pracy na wakacje, a konkretnie na cały lipiec w trójmieście.

 22. Klaudia:

  Witam, mam na imię Klaudia 17 lat i jestem uczennicą liceum ogólnokształcącego. Poszukuję pracy na lipiec i/lub sierpień 2009.
  Jestem miła i inteligentna, szybko dostosowuję się do nowych sytuacji, lubię wyzwania.
  Chętnie podejmę pracę jako opiekunka do dziecka, przy roznoszeniu ulotek, zbiorze malin czy jako hostessa, kelnerka/pomoc kuchenna. Jestem jednak otwarta na inne propozycje.
  Dyspozycyjna w okolicach Jarosławia, Przeworska i Tarnogrodu (podkarpacie/lubelszczyzna)
  Bardzo zależy mi na tej pracy, proszę o kontakt

 23. Sylwia:

  Witam!
  Nazywam się Sylwia, mam 17 lat , w lipcu skończę 18. Jestem uczennicą liceum ogólnokształcącego. Poszukuję pracy na okres wakacji lipiec i /lub sierpień.
  Jestem miła, uśmiechnięta, szczera, rzetelna , odpowiedzialna,nie boję się nowych wyzwań, szybko nawiązuje kontakt z ludźmi.
  Interesuje mnie prataktyczine każda praca mogę roznosić ulotki, czy pracować jako hostessa w hipermarekecie.
  Jestem dyspozycjna w miastach Knurow, Gliwcice, Katowice i okolicach.
  Jak już wcześniej wspomianłam nie boję nowych sytuacji niosących za sobą wyzwania, bardzo zależy mi na jakiejkolwiek pracy, proszę o kontakt.
  Pozdrawiam wszystkich potencjalnych Pracodawców 😉

  e-mail: siwusek_91[małpa]o2.pl

 24. Monika:

  Monika-20 lat, tegoroczna maturzystka podejmie się pracy czerwiec-sierpień 2009. zawód-technik hotelarz.
  okolice Szczytna, Olsztyna.
  tel:798-238-343

 25. Dominika:

  Dwie studentki poszukują pracy na wakacje!Interesuje nas praca zarówno w Polsce jak i zagranicą. Od Początku Lipca jesteśmy dyspozycyjne i z przyjemnością podejmiemy każdą prace!

  Pozdrawiam Dominika i Kinga.

 26. Ania:

  Dwie 18 letnie dziewczyny poszukują pracy na okres całego lipca praca najlepiej nad morzem bądź mazurach. Jestesmy sumienne, odpowiedzialne i pracowite. Bardzo prosimy o kątakt e-mail: Kajus_01[małpa]wp.pl

 27. Asia:

  Witam !
  Mam ukonczone 18-lat, w tym roku koncze liceum ogólnokształcace. Szukam pracy w okresie Czerwiec- wrzesien 2009 r .
  Praca poszukiwana w Rzeszowie

 28. Sylwia:

  Witam!
  Dwie dziewczyny w wieku 20 i 19 lat poszukuja prac na okres wakacji w olsztynie lub okolicach.Posiadam doświadczenie jako kelnerka i barmanka, jesteśmy pracowite i sumienne.
  Wsztystkich zainteresowanych proszę o kontakt kiciunia03[małpa]wp.pl

 29. jaka:

  W kwietniu kończę 19 lat i poszukuję pracy na wakacje 2009 na terenie Rzeszowa. Wyróżnia mnie lojalność, sumienność oraz poświęcenie w stosunku do wykonywanej pracy. Posiadam prawo jazdy kat. B.

 30. Diana:

  2 pełnoletnie dziewczyny (w tym roku skończymy 19 lat) szukają pracy na wakacje, najlepiej nad morzem. Najchętniej chciałybyśmy pracować jako kelnerki, sprzedawczynie w sklepie z odzieżą, sprzątaczki w hotelu albo pensjonacie lub też przy nalewaniu piwa w jakiejś dyskotece lub barze. Jesteśmy miłe, komunikatywne, z poczuciem humoru, chętne do pracy.

  Podjęłybyśmy pracę w czasie od czerwca do końca września.

  Prosimy o kontakt. Z góry dziękujemy!

 31. Iza:

  Witam! Mam 18 lat w te wakacje skończę 19. Poszukuje pracy na wakacje. Jestem uczennicą technikum żywienia.
  Proszę o kontakt: zizunia90[małpa]o2.pl

 32. Anonim:

  Witam, dwie studentki ze Szczytna (woj. warmińsko-mazurskie) w wieku 21 lat , poszukują pracy na wakacje. Sumienne, dokładne, rzetelne z pewnością się sprawdzimy. O kontakt proszę na e-mail : shfeya@wp.pl . Pozdrawiamy.

 33. Michał:

  Witam mam 17lat poszukuje pracy na wakacje na terenie Warszawy

 34. DanielKrk:

  Witam, mam na imie Daniel mam 17 lat w grudniu kończe 18, mieszkam w Krakowie. Szukam pracy na wakacje od początku czerwca do końca sierpnia, obojętnie w którym województwie byle w Polsce. Wiadomo że np miał bym pracować w Gdańsku to musze mieć kwaterunek zorganizowany. Praca może być wszelkiego typu, moge pracować na budowie jako pomocnik, jako kelner, jako pomoc kuchenna, sprzedawca lodów.
  Kontakt gg 11648972 Kom: 663-498-867 Pozdrawiam

 35. Paulina:

  Witam. Mam niespełna 18lat,ucze się w szkole średniej,poszukuje pracy,jestem otwarta na wszelkie propozycje,jestem osoba pewną siebie,energiczną a przedewszystkim komunikatywną,uwielbiam rozmawiac z ludzmi, prosze o kontakt 504184465.

 36. Sylwia:

  W marcu kończe 17 lat i poszukuje pracy na tegoroczne wakacje. W okolicach Jasła. Cechuje mnie sumienność, punktualność, zapał do wykonywanej pracy i łatwo nawiązuje kontakt z ludżmi;) Poszukuje pracy no okres od 20lipca do 30sierpnia.

 37. Kuba:

  Witam!
  Dwóch mężczyzn którzy mają skończone 18 lat poszukują pracy za granicą, najlepiej w Wielkiej Brytanii lub Holandii. Interesuje nas praca w okresie wakacyjnym( polowa czerwca – początek września). Jesteśmy sumienni i odpowiedzialni. W pracach wakacyjnych mamy już doświadczenie. Komunikatywnie porozumiewamy się w języku niemieckim i angielskim. Jeden z nas posiada prawo jazdy kat. B. Z przyjemnością podejmiemy każdą pracę. kontakt kubaszulc090@o2.pl Pozdrawiamy i czekamy na oferty.

 38. aga:

  Szukam pracy na okres od czerwca do sierpnia 2009. Mieszkam w łódzkim ,ale nie boję się pracy dalej . Obecnie w klasie maturalnej LO – mam ukończone 19 lat. Angielski , niemiecki komunikatywny.Prawo jazdy kat. B
  a0212@wp.pl

 39. paola1990:

  Witam,
  Czy Pana/Pani oferta jest nadal aktualna?
  Szukam pracy (sezon 2009) najlepiej w okresie lipca i sierpnia, z zakwaterowaniem i wyżywieniem lub na okres tylko 1msc.
  Jestem tegoroczną maturzystką. (19lat).
  Obecnie uczęszczam do Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego im. Romualda Traugutta do klasy o profilu matematyczno-informatycznym.
  Jestem dobrą uczennicą. (średnia ponad 4.0-4.5)
  Mam doświadczenie w branży handlowej-sklep spożywczy.
  Umiem obsługiwać kasę fiskalną.
  Jestem miłą, sympatyczną, komunikatywną, bezkonfliktową, ambitną i szybko uczącą się dziewczyną, ale jednocześnie asertywną.
  Bardzo proszę o bliższe informacje na temat zakwaterowania(adres), wyżywienia, zarobków, rodzaju umowy, godzin pracy, a także miejsca pracy.
  Bardzo proszę o odpowiedź.
  Pozdrawiam serdecznie
  mój e-mail: paola1990@wp.pl

 40. Magdalena:

  Witam:)
  Na imię mam Magdalena,17 lat -w listopadzie skończę 18. Jestem uczennicą liceum ogólnokształcącego. Poszukuję pracy na okres: czerwiec,lipiec i /lub sierpień.
  Jestem uprzejma, sympatyczna, uśmiechnięta, komunikatywna, rzetelna , odpowiedzialna, nie boję się nowych wyzwań.
  Bardzo zależy mi na pracy, spróbuję podjąć się jakiejkolwiek,która zostanie mi zaproponowana. Mieszkam w Lublinie. W razie potrzeby znam osoby także chętne do pracy w tym okresie.
  Proszę o kontakt na e-mail : dziuniek91[małpa]tlen.pl
  Pozdrawiam wszystkich potencjalnych Pracodawców

 41. Nikola:

  Witam ;)). Jestem uczennicą Technikum Hotelarskiego, we wrześniu
  skończę 17 lat.Poszukuję pracy w okresie wakacyjnym 2009 z
  zakwaterowaniem i jestem zainteresowana Państwa ofertą. . Jestem
  osobą odpowiedzialną, sumienną i staram się powierzone mi obowiązki
  wykonywać jak najlepiej potrafię. ;).Bardzo prosze o pozytywne rozpatrzenie.
  Pozdrawiam ;).

 42. Michał [PRACODAWCA]:

  Witam raz jeszcze . Jakiś czas temu dopisałem się na tej stronie z ofertą pracy lekkiej i przyjemnej dla dziewczyny . Wiem że masa dzieciaków nie wyjeżdża nigdzie z braku kasy na przykład . Oferuję więc i formę wakacji na Mazurach i do tego jakiś zarobek do uzgodnienia. Dostałem dotąd jedną ofertę , ale oczekiwania płacowe były takie , że górnicy by chcieli tyle zarabiać. No może prezesi banków tyle zarabiają z premią. Myślę więc że doniesienia o rzekomym bezrobociu i ogólnie panującej drożyźnie nie są prawdziwe. Ale cóż, skoro zacząłem pisać, to i skończę . Poszukuję chętnej dziewczyny do pomocy przy sprzątaniu w domu na Mazurach . Oferta z uwagi na to że praca nie jest ciężka i nie ma jej dużo skierowana raczej do dziewczyn które nie mają szans na inne zatrudnienie ze względu na wiek. Kontakt mail bear32(małpa)wp.pl

 43. Asienka:

  Witam. Jestem uczennicą Szkoły Morskiej w Darłowie. Mam ukończone 17lat. Mieszkam w Elblągu.
  Poszukuję pracy w okresie sezonowym. Najlepiej w województwie warmińsko-mazurskim, pomorskim bądź zachodnio-pomorskim.
  Jestem ambitną i zaradną osobą. Szybko nawiązuję kontakty z ludźmi, jestem komunikatywna.
  Szybko się uczę, więc nowe zajęcie nie sprawi mi najmniejszego problemu. W zeszłym roku pracowałam już jako kelnerka w kawiarni. Mam również doświadczenia w opiece nad dziećmi.
  Posługuję się dosyć biegle językiem angielskim.
  Czekam na oferty.
  Pozdrawiam.
  Joanna

  mój e-mail – demented28@wp.pl

 44. bata:

  Poszukuje prace na wakacje 2oo9r.
  Jestem osoba pełnoletnią (dzisiaj skończyłam 18’ście lat;)

  Mieszkam w Dobrej, koło Limanowej. woj. małopolskie.
  Poszukuję pracę w okolicy miejsca zamieszkania.

  proszę o kontakt: ata432@o2.pl

 45. K@mil:

  Witam. mam 18 lat szukam pracy na okres letni czerwiec-lipiec najlepiej w Radomiu lub nad morzem. Proszę o oferty chrzanek16@interia.pl Pozdrawiam

 46. Piotrek:

  Witam mam 16 lat i poszukuje pracy na okres wakacyjny. Każda oferta mile widziana.

  Kontakt cio1993r@wp.pl

 47. Justysia:

  Szukam wraz z koleżanką pracy nad morzem, mamy 17 lat . Chodzimy do pierwszej klasy technikum w Słupsku, o profilu technik żywienia i gospodarstwa domowego. Chętnie pracowałybyśmy w hotelu lub domu letniskowym na jakimkolwiek stanowisku, ponieważ chciały byśmy zrealizować swoje postanowienia, chodzi tu o nie obciążanie rodziców naszymi wydatkami.Jedyne czego potrzebujemy to zakwaterowanie. kontakt: justa_1992rok[małpa]interia.pl , gg- 5848915, w razie potrzeby można tez skontaktować się na tel 508858445. Czekamy na państwa oferty.

 48. Marta:

  Witam. Pochodzę z Lublina. W te wakacje skończę 18 lat. Poszukuje pracy na lipiec i sierpień w okolicy miejsca zamieszkania. Proszę o oferty martaa0607@wp.pl/ Pozdrawiam.

 49. Damian:

  Witam mam 18 lat, przydała by mi się jakaś praca na wakacje, najlepiej woj. lubelskie , posiadam prawo jazdy kat. B oraz własny samochód, proszę o oferty na: hans250@o2.pl

 50. Asiulka:

  Witam. Szukam pracy na wakacje, najlepiej nad morzem.
  Posiadam prawo azdy kat. B. Jestem pracowita i sumienna, szybko się uczę oraz łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi.
  Każda oferta mile widziana.

  Kontakt asiula19903[małpa]gmail.com

 51. Marcin:

  Mam 18 Lat. Jestem uczniem 2 klasy Technikum w Rzeszowie. Jestem pracowity, odpowiedzialny i niekonfliktowy. Podejmę pracę w okresie wakacyjnym w Rzeszowie, Łańcucie lub okolicach:)) Możliwy wyjazd za granicę!

 52. Paulina:

  Witam 🙂 Mam 17 lat i szukam oferty pracy na wakacje. Koniecznie w Polsce. Gdyby pojawiła się jakaś oferta proszę o kontakt: paulina.to@vp.pl POZDRAWIAM 🙂

 53. Paweł:

  Witam jestem 16letnim uczniem technikum hotelarskiego.
  Szukam pracy na okres wakacji, podejmę się zadani typu kelner, obsługa hotelu, sprzątacz,barman itp.
  Praca powinna być w miejscowościach nadmorskich.
  buny[małpa]o2.pl

 54. Małgosia:

  Witam, poszukuję pracy na wakacje, mam 19 lat, jestem tegoroczną maturzystką;
  znam b.dobrze język niemiecki i język angielski w stopniu komunikatywnym;
  jestem uprzejma i bezkonfliktowa.

  Proszę o kontakt: gosiulenkaw@wp.pl

 55. Konrad:):

  Witam!
  Mam 19 lat, jestem uczniem tarnowskiego LO i szukam zajęcia na wakacje, każda oferta pracy będzie mile widziana:)

  Kontakt: konra323@o2.pl

 56. Michał i Kamila:

  Witamy 😉 Mamy po 19 lat… jeszcze nie skończone 😉 Szukamy pracy na niecałe wakacje. Najlepiej tak od czerwca do konca lipca 😉 Mile widziana praca nad morzem 😉 Jesteśmy z Nowej Soli w woj. Lubuskim 😉 Jesteśmy uczciwi, ambitni,bezkonfliktowi… Zostawiamy mail miki1990ns@interia.pl !!! Pozdrawiamy 🙂

 57. Ania:

  Witam! Poszukuję pracy na wakacje mam 19 lat. Zdaję maturę w tym roku więc pracę mogłabym podjęć od czerwca lub końca maja. Może być to praca za granicą jako opiekunka do dziecka, przy zbiorach, w barze. Angielski znam dobrze. Jestem również zainteresowana pracą w Polsce. Proszę o kontakt: anangel.ania@gmail.com

 58. Marcin:

  Witam
  Mam 19 lat chodzę do 3 klasy Technikum i szukam pracy na wakacje.Interesuje mnie praca na Śląsku lub okolicach.Jestem spokojny, bezkonfliktowy,uczciwy.

  Proszę o kontakt:
  marcinek150[małpa]gmail.com

 59. Aga:):

  Witam.. Mam 17 lat i szukam pracy na okres wakacji.. Mieszakm w okolicach Konina..

  Proszę o kontakt: agatka26[małpa]buziaczek.pl

 60. Sara:

  Witam
  Mam 17lat (30lipca skończę 18) i chętnie podejmę się pracy na wakacje: lipiec, sierpień 2009 (pełna dyspozycyjność) w okolicach Bydgoszczy interesują mnie także oferty z całego województwa kuj-pom.
  Jestem uczennicą technikum, odpowiedzialna, sumienna, uczciwa,uprzejma, bezkonfliktowa,punktualna, bez nałogów, szybko nawiązuję nowe kontakty, zaawansowany j. angielski, podstawowy j niemiecki.

  Kontakt: gg 2182825

 61. KarolinaSz:

  Witam, w tym roku ukończę 20 lat.
  Jestem studentką I roku studiów stacjonarnych na Politechnice Rzeszowskiej(kierunek towaroznastwo). Szukam pracy na wakacje (początek lipca- koniec września), najlepiej w Rzeszowie. Nie mam doświadczenia, ale jestem osobą komunikatywną, uprzejmą, chętną do pracy, szybko się uczę.
  Mogę pracować jako kelnerka, opiekunka do dziecka (mam młodsze rodzeństwo, także mam doświadczenie w opiece nad dziećmi:) ), hostessa. W zasadzie każda praca mnie interesuje. Czekam na oferty.
  Kontakt:
  karolina.sz89@@wp.pl

 62. Angelika:

  Witam, mam na imię Angelika i mam ukończone 18 lat. Jestem uczennicą Technikum Hotelarskiego. Poszukuję pracy na okres wakacji od 2 połowy czerwca do konca sierpnia najlepiej w okolicach Warszawy bądz Radomia.Jestem osobą komunikatywna, pracowitą, nie sprawiajacą żadnych problemów. Czekam na oferty.
  Kontakt:
  e-mail: dzaga29[małpa]onet.eu
  gadu-gadu: 10970011

 63. Jasiek:

  Witam
  Jestem 17-letnim licealistą, na okres wakacji będę już pełnoletni.
  Szukam jakiejkolwiek pracy na okres wakacji na terenie całej Polski , ale najlepiej na terenie Iławy(woj.warmińsko-mazurskie) bądź w Łodzi.
  Mam bardzo trudną sytuację finansową, jestem wychowywany wraz z dwoma braćmi przez samotną mamę, z tego względu szukam jakichkolwiek pieniędzy aby chociażby zakupić podr. szkolne na następny rok szkolny.Ponadto jestem osobą bardzo uczciwą, sumienną, odpowiedzialną i punktualną.

  Kontakt:jasiek11164[małpa]wp.pl
  gg:9176149

 64. A&A:

  DWIE 17-STO LETNIE DZIEWCZYNY POSZUKUJĄ PRACY W LIPCU 2009 NA TERENIE KĘT I OKOLIC! PODEJMIEMY SIĘ PRAKTYCZNIE KAŻDEJ PRACY Z POWODU PILNIE POTRZEBNYCH PIENIĘDZY, JESTEŚMY ZDYSCYPLINOWANE, SOLIDNE, UCZCIWE, JEDNYM SŁOWEM GODNE ZAUFANIA;) BARDZO ZALEŻY NAM NA PRACY!;) PROSIMY O KONTAKT NA PODANY PONIŻEJ E-MAIL:

  anka_xp_92@wp.pl

  DZIĘKUJEMY ZA ZWRÓCENIE UWAGI NA NASZ KOMENTARZ;)

 65. Gośka:

  Witam, Jestem uczennicą III klasy technikum logistycznego, mam skończone 18 lat. Szukam pracy na wakacje w Piotrkowie Trybunalskim. Każda praca mnie interesuje. Czekam na Państwa oferty. Kontakt: malgorzata_-boguslawska@wp.pl

 66. Monika:

  Witam bardzo serdecznie!!!
  Jestem 22 letnią studentką pedagogiki specjalnej na UMCSie w Lublinie, w tym roku czeka mnie obrona licencjacka. Szukam pracy w okresie lipiec-wrzesień. Posiadam uprawnienia i praktykę jako opiekun kolonii, mam doświadczenie w pracy jako sprzedawca oraz pracownik hali. Bliższych informacji udzielę podczas rozmowy.
  Chętnie podejmę każdą pracę.
  Czekam na oferty
  Kontakt:
  monik_a20@wp.pl
  gg 9171317

 67. czarymary:

  Dwie sympatyczne, energiczne, uczciwe i pracowite 19-latki szukają pracy nad morzem jako ekspedientki, kelnerki, pomoc w kuchni na sezon 2009 (czerwiec-sierpień). kontakt: czarymary1008@wp.pl

 68. Tomek:

  Cześć mam na imię Tomek i mam 18 lat szukam pracy na okres wakacji lipiec sierpień. Jestem uczniem 2 klasy technikum gastronomicznego widział bym siebie najchętniej na stanowisku Kelnera bądź barmana.
  Jestem osoba żywiołowa i energiczna i chętna do pracy. Dobrze znam język Angielski, znam również podstawy języka niemieckiego. Jestem uczciwy i zaradny. toomeekk17[małpa]interia.pl

 69. Pasjonata:

  Witam mam 18 lat poszukuję pracy na wakacje 2009 praca najlepiej w Powiecie Kolskim w Wojewudztwie Wielkopolskim ale możliwe że mogę pracować także w Poznaniu. Jestem uczniem drugiej klasy liceum ogolnokształcącego o rozszeżonej geografii i angielskim. Mogę wykonywać pracę praktycznie w każdej branży. Do wakacji zapewniam że będę posiadał prawojady ktegorii B kontakt pod numerem 665-217-660

 70. Grzegorz:

  Witam!!! mam skonczone 17 lat i poszukuje pracy na okres wakacji, interesuje mnie praca w stadninie przy koniach jestem pracowity i sumieny. Pozdrawiam grzegorz92(malpa)o2.pl tel 724243802

 71. Gosia:

  Witam!!
  Mam na imię Gosia. Jestem 17 letnią licealistką. Szukam pracy na całe wakacje. Posiadam paszport niemiecki oraz znajomość j. niemieckiego. Jestem solidna oraz kontaktową osobą. Czekam na oferty. pozdrawiam serdecznie gosia_11(małpa)buziaczek.pl

 72. Aleksandra:

  Witam! Mam 19 lat, właśnie kończę przed ostatnią klasę Technikum Hotelarskiego. Doświadczenie jakie posiadam to praktyki w ośrodku wczasowym. Szukam pracy sezonowej na czerwiec lub sierpień. Jestem osobą otwartą i angażującą się w powierzone zadania. Posiadam prawo jazdy kat. B mail: jankowskaa(małpa)onet.eu

 73. Anonim:

  Dzień dobry.
  20 letni chłopak i dziewczyna poszukują pracy na wakacje. Jesteśmy sumienni, zdeterminowani, solidni i chętni do pracy. Jesteśmy sympatyczni, komunikatywni. Dziewczyna posiada prawo jazdy kategorii B, obydwoje potrafimy wykorzystać nasz potencjał i znajomość języka angielskiego a w przypadku chłopaka obsługi komputera. Prosimy o kontakt na e-mail p14yz10a[małpa]o2.pl. Dziękujemy i pozdrawiamy 😉

 74. ALeks.:

  Jestem wesołą ,sympatyczną, wszechstronną, uczciwą 17 latką.Chętnie podejmę się pracy na okres wakacji (Jestem z województwa Mazowieckiego). Serdecznie proszę o odpowiedź na adres: luniak@buziaczek.pl

 75. etw:

  Praca Wakacyjna dla Studentów i Uczniów.SEZON 2009

  Zapraszamy wszystkich, którzy nie mają jeszcze planów na przyjemne i zarazem pożyteczne spędzenie tegorocznych wakacji do zapoznania się z naszą Ofertą.

  Greece Experience ; Wakacyjne staże dla Studentów w Luksusowych Hotelach na Wyspie Greckiej.

  Program GREECE EXPERIENCE – połączenie wakacyjnego stażu w przepięknych i luksusowych Hotelach na Wyspach Greckich z atrakcyjnym wynagrodzeniem!

  Zapraszamy na naszą stronę w celu zapoznania się ze szczegółami: http://www.etw.org.pl

 76. Michał P.:

  Nazywam się Michał. Mam 17 lat. Mieszkam w Mikołowie, gdzie uczęszczam do liceum na profil mat-inf. Moja średnia to 4,0. Poszukuję pracy na terenie aglomeracji śląskiej. Podejmę się każdej pracy. Potrafię tworzyć WWW w html, ale poszukuję pracy niekoniecznie w tej dziedzinie. 🙂

  Kontakt:
  gadu-gadu: 5643977

 77. Anna:

  Witam!
  W maju br. kończę 18 lat, poszukuję pracy na wakacje- najchętniej za granicą. Chciałabym mieć możliwość posługiwania się językiem angielskim non stop, opanowałam go na poziomie zaawansowanym. Mam doświadczenie w opiece nad dziećmi. Jestem ambitna i pozytywnie nastawiona do wszelkich zadań, lubię wyzwania.
  Bardzo proszę o kontakt- ann.suska@gmail.com

 78. Ewusss:

  Witam!
  Jestem Ewa- sympatyczną, uczciwą i pracowitą 19-latką. Szukam pracy na wakacje jako ekspedientka, kelnerka, pomoc w kuchni, ewentualnie hosstesa, promotor ( Częstochowa) …
  Chętnie podejmę pracę.
  Czekam na oferty
  Kontakt:
  koko11990@gmail.com
  gg 1985097

 79. seseba:

  Witam, mam 17 lat, mieszkam w Nowym Sączu, chętnie podejmę się pracy we wakacje. Kontakt: seseba[małpa]o2.pl

 80. aneta;D:

  hej:D wątpię, że przebije się przez ten tłum ale nie szkodzi spróbować:D mam 18 lat i szukam pracy na wakacje: śląskie, małopolskie, ewentualnie nad morzem:) zakwaterowanie mile widziane:) mam spore doświadczenie: pracowałam jako sprzątaczka, hostessa, kasjerka, w piekarni:) będę wdzięczna za jakąś robotę;)
  kontakt: anetka0203@interia.pl 😀 😀

 81. AGA:

  Witam.Mam 20 lat poszukuję pracy na sezon w Niemczech od czerwca.Kontakt.gg 13492118

 82. Dominika:

  Witam!
  Mam 17 lat, szukam pracy w Białymstoku na okres wakacji. Uczę się w liceum. Interesuje mnie wszystko, poza roznoszeniem ulotek. Jestem sumienna, uczciwa i otwarta, nie boję się pracy.
  Czekam na oferty.
  Kontakt: donia0092[małpa]wp.pl

 83. Mateusz:

  Witam ma 17 lat i poszukuje pracy nad morzem! Jestem energetyczny,silny,sprawny i wytrzymały prosze o kontakt !
  Kontakt :
  mateusz300@wp.pl
  gg 1059173

 84. Karolina:

  witamy. Trzy (20 – letnie) tegoroczne absolwentki technikum hotelarskiego chętnie podejmą pracę w branży hotelarsko – gastronomicznej ( na stanowiaskach: kelnerki, pokojówki, recepcjonistki). mamy doświadczenie w pracy na tego typu stanowiskach, gdyż odbywałyśmy praktyki w wielu hotelach, a także w okresie wakacji oraz weekendy pracowałyśmy przy obsłudze różnych imprez okolicznościowych. posiadamy aktualne książeczki sanepidowskie, dwie z nas komunikatywnie posługują się językiem niemieckim. czekamy na oferty pracy pod adresem e-mail: karolcia0003[małpa]buziaczek.pl

 85. Nataliadziem:

  Witamy!:) Trzy 19-letnie tegoroczne absolwentki liceum chętnie podejmą pracę nad morzem( na stanowiskach kelnerek, sprzedawczyń itp). Jesteśmy sympatyczne, uśmiechnięte, pracowite i uczciwe. Posiadamy także aktualne książeczki sanepidowskie, komunikatywnie posługujemy się językiem angielskim i niemieckim, dodatkowym atutem jest posiadane przez nas prawo jazdy. Czekamy na oferty pracy pod adresem natalia1525@buziaczek.pl

 86. Asia91:

  Witam!
  Mam 18 lat i poszukuję pracy na tegoroczne wakacje. Najlepiej w okolicach Rudy Śląskiej i Katowic. Jestem uczennicą liceum ogólnokształcącego, jestem otwarta na nowe doświadczenia, posługuję się językiem angielskim.
  Proszę o kontakt.

  asiarolnik(małpa)op.pl

 87. Ola19:

  Witam 🙂
  Mam ukończone 18 lat i wraz z dwiema koleżankami poszukujemy pracy w sezonie letnim nad morzem. Jesteśmy uczennicami Technikum Ekonomicznego, jesteśmy otwarte na propozycje, pracowite, a także bardzo punktualne. Wraz z pracą chciałybyśmy mieć zakwaterowanie i dobrą płace:) posługujemy się językami niemieckim i angielskim. Cała nasza trójka ma doświadczenie gastronomiczne. Pracowałyśmy już w restauracji latem 08′

  PROSIMY O KONTAKT
  Tel : 600 599 040

 88. Anna.001:

  Witam.
  Mam lat 18, uczęszczam do liceum ogólnokształcącego. Poszukuje pracy na miesiąc lipiec. Nie boję się zadnej pracy! Jestem solidna, kreatywna, uczciwa, twórcza, lubię współpracę z ciekawymi ludźmi, a przede wszystkim uwielbiam zajmować sie dziećmi. Jednak wiem, że znajduje sie tutaj wiele ofert ludzi chętnych do pracy, ale liczę iż pan/pani zainteresuje sie moją ofertą. Umiem dobrze jezyk angielski oraz biegle posługuję sie komputerem.
  Proszę o kontak na e-mail: aneczka1211[małpa]poczta.onet.pl

 89. Agnieszka,Lublin:

  Mam 19lat, niedługo kończę liceum. Szukam pracy od lipca do końca września bieżącego roku. Mogę sprzątać, opiekować się dziećmi, ludźmi starszymi… Jestem osobą komunikatywną, serdeczną oraz zorganizowaną(…) Szybko i chętnie się uczę, więc sprawdzę się również w bardziej ambitnych zajęciach- jestem otwarta na wszelkie propozycje. Mój adres e-mail: a.wojtyna@vp.pl, chętnie prześlę moje zdjęcie, odpowiem na pytania.

 90. Julia:

  witam
  Mam 17 lat i razem z koleżanką poszukujemy pracy w okresie czerwiec-lipiec, najlepiej nad morzem. Nie boimy się żadnej pracy, jesteśmy przebojowe i twórcze, lojalne, zdolne do samodzielnego działania, łatwo nawiązujemy kontakty. Naszymi dodatkowymi atutami jest znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym.
  Mimo że znajduje się tu wiele ciekawych ofert, mam nadzieję że moja zainteresuje właśnie Pana/Panią. Czekam na interesujące propozycje.
  Proszę o kontakt na e-mail: julia-n[małpa]onet.eu

 91. Szymek:

  Mam 18 lat i szukam pracy na wakacie jakiej kolwiek jestem z okolic Tarnowa.Posiadam Prawo jazdy KAT.B

 92. Kacper74:

  Witam,
  Nazywam się Kacper, mam 18 lat, jestem uczniem Liceum Ogólnokształcącego w Sanoku, woj. podkarpackie. Poszukuję pracy na miesiące czerwiec-lipiec. Moimi głównymi zaletami są: punktualność, odpowiedzialność, systematyczność,łatwość porozumiewania się z ludźmi, zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi. Biegle posługuję się językiem angielskim oraz w dobrym stopniu językiem rosyjskim. Zależy mi na każdej pracy, wkładam w nią zawsze 100% siebie.

  Kacper, szn3(małpa)wp.pl

  Pozdrawiam.

 93. Joanna:

  Witam.
  Mam 21 lat, jestem na drugim roku biotechnologii. Poszukuję pracy na okres jednego miesiąca wakacji. Umiem język angielski oraz podastwy niemieckiego, biegle posługuję się komputerem. Posiadam prawo jazdy kat. B. Jestem operatywna, otwarta i komunikatywna. Nie boję sie wyzwań ani ciężkiej pracy! Potrafię pracować samodzielnie oraz w zespole. Jestem gotowa na wszelkie wyzwania, nie mam nic przeciwko pracy z dziećmi i osobami starszymi. Mile widziane oferty pracy nad morzem ale nie jest to warunek konieczny.
  Kontakt:
  joanna.selen[małpa]gmail.com
  gg: 8319082

 94. a.black:

  Witam
  Jestem studentką trzeciego roku administracji studiów pierwszego stopnia(studia dzienne), w tym roku mam obronę pracy . Mam 21 lat. Poszukuję pracy na czas ;od kwietnia lub dalej. Interesuje mnie praca na terenie Łańcuta lub Rzeszowa w branży gdzie nie jest wymagane doświadczenie. uczciwa , miła, łatwo sie uczy , znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym.

 95. Gabi:

  Witam !
  Mam skończone 15 lat. Poszukuję pracy na wakacje. Jestem z okolic Skawiny, Wadowic, Krakowa.
  Bardzo proszę o kontakt na e-mail : gaba12@buziaczek.pl

 96. Roman:

  Siemka 😉
  Szukam pracy w czasie wakacji czyli od połowy maja gdzieś do wrzesnia. Mam 19 lat. Posiadam prawo jazdy kat. B. Jestem młody energiczny, otwarty na nowe znajomości, operatywny.

  Kontakt:
  romek16l[malpa]interia.pl
  gg: 7786874

 97. N3RO:

  UWAGA!!!!
  Szukam pracy na lipiec 2009 r .
  Mam 18 lat, posiadam prawa jazdy kat. B.
  W okolicach Jarocin-Środa Wlkp.

  kontakt : nero1212@interia.pl

 98. K.:

  Witam. 20 letnia maturzystka z podkarpacia
  , poszukuje pracy w okresie 1 czerwic – 30 wrzesień 2009 ! prosze o kontakt na e-mail : kornelk0@buziaczek.pl

 99. jola :):

  Witam mam na imie Jola mam 21 lat poszukuje pracy na wakacje jestem studentka II roku stosunków miedzynarodowych interesuja mnie praca na wakacje od polowy czerwca nawet do polowy września . Jestem z woj łódzkiego mile widzina praca nad morzem , wczesniej prasowałam jako kelnerka we wakacje , opiekunka, lubie dzieci i dobrze gotuje :):) czekam na propozycje . jestem uczciwa, miła, latwo sie ucze , nie mam problemow z komunikatywniścią 🙂 znajomosc jezyka na poziomie dobry nawet moze i bardzoe gdyz 3 miesiące spedziałam w pracy za granica rok temu:) czekam na oferty pracy moj Email joleczka1719[małpa]interia.pl

 100. Paweł:

  Witam
  Szukam pracy na wakacje, jestem uczniem technikum mechanicznego, mam prawie 19 lat. Jestem z okolic Częstochowy. Posiadam prawo jazdy kat. B.
  Proszę o kontakt: pawelpoczta22@o2.pl

 101. lulek71:

  Witam mam 23 lata mam na imię Robert jestem uczniem szkoły policealnej w kierunku technik hotelarstwa, i podejmę się pracy nad morzem w każdej branży nawet gastronomicznej gdyż pracowałem jako kucharz w restauracji sphinx, oraz włoskiej Luca, jestem dyspozycyjny od czerwca do końca sierpnia w razie pytań proszę o kontakt 669914122

 102. PaulinaEdytka:

  Dzień Dobry !
  Nazywam się Paulina i mam 16 lat moja kuzynka nazywa się Edyta i ma 19 lat. Poszukujemy pracy na okres wakacji przez 1 miesiąc lub 1,5miesiąca (lipiec i połowa sierpnia). Interesuje nas sprzedawanie w lodziarni,kawiarni itp. 😉 Jesteśmy uczciwe i otwarte na nowe kontakty z ludźmi 😉 Czekamy na jakiekolwiek propozycje. e-mail: paula.14.g[małpa]wp.pl

  PS. Mieszkamy w Koszalinie więc poszukujemy pracy w Mielnie,Łazach,Ustce i Darłowie.

 103. ania:

  Witam!
  szukam pracy na wakacje w Warszawie, jestem tegoroczną absolwentką liceum. najchętniej podejmę się pracy administracyjnej, ale nie tylko. jestem pracowita i solidna, łatwo nawiązuję kontakt. proszę o kontakt na adres absolwentka90[małpa]wp.pl 🙂

 104. Diablica:):

  Nazywam się Agata i na początku lipca skończę 19 lat. Poszukuję pracy na wakacje- w sumie mogę ją już zacząć od czerwca. Przyjmę każdą pracę. Jestem osobą,która łatwo nawiązuje kontakty i jest odpowiedzialna. Nie boje się również pracy fizycznej.
  W zeszłym roku pracowałam jako sekretarka lekarza.
  Znam język angielski w bardzo dobrym stopniu( 3 razy byłam ba wymianie uczniowskiej w Belgii).
  P.S jestem w trakcie robienia prawa jazdy kat B-na wakacje bd je już posiadać.

  gg: 2112039

 105. Karol:

  Witam!!
  Student 3 roku turystyki i rekreacji(specjaln. hotelarstwo i gastronomia) szuka pracy na wakacje w górach lub nad morzem (w okresie lipca, sierpnia oraz ewentualnie września), jako kelner, kucharz lub barman. Bezkonfliktowy – dobrze odnajduje się w pracy zespołowej jak i indywidualnej. Prace będę traktował poważnie i wykonywał z największym staraniem, ponieważ chce pogłębiać i szlifować umiejętności związane z moim przyszłym zawodem
  karol.vip@autograf.pl
  Pozdrawiam

 106. Paweł:

  Witam!
  Mam 18 lat jestem z Nowego Sącza i poszukuje pracy za granicą na wakacje od końca czerwca do początku sierpnia przy zbiorach truskawek itp i innej.Jestem osobą odpowiedzialną i łatwo nawiązuje kontakty. Znam język angielski w stopniu podstawowym. Posiadam prawo jazdy kat. B
  nr gg. 12497101
  nr tel 519768466

 107. Konrad:

  wraz z kolega poszukuje pracy na wakacije mamy 17lat z checia wyjazd z okolic warszawy jestesmy z piaseczna okolice warszawy woj mazowieckie z checia branza budowlana

 108. Kasia i Sylwia:

  Szukamy pracy(najlepiej z zakwaterowaniem) na okres letni(lipiec-sierpień)nad morzem, miejscowość dowolna. Jesteśmy miłymi, sympatycznymi i przede wszystkim pracowitymi dziewczynami. Czekamy na oferty na adres e-mail: sylwia.19@wp.pl

 109. Basia:

  Witam
  W tym roku kończę naukę w Technikum Informatycznym, został mi miesiąc nauki, później matura. Jestem osobą pełnoletnią (19 lat) i najchętniej podejmę się pracy administracyjnej,
  Poszukuje pracy na okres wakacyjny bądź też na stałe. Mogę zacząć pracować w połowie maja. Jestem odpowiedzialna, zdyscyplinowana, bezkonfliktowa, pracowita.
  Posiadam prawo jazdy kategorii B.
  Proszę o kontakt na adres e-mail:bj.1989(malpa)wp.pl

 110. Anka:

  witam!! poszukujemy z koleżanka pracy na okres wakacji, w sumie możemy zacząć nawet już w czerwcu 🙂 najlepiej gdzieś nad morzem, ale nie koniecznie 😉
  to mój e mail anulkai@buziaczek.pl

 111. Karolina:

  Witam.
  Jestem tegoroczna maturzystka, mam 18lat, szukam pracy na okres od czerwca do pazdziernika np. w restauracji w charakterze kelnerki w woj. mazowieckim. Czekam tez na inne propozycje. Jestem osoba odpowiedzialna, zdyscyplinowana, punktualna, pracowita.
  Posiadam prawo jazdy kat. B.

  GG:8622829

 112. Karolina:

  Witam,
  w tym roku kończę 19 lat i jestem w 3 klasie w Zespole Szkół Ekonomicznych w Toruniu na kierunku Technik Ekonomista. Poszukuję pracy na wakacje (okres lipiec-sierpień), zależy mi na pracy sezonowej, gdyż w czasie roku szkolnego trudno jest znaleźć coś co nie kolidowało by z nauką. Wkrótce uzyskam także prawo jazdy kat.B.
  Jestem osobą odpowiedzialną, pracowitą i sumienna.
  Jeśli znajdzie się jakaś oferta pracy proszę o kontakt drogą mailową:karolinabylicka(małpa)wp.pl
  Będę wdzięczna.

 113. Patrycja z Sosnowca:

  Witam 🙂
  Nazywam się Patrycja. Mieszkam w Sosnowcu. Uczę się w LO na profilu dziennikarskim. 7 sierpnia skończę 18 lat. Szukam pracy na wakacje (od 22.06 do 31.08) w województwie śląskim (istnieje możliwość pracy na terenie całej Polski, w przypadku pewnego zakwaterowania i wyżywienia). W roku szkolnym pracuję jako hostessa i promotorka, w wakacje przy zbiorze owoców. Posiadam książeczkę sanepidowską, dobrą znajomość języków obcych i obsługi komputera.
  Pozdrawiam, Patrycja 😉
  patryska_[małpa]op.pl
  nr gg: 2396915

 114. Anula:

  Witam
  Jestem studentką i poszukuje pracy na sezon letni, najlepiej za granicą. Intersuje mnie praca:
  – przy zbiorze owoców i warzyw i/lub ich pakowanie
  – praca przy pakowanie i porcjowaniu posiłków (mrożonek)
  – sprzątanie
  Jestem osobą pracowitą, ucziwą i sumienną.
  Czekam na ofery pod adresem maila: agigg[małpa]interia.eu
  Pozdrawiam

 115. Karolina:

  Witam!
  Jestem 19letnią tegoroczną maturzystką, od początku miesiąca czerwca chciałabym podjąć pracę (na okres wakacyjny) w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego.
  Serdecznie pozdrawiam

 116. Krzysiek:

  Witam
  Jestem tegorocznym maturzystą i kończe technikum gastronomiczne o profilu kucharz. Szukam pracy na sezon letni od połowy maja(w kraju). Posiadam doświadczenie w gastronomii.

  Czekam na oferty pod adresem e-mail laryhrub[małpa]tlen.pl

 117. olaa:

  mam 19 lat. szukam pracy na wakcje.
  moglabym pracowwa jako kelnerka , opiekunka do dziecka czy w sklepie czy nawet w bibliotece.
  pochodze z malopolski.

  wiecej szczegolow udziele jak beda jakies oferty
  kontakt nr gg 9795107

  pozdrawiam

 118. Patka:

  w tym roku kończę 17 lat poszukuje pracy na wakacje w okolicach Częstochowy. jestem odpowiedzialną i aktywną osobą 🙂 bardzo proszę o propozycje przesyłać na email patka_kck@poczta.onet.pl

 119. Bananos:

  Witam. Mam 18 lat kończę w tym roku 3 klasę technikum leśnego.
  szukam pracy w Warszawie lub Ząbkach. Mogę pracować na szkółkach, ogrodach . Jestem odpowiedzialny i łatwo dogaduję się z ludźmi, chętnie się uczę nowych umiejętności . mogę pracować na kasie .
  Aktualnie pracuje trochę w sklepie komputerowym, zajmuje się wprowadzaniem produktów na internet oraz aktualizacją ich cen.
  Mój adres e-mail el_banano15@vp.pl (konto na onecie)

 120. Patryk:

  Witam. Poszukuje pracy w Poznaniu. Niedługo mam maturę, po której będę miał 4 miesiące przerwy przed podjęciem dalszej nauki. Przerwa ta rozpoczyna się w czerwcu. Chciałbym w tym okresie trochę zarobić.Nie boję się żadnej pracy. Interesuję się głównie informatyką, ale mogę podjąć się każdego zajęcia.
  mail: patryk_ziem[małpa]hotmail.com

 121. Dorota:

  Witam,
  Wraz z koleżanką szukam pracy na cały lipiec (nawet od połowy czerwca) w Trójmieście i okolicach.
  Mieszkamy w Wejherowie.
  W tym roku kończymy 18 lat.
  Jesteśmy sumienne, sympatyczne i chętne do pracy.
  Posiadamy ważną książeczkę sanepidowską.

  Proszę o jakiekolwiek propozycje na gadu, nr 9895805

  Pozdrawiamy 😉

 122. Patryk:

  Witam
  Mam 17 lat. Obecnie jestem uczniem Ikl LO. Poszukuje pracy na wakacje w okolicy Nowego Targu, Zakopanego lub za granicą. Znam dobrze język angielski oraz w pewnym stopniu niemiecki.
  Bardzo proszę, aby ewentualne propozycje wysyłać na adres
  e-mail: patryl92@o2.pl
  pozdrawiam 🙂

 123. Marcelina:

  Witam. Mam na imię Marcelina i mam 18 lat. Poszukuję pracy na okres wakacji (lipiec, sierpień). Należę do osób komunikatywnych, wesołych, sumiennych, odpowiedzialnych, silnych psychicznie, ambitnych, chętnych do pracy. Może być to praca nad morzem, jeziorem, jak i w górach, lecz tylko z noclegiem.
  Posiadam dobrą znajomość języka angielskiego, w mniejszym stopniu niemieckiego.

  Propozycję pracy proszę wysyłać na adres mail: m-m-x4@wp.pl
  Z góry dziękuję i pozdrawiam 😉

 124. Beata:

  Witam, mam na imię Beata, jestem 21letnią dziewczyną która poszukuje pracy jako opiekunka do dzieci. Okolice Olsztyna. Jeśli jest ktoś zainteresowany moim ogłoszeniem proszę kierować maile na adres beata__88@poczta.onet.pl

 125. Łukasz:

  Witam,
  poszukuję pracy na okres wakacji (lipiec i sierpień).
  Mam skończone 18, posiadam prawo jazdy oraz ważną książeczkę sanepidowską.
  Mam dobrą znajomość j. angielskiego.
  Jestem osobą komunikatywną, odpowiedzialną, chętną do pracy.
  Odpowiadała by mi praca na terenie Warszawy.
  Wszystkie propozycje proszę wysyłać na adres:
  tup1tup@gmail.com
  pozdrawiam!

 126. arkadians:

  Witam!
  Cztery bardzo pracowite i odpowiedzialne dziewczyny podejmą pracę nad morzem lub w górach na okres lipca (lub lipca i sierpnia). Wszystkie w wieku ok. 17 lat. Chętne do pracy w pensjonacie, hotelu, kawiarni, pizzerii, lub jakimkolwiek innym miejscu na polskim wybrzeżu lub w górach.
  Jesteśmy komunikatywne, ambitne, chętne do pracy i znamy języki (angielski w stopniu średniozaawansowanym, niemiecki komunikatywnie oraz podstawy rosyjskiego i szwedzkiego).

  Uprzejmie proszę o kontakt na: arkadians92@wp.pl
  Z góry dziękuję.

 127. Asia:

  Mam 18 lat i ukończony kurs komputerowy. Poszukuję pracy na wakacje w okolicach Inowrocławia.

 128. Gochaaaa:

  szukam pracy na wakacje. mam 18 lat. w kwietniu konczę naukę w liceum , po wakacjach wybieram się na studia… hmm umiem język rosyjski w stopniu komunikatywnym : ) mogłabym pracowac jako kelnerka , w ogóle.. obojetnie 😉

 129. Dawid:

  Dzień dobry. Mam 17 lat. Poszukuję pracy na okres wakacji: lipiec, sierpień. Jestem człowiekiem otwartym, chętnym do współpracy, odpowiedzialny, nie boję się żadnej pracy. Przyjmę każda ofertę pracy z województwa śląskiego, najlepiej miasto Jastrzębie-Zdrój, gmina Pawłowice. Bardzo proszę, aby ewentualne propozycje pracy posyłać na adres dawid-konsek@wp.pl lub na numer gg 843506..
  z góry dziękuje :))

 130. zbig:

  Mam 19 lat, jestem tegorocznym maturzystą. Poszukuje pracy od początku czerwca, nie boję się ciężkiej pracy, posiadam prawo jazdy kat. B oraz C. Chętnie podejmę prace w okolicach Turku, Kalisza i sąsiednich miejscowości, proszę o kontakt na numer gg 6338160… z góry dziękuje

 131. marta:

  nazywam się Marta mam 19lat i szukam pracy na czerwiec-lipiec. Jestem obobą komunikatywną, opowiedzilną, kończę szkołe teraz i chciałabym sobie zarobic na dalsze kształcenie się na studiach. Proszę o odpowiedź i z góry dziekuję

 132. Basia:

  Witam
  W tym roku kończę naukę w Technikum Informatycznym, został mi miesiąc nauki, później matura. Jestem osobą pełnoletnią (19 lat) i najchętniej podejmę się pracy administracyjnej, sprzedaży w sklepie odzieżowym bądź innym.
  Zainteresowana jestem ofertami z Knurowa, Gliwic i okolic.

  Poszukuje pracy na okres wakacyjny bądź też na stałe. Mogę zacząć pracować w połowie maja. Jestem odpowiedzialna, zdyscyplinowana, bezkonfliktowa, pracowita.
  Posiadam prawo jazdy kategorii B.

  Proszę o kontakt na adres e-mail:bj.1989(malpa)wp.pl

 133. Bajter:

  Witam. Mam 19 lat i szukam pracy od zaraz do końca sierpnia. Chętnie na stanowisku stancjonarnym tj. kasjer-sprzedawca, obługa klienta, praca przy komputerze itp. Jestem osobą bardzo komunikatywną, ambitną i dyspozycyjną. Ewentualne propozycje pracy proszę kierować pod adres: bajter90[małpa]o2.pl
  Pozdrawiam.

 134. Bajter:

  P.S. Interesują mnie oferty pracy w Łodzi.

 135. Pati:

  Witam. Mam na imię Patrycja. W tym roku ukończyłam 17 lat. Poszukuje pracy na wakacje w okolicach WARSZAWY a szczególnie w okolicach GARWOLINA. Jestem osoba milą, odpowiedzialną, pracowitą i komunikatywną. Niedługo mam zamiar iść na studia, dlatego tak bardzo zależny mi na pracy….Ewentualne propozycje proszę przesyłać na adres:
  pycka92@o2.pl
  Dziękuję:)

 136. Karolina:

  Witam
  Mam na imię Karolina na początku wakacji kończę 18 lat.
  Szukam pracy na wakacje by spełnić moje marzenia.
  Jestem osobą przyjazną, miłą, szybko nawiązuję nowe znajomości, potrafię dużo(gotowanie, sprzątanie, opieka nad dziećmi, układanie pięknych fryzur, fotografowanie, wypisywanie i porządkowanie kartotek)…
  Nie lubię się nudzić w czasie wolnym(wakacje).
  Chodzę do Technikum Informatycznego(więc znam dobrze różnego typu oprogramowania)
  Naprawdę bardzo zależy mi na jakieś uczciwej, dobrej pracy w której mogłabym zarobić pieniądze na moje marzenia.

  Proszę o kontakt wszystkich zainteresowanych moją osobą:
  e-mail: k.kromka@wp.pl
  nr. gg :4652295

  Z góry dziękuję.

 137. Lukasz51:

  Witam. Nazywam się Łukasz, w styczniu ukończyłem 19 lat. Poszukuję pracy na wakacje, najlepiej nad morzem w barze. Jestem osoba otwartą, chętną do współpracy, szybko dostosowuję się do nowego otoczenia. Posiadam dwu sezonowe doświadczenie w pracy jako pizzer. Ewentualne propozycje pracy proszę kierować pod adres: urbaniaklukasz90@o2.pl
  Pozdrawiam

 138. Anecik:

  Witam,
  Ja i moje 3 koleżanki poszukujemy ciekawej pracy na wakacje, najlepiej nad morzem 😉
  Wszystkie jesteśmy pełnoletnie, mamy 18-20 lat, jesteśmy otwarte, towarzyskie, szybko nawiązujemy nowe znajomości.
  aneta.ludwiczak@op.pl

 139. Studentki:

  Witam serdecznie!
  Trzy studentki pierwszego roku fizjoterapi podejmą się pracy nad morzem w okresie sierpien-wrzesien.
  Prosze pomóżcie! 🙂

 140. _kasia_:

  Witam,
  Mam na imię Kasia (18 lat). Poszukuję pracy na czas wakacji nad morzem. Płynnie posługuję się językiem angielskim (posiadam CAE).
  Oferty pracy proszę kierować pod adres: kstabeusz[małapa]gmail.com

  Z góry dziękuję.

 141. Martyna:

  Witam
  Mam na imię Martyna i mam skończone 17 lat, we wrześniu skończę 18.
  Szukam pracy na czerwiec i lipiec, ponieważ bardzo chciałabym zarobić pieniądze na wyjazd w sierpniu.
  Jestem uczennicą warszawskiego liceum ogólnokształcącego. Jestem osobą energiczną, otwartą, chętną do współpracy, szybko się uczę.
  martynka 266@op.pl

 142. Julka:

  22-letnia studentka poszukuje pracy na wakacje (najlepiej na Śląsku, ale mogą to być również góry, morze). Otwarta, dyspozycyjna, uczciwa:)
  Pozdrawiam
  julita1987@op.pl

 143. Wiola:

  Jestem tegoroczną maturzystką 🙂 osobą energiczną, miłą, dyspozycyjną, szybko się uczę… podczas wakacji chciałabym się podjąć jakiejkolwiek pracy (za granicą bądź w Polsce) proszę o kontakt 🙂
  pozdrawiam 🙂
  wiolcia_89@tlen.pl

 144. aneta:

  Witam
  Szukam pracy na wakacje 2009 (najlepiej Bydgoszcz) pod koniec czerwca kończę 18 lat.
  ane91ta@wp.pl

 145. gawek1903:

  Witam.
  Jestem 21-letnim studentem Mechatroniki na Politechnice Świętokrzyskiej (studia dzienne) poszukuję na wakacje pracy najlepiej na terenie Kielc lub okolic. Mile widziany staż lub praktyka płatna na okres maksymalnie 3 miesięcy. W odpowiedzi na moje ogłoszenie mogę odesłać na wskazany mail swoje CV. Jestem absolwentem ZSI – informatyk, co wiąże się z biegłą znajomością komputera (techniczna, systemowa)

  Pozdrawiam

  m_gawek1903@yahoo.com
  GG: 355080

 146. Kinia:

  Witam, mam 18 lat, chodzę do II klasy LO. Poszukuję pracy na okres wakacji 2009 najlepiej w woj. małopolskim choć inne propozycje również mile widziane. Jestem osobą otwartą, komunikatywną i ambitną. W wolnym czasie fotografuję oraz pozuję do zdjęć. Chętnie podejmę pracę 🙂
  kinga17_17@op.pl

 147. Damian:

  Witam.
  Mam 17 lat, jestem z Łodzi i poszukuje pracy na wakacje.:) Najlepiej w okolicach.Od Lipca do Sierpnia. Każda oferta mile widziana
  Gg:4878740

 148. sympatyczna para:

  Witamy.
  Mamy (chłopak + dziewczyna)17 lat [ rocznikowo ] i poszukujemy pracy wakacyjnej
  najlepiej jakiejś związanej z gastronomią.Jesteśmy uczniami
  Technikum Gastronomiczno – Hotelarskiego na kierunku kucharz.
  Cechuje nas pracowitość,odpowiedzialność,uprzejmość i kompromis.
  Bardzo szybko uczymy się nowych rzeczy i wypełniamy obowiązki sumiennie.
  Obsługiwaliśmy 2 bankiety [ pomoc kucharza] i byliśmy bardzo zafascynowani tą praca.
  Mamy ważne książeczki sanepidowskie.
  Interesują nas oferty pracy z zakwaterowaniem.[moze być i z wyżywieniem]
  Oto nasz e-mail: k.gal(małpa)wp.pl

  Bardzo zależy nam na tej pracy.
  Dziekujemy bardzo za oferty.

 149. Paweł:

  Witam poszukuje pracy na wakacje od 24 czerwca do 1 września. Praca najlepiej w okolicach Poznania lub w Poznaniu mam ukończone 17lat adres kontaktowy:

  pawel_burzik@interia.pl

 150. Marta:

  Witam.
  Mam na imię Marta i jestem pełnoletnią uczennicą z Poznania. Poszukuję pracy na okres wakacji, niekoniecznie w moim mieście, ale również w każdym innym jeśli istnieje możliwość zapewnienia zakwaterowania. Wszystkie oferty są mile widziane.
  Pozdrawiam.

  martitka1902@o2.pl

 151. Ewelina:

  Witam, jestem tegoroczną maturzystką, która poszukuje pracy na okres wakacyjny (praktycznie od połowy maja do sierpnia włącznie), w maju kończę 19 lat. Mile widziana praca w Łodzi oraz jej okolicach, bardzo chętnie podejmę się także pracy nad morzem, w górach lub za granicą. Jestem osobą uczciwą, komunikatywną i ambitną. Dobrze posługuję się językiem angielskim, znam także podstawy języka francuskiego. Pozdrawiam:)
  mój e mail: ewelina_164[małpa]wp.pl
  GG: 5846862

 152. lenka:

  Witam mam na imie Milena poszukuje pracy na okres wakacji.Mam ukonczone 17 lat.Interesuje mnie praca w Warszawie lub okolicach.pozdrawiam

 153. lenka:

  Witam mam na imie Milena poszukuje pracy na okres wakacji.Mam ukonczone 17 lat.Interesuje mnie praca w Warszawie lub okolicach.pozdrawiam mój mail:mileenia@o2.pl

 154. Dominika:

  Witam, mam 15 lat i mieszkam bardzo blisko Poznania (Mosina/Puszczykowo). Interesują mnie oferty pracy wakacyjnej. Mogę zmywać naczynia, roznosić ulotki itp. Mogłabym również pracować w stajni (jeżdżę konno). Będę bardzo wdzięczna za oferty, mój numer GG: 7508685.

 155. evia:

  Witam!
  Poszukuję pracy na okres wakacyjny. Uczęszczam do klasy z wykładowym angielskim, stąd znam ten język na poziomie zaawansowanym. W sierpniu kończę 18 lat. Jestem dyspozycyjna na terenie Krakowa i okolic.
  adres e-mail: evia16[małpa]vp.pl

 156. Karolina:

  Witam! Mam 17 lat i uczęszczam do liceum ogólnokształcącego o profilu matematyczno-geograficznym. Poszukuję pracy na miesiące lipiec i sierpień. Jestem ambitną, odpowiedzialną i pracowitą osobą o szrokiej gamie zainteresowań. Znam bardzo dobrze język francuski i w sposób komunikatywny posługuję się angielskim. Chętnie podejmę pracę:

  – w branży hotelarskiej bądz gastronomicznej
  – w rolnictwie
  – jako opieka nad dziećmi
  – w budownictwie (w tym kierunku zamierzam podjąć studia)

  Szczególnie interesuje mnie zajęcie na terenie aglomaracji śląsko-dąbrowskiej, gdzie mieszkam bądź w dowolnym miejscu z zapewnionym zakwaterowaniem.

  e-mail: karolka212[małpa]interia.pl
  GG: 6172932

 157. Jarek90:

  Witam
  Wraz z kolegą,dwoma jesteśmy zainteresowani pracą na wakacje . Jesteśmy tegorocznymi maturzystami , pracę możemy podjąć od 1 czerwca do końca sierpnia. Interesuje nas praca w charakterze kelner/barman . Jesteśmy mili , odpowiedzialni , szybko sie uczymy , mamy poczucie humoru , jesteśmy spokojni , szybko nawiązujemy nowe znajomości. Jesteśmy z woj. kujawsko-pomorskiego. Podejmiemy z chęcią pracę na terenie całej Polski z zakwaterowaniem i wyżywieniem.Nr gg kontaktowy:1128736
  Pozdrawiam
  Jarek

 158. barteks:

  Witam mam 17 lat i poszukuję pracy na wakacje
  mógłbym zacząć nawet w czerwcu.
  dostosuję się do każdej branży.
  Jestem energiczny, pomysłowy, zdolny do pracy w grupie i szybko się uczę. lol44lol44lol44@o2.pl <– Czekam na Oferty, Dziękuje z Góry.

 159. spiewaq:

  Mam na imię Łukasz i jestem tegorocznym maturzystą.Mam prawie 19 lat i mieszkam w Zabrzu. Poszukuje pracy na okres wakacji na terenie Śląska. Jestem otwarty na różne propozycje. Kontakt ze mną pod adresem allesklar999@poczta.fm Pozdrawiam

 160. froncka:

  Witam 🙂 w czerwcu kończę 18 lat. Jak na razie jestem uczennicą Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Sióstr Urszulanek SJK w Pniewach i jestem na profilu Hotelarskim 🙂 Szukam pracy na wakacje. Najlepiej tylko na 1 miesiąc, ale na 2 też mogę się zgodzić 😉 Interesowałaby mnie praca w Poznaniu, Szamotułach lub Pniewach, ponieważ do tych miejscowości mam najlepszy dojazd 😉 Szybko się uczę i jetem otwarta na różne propozycje (oczywiście nie tylko w branży hotelarskiej) 😉 W razie czego, proszę o kontakt pod numerem: 782878180 Pozdrawiam 🙂

 161. Madzia:

  Witam:) Mam nie ukończone 18 lat i szukam pracy na wakacje najlepiej w woj. podkarpackim.
  magda169@op.pl

 162. Martyna:

  Witam!
  W lipcu skończę 17 lat, jestem uczennicą Liceum Ogólnokształcącego, profil matematyczno -fizyczny. Poszukuję pracy na okres lipiec- sierpień na terenie Sochaczewa lub okolic lub Warszawy. Jestem pracowita, uczciwa i sumienna. Myślę, że podołam każdej pracy 🙂

 163. Iśka:

  Mam skończone 18 lat i szukam wraz z kolezanka ze szkoły prace na wakacje mozemy zacząć od czerwca a skończyć nawet we wrześniu bo kończymy właśnie szkołe i po maturze mamy juz wolne…

 164. Angelika i Karolina:

  Witamy. Mamy po 17 lat, mieszkamy na terenie Półwyspu Helskiego i szukamy pracy w charakterze handlu (np. sprzedaż upominków). Najlepiej w tych miejscowościach: Władysławowo, Chałupy, Jastarnia, Jurata i Hel. Interesuje nas praca co drugi dzień. Mamy bardzo dobry kontakt z ludźmi, jesteśmy otwarte, aktywne, ambitne i co najważniejsze pracowite. 🙂 W razie czego, prosimy o kontakt pod nr. 514 388 616 .
  Z góry dziękujemy. 🙂

 165. Angelika i Karolina:

  Witamy. Mamy po 17 lat, mieszkamy na terenie Półwyspu Helskiego i szukamy pracy w charakterze handlu (np. sprzedaż upominków). Od 22.06.09 do 31.08.09. Najlepiej w tych miejscowościach: Władysławowo, Chałupy, Jastarnia, Jurata i Hel. Interesuje nas praca co drugi dzień. Mamy bardzo dobry kontakt z ludźmi, jesteśmy otwarte, aktywne, ambitne i co najważniejsze pracowite. 🙂 W razie czego, prosimy o kontakt pod nr. 514 388 616 .
  Z góry dziękujemy. 🙂

 166. nettka:

  Witam jestem studentkom pedagogiki oraz grafiki artystycznej na ASP. Poszukuje pracy w okresie wakacyjnym najlepiej w Łodzi lub okolicach. Pozdrawiam

 167. Magda:

  cześć:)
  jestem Magda, w lipcu skończę 19 lat. Jestem tegoroczną maturzystką. Szukam pracy na wakacje na terenie woj. śląskiego/nad morzem/w górach.
  – prawo jazdy kat. B
  – j. angielski w stopniu komunikatywnym (średnio zaawansowanym)
  – j. niemiecki w stopniu podstawowym
  – komunikatywność
  – otwarcie na ludzi
  – zaradność

  e-mail: kijanka09@o2.pl

  pozdrawiam 🙂

 168. Jeanette:

  Witam 🙂

  Mam na imię Jeanette {jbc Żaneta}…
  Mam 17 lat i jestem licealistką,uczę się w klasie o profilu matematyczno – informatyczny, bardzo dobrze radzę sobie z matematyką,informatyką, język angielski i niemiecki znam w stopniach komunikatywnych …
  Uwielbiam pracę z dziećmi,ale także z innymi ludźmi, gdyż jestem otwarta na innych ;)…
  Aktualnie pracuje w poradni psychologiczno pedagogicznej jako wolontariuszka- i pomagam dzieciom chorym na autyzm. Jestem dosyć doświadczona w tej kwestii pracowałam z niepełnosprawnymi, przeszłam szkolenia pracy z autystykami i ..lubię to robić;)
  ale w wakacje postanowiłam dobyć troszkę pieniędzy, gdyż potrzebuję na materiały przygotowawcze do matury itp…
  Chętnie podejmę każdą pracę:czy jako opiekunka, czy sprzedawczyni w sklepie, czy nawet ktoś do pomocy w liczeniu;)[ w tym jestem dobra]..
  Z mojej strony gwarantuję iż przykładam się bardzo do tego,co robię, jestem uczciwa i zawsze staram się robić wszystko najlepiej, jak potrafię…
  Mieszkam w okolicach Bydgoszczy – ale nie problem z dojazdami, gdyżmam możliwość bezpłatnego dojazdu;)
  z góry dziękuję za przeczytanie ogłoszenia .

  zancia52@vp.pl

 169. Ola:

  Poszukuje pracy na wakacje 2009.
  Od czerwca do września najlepiej w hotelu, pensjonacie, restauracji itp. Jako pomoc kuchenna, kelnerka, pokojowa, pomoc w recepcji. W tym roku odbyłam miesięczną praktyke w hotelu 3*** w Zakopanem. Posiadam aktualna książeczke sanitarną. W tym roku kończe 18 lat, chodze do technikum hotelarskiego w Radomiu.Jestem pracowita,wesoła,komunikatywna.
  bardzo prosze o kontakt

  olciaa[małpa]wp.pl

 170. Wolan:

  Witam!
  Mam na imię Karolina. W czerwcu skończę 18 lat. Uczęszczam do 2 klasy liceum (profil lingwistyczny). Znam dobrze angielski i włoski. Chętnie podejmę się każdego rodzaju pracy w okresie wakacji. Bardzo lubię kontakt z ludźmi. Pomagam dzieciom w nauce na świetlicy(typu odrabianie lekcji itp.). Jestem odpowiedzialna i sumienna. Interesuje mnie praca głownie na terenie Warszawy/Marek w okresie lipiec-sierpień.

  Oto mój e-mail: wolanskakarolina@hotmail.com
  Pozdrawiam

 171. Ewelina:

  Mam 15 lat i poszukuje pracy w okresie 20.06.-04.07. oraz na cały sierpień. Chętnie podejme się pracy typu rozdawanie ulotek, pakowanie lub rozpakowywanie zakupów czy innych towarów, mogę również pracować jako hostessa. Mile widziana byłaby praca w Warszawie bądź okolicach Wołomina
  Jestem zainteresowana wszelkiego rodzaju ofertami
  prosze o kontakt na e-mail: ewelina_600@wp.pl

 172. dodzia:

  Mam na imię Dorota, mam 20 lat (w listopadzie 21;) ) i obecnie jestem na drugim roku studiów. Studiuję matematykę na uczelni pedagogicznej. Szukam jakiejkolwiek pracy na czas od końca czerwca. Jestem dyspozycyjna, pracowita i rzetelna. Łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi. Interesuje mnie praca “na miejscu” czyli w okolicach Krakowa bądź Tarnowa (no i na obszarze między tymi miejscowościami: Brzesko Bochnia itp.)

  Mój adres to szprotka14@poczta.fm

  Pozdrawiam

 173. Karol1988:

  SZUKAM PRACY NA SEZON Z NOCLEGIEM OD ZARAZ!!!!

  Witam, jestem młodym 21-letnim mężczyzną, ukończyłem Liceum Ogólnokształcące, zdałem maturę.Aktualnie uczęszczam na Studium o kierunku Obsługa ruchu turystycznego, jestem gotowy do pracy od zaraz mogę opuścić kilka zajęć na rzecz pracy.Jestem komunikatywny, miły,sympatyczny, posiadam aktualną książeczkę zdrowia,mogę wysłać fotkę na maila. Rozważę każda ofertę pracy z noclegiem na terenie jakiegoś nadmorskiego miasta….Mam też fajną i bardzo ładną koleżankę która także się uczy i jest chętna by podjąć pracę w sezonie. Moje gg 6447963 nr.kom. 721516350 nr.stacjonarny 091 32 66 338.Pozdrawiam

 174. młody budowlaniec:

  Witam. Mam na imię Paweł w listopadzie skończę 18 lat. Chodzę do 2 klasy technikum budowlanego. Gdzie miałem już styczność z tym fachem bo pracowałem w tamte wakacje na budowie. Jestem sumienny odpowiedzialny i dokładny. Najlepiej gdyby była to praca na terenie Łodzi.

  Mail: chodys1910@o2.pl

  Pozdrawiam.

 175. Robert:

  witam mam 17 lat szukam Kraków / Wieliczka i okolice.. punktualny pracowity uczciwy dyspozycyjny.. odpowiada praca na budowie roznoszenie ulotek itp.

  lerek230@wp.pl

 176. Dominika:

  Witam, mam 15 lat i chętnie podejmę sie pracy wakacyjnej na terenie Poznania i okolic. Mogę pracować w sklepie, opiekować się dziećmi(mam w tym spore doświadczenie) czy roznosić ulotki. Interesuje mnie praca w lipcu. Za wszelkie oferty z góry dziękuję, mój nr GG: 7508685.

 177. Majka:

  Poszukuje pracy na wakacje 2009!

  Nazywam się Maja. Mam 17 lat. Uczęszczam do 1 klasy liceum(profil biologiczno-chemiczny). Chętnie podejmę się każdego rodzaju pracy nad morzem, albo w Warszawie. Jestem odpowiedzialna, sumienna, szybko uczę się nowych rzeczy.

  Mój e-mail: m_a_j_k_a@tlen.pl

 178. Tomek:

  Mam ukończone 19 lat.
  Posiadam prawo jazdy kat. B.
  Nie obca jest mi obsługa programów pakietu MS Office (Word, Excel, Power Paint)
  Uczeń 3 klasy liceum z oddziałami dwujęzycznymi (jęz. angielski) – dnia 24 kwietnia br. będę posiadał wykształcenie średnie. Zamierzam uczęszczać na studia dzienne, co nie pozwoli mi na podjęcie pełnoetatowej pracy.
  Podejmę niemalże każdy rodzaj pracy Warszawie lub Sochaczewie i okolicach.
  Chciałbym podjąć pracę w terminie od ok. 18 maja do ok. 18 września br.

  Mój adres mailowy: pazdzioch3[małpa]gmail.com

 179. DJTYRIUSZ:

  Mam skończone 17 lat. Uczęszczam do technikum na kierunku informatyka. Szukam pracy na miesiąc Lipiec i Sierpień. Interesuje mnie praca w okolicach Nowej Rudy i Kłodzka .
  Mój adres mailowy: peter112@vp.pl

 180. Gabrysia:

  Jestem studentką kognitywistyki i psychologii na UAM. Poszukuję pracy na okres wakacji, tj. lipiec, sierpień, ewentualnie wrzesień., najlepiej w Poznaniu. Jestem osobą komunikatywną, lubię pracę w zespole. Znam biegle angielski, francuski, podstawy hiszpańskiego.

 181. Gabrysia:

  Jestem studentką kognitywistyki i psychologii na UAM. Poszukuję pracy na okres wakacji, tj. lipiec, sierpień, ewentualnie wrzesień., najlepiej w Poznaniu. Jestem osobą komunikatywną, lubię pracę w zespole. Znam biegle angielski, francuski, podstawy hiszpańskiego.
  Mój e-mail: tyran.g [malpa] gmail. com

 182. Olcia:

  Mam ukończone 19 lat.
  Obecnie uczęszczam do 3 klasy technikum ekonomicznego o profilu rachunkowość- finanse.
  Bardzo chętnie podejmę się praktycznie każdej pracy w okresie letnim najchętniej w okolicach Wrocławia, a jeszcze lepiej Dzierżoniowa i Bielawy na Dolnym Śląsku.

 183. Olcia:

  Mój e-mail to: olcia1116[małpa]o2.pl

 184. Sara:

  Witam.
  Poszukuję pracy na wakacje.
  We wrześniu br. roku kończę 18 lat.
  Uczę się w 2 klasie technikum o profilu technik kucharz.
  Chętnie podejmę się pracy. Najlepiej w okolicach Leszna (i nie tylko).
  Mój adres e-mail: sara_lola@o2.pl

 185. MIchał:

  Witam!
  Mam 18-lat i poszukuje pracy na Wakacje na terenie Dolnego Śląska.
  Już wcześniejsze wakacje pracowałem w firmie na jednej z podmiejskich stref ekonomicznych. Wątpię by udało mi się tam dostać teraz ponieważ jest kryzys dlatego pisze tutaj (może HA się uda!:D) Jestem uczniem w LO. Mogę pracować na budowie czymkolwiek Pozdrawiam

  angelztr@o2.pl

 186. Werka:

  Witam!
  Mam 16 lat i chciała bym podjąć jakaś prace na wakacje. Najbardziej interesuje mnie praca w Warszawie. Interesuje mnie każdy rodzaj pracy. Pozdrawiam!

  weronikawierzbicka@wp.pl

 187. Sylwia:

  Witam. Mam ukończone 18 lat. W tym roku kończę LO w Brodnicy (kuj-pom) bardzo chciałabym znaleźć pracę w tym rejonie.. Pozdrawiam;)

 188. RybZon:

  Witam. Mam na imię Arek. Jestem tegorocznym maturzystą. Poszukuję pracy na czas 3 miesięcy od czerwca do sierpnia. Odpowiada mi każda branża. Przyznam ,że praca fizyczna też moze być. Poszukję pracy na terenie i w okolicach Grodziska Mazowieckiego, Żyrardowa, Mszczonowa, Pruszkowa, Skierniewic, a także Warszawa.

  rybzon[małpa].op.pl

 189. mongo173:

  Jestem studentką lingwistyki niemiecki- rosyjski . Poszukuję pracy na okres wakacji w Radomiu. Jestem osobą komunikatywną, lubię pracę w zespole. Doświadczenie w handlu.Jestem odpowiedzialna, sumienna, szybko uczę się nowych rzeczy.
  Mój e-mail: mongo173@wp.pl

 190. studentki:

  Dwie 20-letnie studentki historii oraz zarządzania. Znajomość pakietu MS Office,prawo jazdy kat. B, znajomość angielskiego w stopniu zaawansowanym,hiszpańskiego w podstawowym.Komunikatywne, pracowite. Szukamy jakiejkolwiek pracy na czas od końca czerwca.

  cranfan&#64op.pl

 191. Kasia:

  Hej. Mam 19 lat. Prawo jazdy kat. B. Szukam pracy na okres od czerwca do września, najlepiej nad morzem. Mój e- mail: roki_9052małpa.wp.pl

 192. emii:

  witam. Byłabym zainteresowana pracą na wakacje w województwie kuj-pomorkim,najlepiej w Toruniu i okolicach,jeśli Państwo mają takie oferty . Jeśli nie, to moze byc również praca nad morzem. Jestem tegoroczną maturzystką (19 lat) z Torunia, mam pewne doświadczenie w handlu i opiece nad dziećmi. Sezon pracy mogłabym zacząc już od czerwca.
  Jesli to mozliwe prosiłabym o przesłanie informacji na maila- emiczy[małpa]wp.pl
  pozdrawiam!:)

 193. Emi:

  WItam. Mam na imię Emilia i niedawno skończyłam 18 lat. Pilnie poszukuję pracy na wakacje na terenie Bydgoszczy (najchętnie w roli hostessy).

  emi-91[małpa]wp.pl

 194. olimpia11:

  Witam,
  jestem zainteresowana pracą nad morzem w okresie od lipca do końca września. Mam 19 lat, jestem studentką. Proszę o kontakt : olimpia11@o2.pl
  Pozdrawiam

 195. Dorota:

  Witam. Za miesiąc piszę ostatnią maturę. Jestem pełnoletnia i poszukuję pracy do połowy września. Mogę zacząć już od czerwca. Jestem zainteresowana pracą w rejonie Suchej Beskidzkiej, bądź Jordanowa.

 196. Dominik:

  Dzień Dobry.

  Mam 19 lat i poszukuje pracy na wakacje. Jestem uczniem technikum budowlanego w Zakopanem. Dwa lata pracowałem na budowie, więc mogę jak co dalej na budowie pracować. Proszę o kontakt. Mój mail : domingo5[małpa].pl

 197. Natalia 1991:

  Pilnie potrzebuję pracy na okres wakacji (czerwiec – sierpień)
  Mam 17 lat, w sierpniu ukończę 18.
  Dyspozycyjność w godzinach 8 – 21
  Uśmiechnięta, uczciwa, odpowiedzialna, kreatywna osoba
  Bardzo proszę o kontakt:
  e-mail: natasza91@poczta.onet.pl
  gg: 12647503

 198. Natalia 1991:

  Zapomniałam dodać: w województwie WLKP. najlepiej: Poznań

 199. Karolina:

  Witam,

  mam 16 lat. Jestem z Wrocławia. Jeśli szukasz odpowiedzialnej, otwartej, miłej osoby do pracy, która szybko odnajduje się w nowych warunkach napisz!

  Pozdrawiam!!!

 200. krawiecki:

  Witam! Jestem tegorocznym maturzystą. Ostatni egzamin 21 maja. Po tym terminie jestem dostępny. Szukam pracy do 7 sierpnia oraz na cały wrzesień. Jestem zainteresowany pracą w okolicach Pruszkowa i Warszawy. Jestem zainteresowany pracą jako magazynier bądź też jako kierowca (posiadam prawo jazdy kat.B). Znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym potwierdzony certyfikatem FCE. Jestem pracowity i sumienny. Pozdrawiam

 201. Martynka:

  Witam. Dwie maturzystki szukają pracy najlepiej nad morzem, na czas Naszych długich wakacji czyli od czerwca do końca września. Jesteśmy kompetentne i zdyscyplinowane;) proszę o kontakt na martynka41_1990[małpa]o2.pl

 202. Michal:

  Witam. Jestem tegorocznym maturzystą i szukam pracy w okresie od czerwca do sierpnia. Interesuje mnie praca w woj. pomorskim. Posiadam prawo jazdy kat.B.
  Proszę o kontakt: mdudii@gmail.com

 203. KAROLINA:

  Witam szukam pracy od zaraz i na cały sezon letni. Jestem zaintersowana pracą w Dąbkach Darłówku i Mielnie z zakwaterowaniem. Mam 19 lat jestem osobą komunikatywną dynamiczną i miłą. proszę o kontakt stokrotka29051990@wp.pl

 204. Dziewczyny z 89r.:

  Jesteśmy absolwentkami Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego. Od 20 czerwca, po egzaminach zawodowych jesteśmy gotowe, podjąć pracę, choćby na okres wakacyjny. Nabyliśmy wiedzę ale także praktykę podczas kształcenia się w kierunku gastronomi i obsługi konsumenta. Jesteśmy zdyscyplinowane, odpowiedzialne, szybko uczymy się nowych rzeczy.
  Prosimy o wstępny kontakt pod adresem: Gorzka_M@onet.eu

 205. Edyta:

  Witam! Jestem uczennicą szkoły średniej w Lublinie. Poszukuję pracy na okres wakacji (lipiec-sierpień) właśnie w moim mieście. We wrześniu skończę 18 lat. Mimo swojego wieku mam już doświadczenie w opiece nad dziećmi (w wieku od 6 miesięcy). Mogę także zajmować się pomocą osobom starszymi oraz sprzątać. Jestem bardzo otwarta na nowe doświadczenia, nie boję się pracy. Jestem osobą komunikatywną i sumienną. Proszę o kontakt: edytka_m@op.pl, lub gg: 13825601.

 206. Marta:

  Witam. Jestem tegoroczną maturzystką. Poszukuję pracy na okres od 1 czerwca do końca września, w województwie wielkopolskim, na terenie Kościan/Leszno/Poznań. Jestem zdyscyplinowana, pracowita, dyspozycyjna. Posiadam badanie sanepidu.

 207. pcr:

  Pomyślałem że bylibyście zainteresowani przyłączeniem się do “Centrum Reklamy”.
  Jest to polska firma , która zapewni wam dostęp do informacji związanych z waszymi zainteresowaniami.
  Ponad to płacą wam pieniądze za odbieranie e-mail’i reklamowych oraz za wypełnianie ankiet.
  Wasze miesięczne dochody mogą się powiększyć dzięki PCR kilkaset złotych.
  Tak więc zapiszcie się i poinformujcie jak największą ilość osób o możliwości bezpłatnego przyłączenia się do tego systemu.
  Potencjalny dochód jest nieograniczony!

  Więcej Informacji na stronie
  http://www.pawree.pl

  Pamiętaj – rejestracja nic Cię nie kosztuje. Członkostwo w Polskie Centrum Reklamy jest darmowe! W każdej chwili możesz się wypisać.

 208. Krzysztof:

  Witam!
  Mam 18 lat i poszukuje pracy na okres wakacji (lipiec) okolice Katowic.
  praca fizyczna prace rolne, budowlane, magazyn, roboty drogowe, ochrona, kasjer, promotor oraz inne jestem otwarty na każdą ofertę.
  doświadczenie w pracy na gospodarstwie rolnym i budowie
  Proszę o kontakt: thenry91@gmail.com

 209. Ewa/Ania:

  Dwie pracowite i sympatyczne studentki z doświadczeniem w gastronomii i znajomością języków obcych podejmą pracę jako pomoce kuchenne/kelnerki od połowy czerwca do końca sierpnia. Kontakt: ewas88@gmail.com; telefon: 505035610.

 210. Grzesiek-Grzecho:

  Szukam Pracy na okres wakacji , najlepiej na budowie jako pomocnik . Mam 16 lat
  kontakt : 513-188-241
  Jeśli coś się znajdzie proszę o kontakt 🙂

  najlepiej Myślenice i okolice

 211. Karolina:) :):

  SZUKAM PRACY NA WAKACJE .(16-LATKA) POSTARAM DOSTOSOWAĆ SIĘ DO KAŻDEGO RODZAJU PRACY;P 🙂 OFERTY PROSZĘ WYSYŁAĆ NA MAIL-A

 212. Magda:

  Witam!
  Pracowita para studentów szuka pracy na okres wakacyjny (lipiec-wrzesień). Chętnie za granicą.
  nycgirl[małpa]wp.pl

 213. Marek:

  Witam! Mam 17 lat. Jestem z okolic Warszawy. Pilnie poszukuje pracy na wakacje.
  Kontakt: nowotka1[małpa].pl

 214. Daqniel :):

  Cześć mam na imię Daniel lat 18 mieszkam w Szczecinie szukam pracy na wakacje 2009 jestem miły kompetentny i można się ze mną dogadać… dzikusek1024@interia.eu

 215. Kinga:

  Witam. Mam 20 lat i poszukuję pracy na wakacje. Nie chcę nudzić się przez 3 miesiące. A i dodatkowe pieniądze zawsze się przydają. Studia potrafią być kosztowne:) Lubię pracować i jestem bardzo dokładna. Mogę pracować w restauracji, w hotelu, w sklepie. Jestem otwarta na propozycje. szafira2@poczta.onet.pl

 216. Kasia:

  Witam. Mam 18 lat i poszukuję pracy na wakacje (lipiec-sierpień).
  Mieszkam w Elblagu, mój e-mail to sayumi(małpa)vp.pl

 217. Mateus:

  Poszukuje pracy na okres Lipiec Sierpień 2009. Mam 18 lat. Uczę się w Technikum. Jestem z okolic Żor, Rybnika. matys616@gmail.com

 218. Ania/Bartek:

  Witam serdecznie!
  Podejmiemy pracę na okres wakacji tj. lipiec – wrzesień na terytorium Polski bądź za granicą. Ania (22l.) studentka 3-ego roku Zarządzania, komunikatywna znajomość języka angielskiego, Bartek (21l.) student zarządzania, angielski w stopniu podstawowym. Jesteśmy pracowici, ambitni, uczciwi, praca fizyczna nie stanowi problemu. Szybko się uczymy, rzetelnie wykonujemy powierzone nam zadania. Z góry dziękujemy za pomoc z Państwa strony. Pozdrawiamy
  Kontakt:trojek19[małpa]tlen.pl

 219. Edka:

  Mam 15 lat i wraz z koleżanką poszukuje pracy w okresie wakacji. Interesuje nas coś w stylu zbioru wiśni, truskawek malin itp. Mieszkamy w woj. Świętokrzyskim, w Starachowicach. Kontakt – edka.xx@onet.eu

 220. Dorota:

  Osiemnastoletnia dziewczyna.Chętnie podejmie pracę np.jako recepcjonistka, pokojówka itp. w okresie wakacji lub dłużej(Mile widziana opcja z zamieszkaniem)Ze względu na sesje, które przypadają w połowie czerwca pracę podjąć mogę dopiero 20.06.br. Jestem osobą sympatyczną,wiecznie uśmiechniętą,komunikatywną i bardzo szybko się uczę. Posiadam doświadczenie w pracy jako opiekunka dziecięca,hostessa i telemarketerka(niestety jako telemarketerka nie chce pracować) Ukończyłam również kurs zarządzania zasobami ludzkimi lecz niestety w tym kierunku nie posiadam jeszcze doświadczenia. Proszę o kontakt telefoniczny 519775765.

 221. patrycja:

  Witam szukam pracy na wakacje nie daleko Warszawy dokładnie Wyszków ale możliwość dojazdu. Mój wiek to 17 lat. chętnie rozwarze każda propozycje pracy 😀 proszę propozycje wysyłać na mojego meila (patrycjad@autograf.pl) Praca oczywiście na okres wakacji. Pozdrawiam.

 222. reese321:

  Dwie 17-letnie dziewczyny poszukują pracy w mieście KIELCE na okres wakacji, jesteśmy pracowite, odpowiedzialne i solidne, obecnie uczęszczamy do liceum im. J.Śniadeckiego w Kielcach do klasy o profilu mat-geo-inf. e-mail:reese321@wp.pl; gg:5862473

 223. Andrzej:

  Witam. Jestem studentem 2 roku i szukam pracy na wakacje – fizycznej lub umysłowej ( bez znaczenia ). Najlepiej w okolicach Bielska-Białej lub Oświęcimia. Z góry dziękuje za zainteresowanie się moją sprawą.

 224. Milena:

  Dwie 18-letnie dziewczyny są zainteresowane pracą na wakacje. Najlepiej w Warszawie lub okolicach. To dla nas bardzo ważne 🙂
  pozdrawiam 😉
  (milenka_05@poczta.fm)

 225. Endrju:

  Witam. Mam 20 lat i jestem studentem. Szukam pracy na wakacje w powiecie oświęcimskim lub w Bielsku-Białej. Z góry dziękuje za zajęcie się moją sprawą.

  jendrus88@poczta.onet.pl

 226. Oluś:

  Witam, mam 18 lat, poszukuję pracy na okres wakacji w Zamościu w województwo lubelskie
  mój adres Alexis969@wp.pl

 227. Oskar:

  Poszukuję pracy na wakacje 2009 Woj, zachodniopomorskie. Mam prawo jazdy Kat. B Z góry dziękuje za zajęcie się moją sprawą.

  osbornkiki5@wp.pl

 228. Lukas:

  Tegoroczny maturzysta poszukuje pracy na okres wakacji lipiec – sierpień w rejonie ZABRZA GLIWIC KATOWIC. Jestem w stanie rozpatrzyć każdą propozycję. Mam doświadczenie w opiece nad niepełnosprawnymi dziećmi oraz pomocy na budowie. Kontakt gg 6285954 oraz mail allesklar999@poczta.fm.

 229. Maciej:

  Maciej Bydgoszcz. Poszukuje pracy na wakacje oraz od zaraz w godzinach popołudniowych.Mam 19lat chodzę do technikum elektrycznego. Jestem bardzo sprawny manualnie, szybko się uczę. Jestem zainteresowany jakąkolwiek pracą. Posiadam predyspozycje remontowo-budowlane, spawalnicze, w średnim stopniu prace na tokarkach, w mechanice pojazdowej, oraz praca fizyczna. Proszę o kontakt 668-307-341

 230. hanka981:

  Szukam pracy na sierpień. Mam 11 lat mieszkam w Hucisku w gminie Harasiuki woj. podkarpackim proszę o bliską prace najlepiej przy komputerze

 231. Rafał:

  Witam, mam 17 lat i jak każdy tutaj poszukuje pracy na wakacje. Interesowała by mnie praca na terenie województwa śląskiego a dokładniej w okolicach Katowic, Chorzowa itd. Bardzo dziękuję i liczę na jakieś oferty.
  pozdrawiam Rafał
  blachol10@wp.pl

 232. Asia:

  Witam,
  Mam ukończone 18 lat, w tym roku przystępuję do matury, dlatego chciałabym podjąć pracę od czerwca. Posiadam aktualną książeczkę sanepidowską. Jestem hostessą więc miałam już styczność z pracą. Interesuje mnie praca w Tychach, Katowicach, Mikołowie.
  mój e-mail: joanna_n1990[małapa]o2.pl
  Pozdrawiam

 233. IwCia:

  Witam. W lipcu kończę 18 lat . Wraz z koleżanka szukamy pracy na sezon 2009 (lipiec-sierpień). Na stanowisku KELNERKA, w pobliżu Kołobrzegu i Mielna.

  Mój nr tel: 505 896 407

  idonka1991@wp.pl

 234. Matei:

  Witam.
  Jestem Mateusz i mam 19 lat. Poszukuję pracy na okres wakacji (lipiec-sierpień) nad morzem (zasięg Międzyzdroje-Pogorzelica), powiecie goleniowskim lub w Szczecinie.
  Posiadam prawo jazdy kat. B. Jestem uśmiechnięty, komunikatywny, pracowity, odpowiedzialny i solidny.

  Z góry dziękuję oraz proszę o kontakt:
  E-mail: mnstepnica@gmail.com
  gg: 10376964

 235. Janek:

  Witam. w czerwcu kończę 16 lat i szukam pracy na wakacje w Warszawie .
  Poszukuję pracy typu: zmywanie naczyń, roznoszenie ulotek itp…

  glowa933@wp.pl

 236. Kinga:

  Dwie dziewczyny po 18 lat, poszukujemy pracy w okresie od czerwiec do wrzesień 2009 nad morzem. Jesteśmy odpowiedzialne punktualne i uczciwe. Możemy pracować jako pomoc w kuchni , sprzątaniu , kelnerki itp razem z zakwaterowaniem.

 237. paulinka:

  mam 18 lat i razem z koleżanką chciałyśmy wyjechać do pracy nad morze. Znalazłoby się coś ciekawego??? Myślałyśmy o pracy w charakterze kelnerek bądź jako sprzedawcy w jakimś mini barze.
  aaaaaaa77721[małpa]wp.pl

 238. klazie:

  Witam,
  mam 19 lat. Szukam pracy na wakacje nad morzem! Jestem sumienna, solidna, pracowita, sympatyczna i ambitna! Żadna praca nie hańbi!

  klazie[małpa]buziaczek.pl

 239. Ania:

  Poszukuję pracy na wakacje, od 22 maja, okolice Katowic, Mikołowa, Tychów, Gliwic, Rudy Śląskiej. Mam ukończone 18 lat. Z góry dziękuję za odpowiedź.

 240. Zuzanna:

  Witam!
  Jestem z Pabianic (woj. Łódzkie) . Mam 19 lat, w zeszłe wakacje pracowałam w małej kawiarni. Łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi i jestem chętna do pracy.
  Mam już wyrobiony NIP.
  zabciahille[malpa]interia.eu

 241. Kasia:

  Witam! Mam 19 lat, poszukuję pracy na wakacje. Mieszkam w woj. mazowieckim. Może znalazłaby się jakaś praca dla mnie? Najlepiej by było gdyby była to praca w woj. mazowieckim ale może też byc w woj. warmińsko mazurskim. Jestem osobą kompetentną, solidną, pogodną.
  Mój email : snoopy36@vp.pl

 242. Karolina:

  Piątka znajomych: 3dziewczyny po 18 lat, faceci- 18, 21 lat. Szukamy pracy na wakacje w LIPCU 2009. Najchętniej nad morzem w GDAŃSKU. Mile widziane wszelkie oferty, również pojedyncze. Proszę o kontakt telefoniczny: 785949843 lub mejlowy: galliana@interia.pl gg:7358404.

 243. Kamila:

  Witam 🙂 mam 17 lat. Poszukuje pracy na wakacje. Województwo pomorskie. Trąbki Wielkie .

  email- kama113dwie 18-letnie uczennice LO poszukują pracy na WAKACJE 2009 w SŁUPCY i okolicy mail: klaudia202@poczta.onet.plvp.pl

  Pozdrawiam.

 244. Anuśka:

  WITAM!!! Jeżeli poszukują Państwo osoby, która będzie KOMPETENTNA, UCZCIWA i PUNKTUALNA, a przede wszystkim będzie sumiennie wykonywać swoją pracę to właśnie ją znaleźliście! Mam 18 lat, jestem uczennicą liceum (profil prawniczy) i szukam pracy na wakacje 2009 w obrębie wojewódzwta lubelskiego, a dokładniej Lublin, Chełm itp. Interesuje mnie zarówno praca na weekendy jak i w ciągu tygodnia. Jeżeli zależy Państwu na tym, aby klienci byli zadowoleni i uśmiechnięci to nie zastanawiajcie sie dłużej i piszcie!!! Mój e-mail: xherbacianax[małpa]go2.pl

 245. Tomek:

  witam, mam 16 lat szukam pracy na wakacje np. roznoszenie ulotek… Interesuje mnie praca w woj. śląskim najlepiej w okolicy katowic / rudy śląskiej. Jestem solidny, dokładny i dyspozycyjny. Proszę o kontakt : email- mbeliverdwie 18-letnie uczennice LO poszukują pracy na WAKACJE 2009 w SŁUPCY i okolicy mail: klaudia202@poczta.onet.plwp.pl gg- 12593746

 246. mycha:

  Witam.Poszukuję pracy na wakacje.Chodzi mi pracę na tzw.’zmywaku’,jako kelnerka itp.W czerwcu i w pierwszej połowie lipca, gdyż od 20 lipca rozpoczynam praktyki w szkole.Pochodzę z Bydgoszczy ale praca nad morzem byłaby nowym,ciekawym przeżyciem:)Proszę o kontakt telefoniczny 721944115 lub gg 253995

 247. Klaudia Marysia:

  dwie 18-letnie uczennice LO poszukują pracy na WAKACJE 2009 w SŁUPCY i okolicy mail: klaudia202@poczta.onet.pl

 248. monika:

  witam. mam 19 lat i poszukuje pracy na wakacje!! jestem otwarta na propozycje. mam prawo jazdy kategorii B. oto mój adres email: katulska_te@wp.pl

 249. ANIA…:

  Witam:) mam 17 lat i poszukuję pracy na okres lipiec-sierpień (może być także od połowy czerwca do końca sierpnia) jestem osobą miła, kreatywną,uczciwą oraz chętną do pracy:):):)najbardziej interesują mnie oferty pracy z Warszawy bądź okolic Ostrowi Mazowieckiej.:)mój e-mail: nusia9898@wp.pl

 250. Just.:

  Witam!
  W czerwcu tego roku ukończę 17 lat. Jestem uczennicą LO o profilu ekonomicznym. Poszukuję pracy na WAKCJE ’09.! . Najbardziej interesują mnie oferty z okolic miejsca mojego zamieszkania, czyli Kęty, Andrychów oraz okolice(woj.MAŁOPOLSKIE). Proszę o kontakt email: jromik@o2.pl

 251. Asia:

  Dzień dobry!
  Z wracam się z uprzejmą prośbą o możliwość roznoszenia, ulotek na terenie mojego miasta tj. Leszno wielkopolskie.
  Mam 16 lat i jestem osobą bardzo solidną i sumienną!
  Jeżeli mieli by Państwo jakiekolwiek ulotki do roznoszenia w moim mieście-zgłaszam szczerą chęć!
  Proszę o kontakt 601849947 lub Joanna.Synoradzka[małpa].wp.pl

 252. Cristina22:

  Witam,

  poszukuję pracy na okres wakacji w okolicach Krosna [woj. Podkarpackie].
  Jestem punktualna i odpowiedzialna ;))
  Proszę o kontakt drogą mailową – cristinaaa22@gmail.com

  Pozdrawiam.

 253. Asia, Adam:

  Student I roku Politechniki Poznańskiej oraz 19- letnia uczennica Technikum Ekonomicznego poszukują pracy terminowej na wakacje- najlepiej nad morzem. Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres
  asia.haha[małpa]wp.pl

 254. Ewka:

  Witam! mam na imię Ewa mam 18 lat. pilnie poszukuje pracy na okres wakacji. Interesuje mnie praca jako: kelnerka, opiekunka do dzieci, pomoc przy kuchni, sprzedawca, praca przy zbiorach itp. jestem z województwa podkarpackiego dlatego w tych okolicach najchętniej mogłabym pracować ale i też gdzieś dalej:) szybko nawiązuje kontakt z ludźmi, jestem sympatyczna, uczciwa, rzetelnie wykonuje swoje obowiązki:) Proszę o kontakt:) mail: mantelinka@wp.pl oraz nr. telefonu 781298924 Czekam na propozycje:)

 255. Monik:

  Jestem studentką 4 roku prawa. Poszukuję pracy na lipiec, sierpień. Posiadam prawo jazdy kat B, książeczkę sanepidowską. Ukonczylam kurs wychowawcy kolonijnego.

 256. Agnieszka:

  Witam wszystkich! Mam 18 lat i chciałabym na wakacje pójść do pracy. Nie mam pomysłu gdzie mogłabym pracować. Jeżeli macie jakieś propozycje Bardzo proszę o napisanie do mnie na maila :agusia344[małpa]wp.pl

 257. kometa002:

  Mam na imię Sandra, jestem siedemnastoletnią uczennicą Liceum Ogólnokształcącego o profilu humanistyczno – publicystycznym. Poszukuję pracy na okres wakacji 2009 – najlepiej nad morzem
  Jestem punktualna, odpowiedzialna, ambitna i szybko się uczę.

  Proszę o kontakt e – mail: kometa002@gmail.com

 258. Monia90:

  Witam! Poszukuję pracy na dwa miesiące od 20 maja do 20 lipca. Mogę roznosić ulotki, wykładać towar w sklepie. Jestem tegoroczną maturzystką. Udzielam także korepetycji z matematyki (podstawówka, gimnazjum i liceum). Mój e-mail: moniaip1@wp.pl lub gg: 6359241

 259. Annaa:

  mam 16 lat, uczęszczam do 1 klasy liceum. Szukam pracy na wakacje. Jestem z Leszna (Wielkopolska).
  proszę o kontakt 🙂

 260. agnesss:

  Witam!mam na imię Agnieszka.Mam skończone 18 lat i uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego o profilu humanistycznym.Poszukuję pilnie pracy na okres wakacji nawet mógłby być tylko lipiec, najlepiej w w Warszawie ewentualnie w okolicach Garwolina.Mam doświadczenie jako hostessa, animatorka oraz opiekunka do dzieci ponieważ często opiekuję się dziećmi w mojej rodzinie.Mam książeczkę sanepidowską. MOGĘ PODJĄĆ SIĘ KAŻDEJ PRACY! Jestem osoba bardzo komunikatywną,szybko nawiązującą nowe kontakty,punktualną,ambitną,uczciwą,odpowiedzialną oraz bardzo szybko się uczę.Potrafię również poprawnie porozumieć się w języku angielskim oraz niemieckim.proszę o kontakt na mojego maila: agnieszka-kopik@wp.pl Bardzo mi zależy na tej pracy…
  czekam na propozycje:)

 261. MAteusz:

  witam.podejmę pracę (każdą)na okres wakacij.
  Mieszkam w Sosnowcu,mam 18 lat.proszę o kontakt..java8888@wp.pl

 262. Anana:

  Witam!
  Jestem wesołą 20-latką która szuka pracy na okres wakacji, na terenie Łodzi, najlepiej od połowy maja do połowy sierpnia. Interesuje mnie każda praca oprócz towarzyskich, akwizycji i telemarketingu. Jestem uczciwa, kontaktowa i bardzo szybko się uczę.Biegle posługuję się językiem angielskim, nieniecki kontaktowy. Na życzenie
  pracodawcy mogę wysłać moje CV. Kontakt na adres mailowy: iluzja004[małpa]o2.pl
  Dziękuję za zainteresowanie i pozdrawiam;) Ania

 263. Monika Ornoch:

  Mam na imię Monika, jestem 18 letnią uczennicą liceum profilowanego o kierunki psychologiczno pedagogicznym. Szukam pracy na wakacje. Mam kilka certyfikatów świadczących o ukończeniu specjalnych kursów psychologicznych oraz pedagogicznych umożliwiających szczególnie pracę z dziećmi. czekam na maile monikaornoch@gmail.com

 264. Lacrymosa91:

  Witam.Mam ukończone 18 lat.Poszukuję pracy w Warszawie na okres lipiec-sierpień 2009.Najbardziej jestem zainteresowana pracą w sklepie z ubraniami ale mogą być także inne oferty.Mam doświadczenie jako hostessa,zdarzyło mi się również pracować w cateringu.Jestem odpowiedzialna,rzetelnie wykonuję powierzone obowiązki,lubię kontakt z ludźmi-jestem dla nich miła.
  Proszę o kontakt mailowy:lacrymosa91[małpa]wp.pl lub na gg:4738199
  Pozdrawiam-Ola

 265. Apka:

  Witam..
  Szukam pracy na okres wakacyjny mam ukończone 19 lat. Posiadam prawo jazdy kategorii B jeśli się przyda to i A.
  Trzy sezony wakacyjne pracowałem na skupie owoców.
  Chętnie zostanę kierowcą.
  Chodzę do Technikum Mechanicznego.Jestem po praktyce samochodowej. Chętnie mogę naprawiać Motocykle.
  Kontakt: Haker9992@wp.pl
  Praca w obrębie Warszawa-Radom jestem z Grójca
  Pozdrawiam Tomasz.

 266. Renata:

  witam.
  jestem pełnoletnią, uczącą się dziewczyną, która szuka pracy na okres wakacyjny. zależy mi na pracy w okolicach Gniezna.
  jestem otwarta na wszelkie propozycje.
  mój adres E-mail: grzeskowiak4@op.pl

 267. Monika:

  Witam. Mam na imię Monika i mam 18 lat. Szukam pracy na okres wakacji w Okolicach Warszawy. Proszę o kontakt na e-mail monisia14buziazek@op.pl. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

 268. Agata:

  Witam.!
  Mam na imię Agata.
  Poszukuje pracy na wakacje 😉
  Jestem punktualna, ambitna, sumienna.
  Uczę się w Liceum Ogólnokształcącym o profilu matematyczno-geograficznym 😉
  Najlepiej w okolicach Rybnika (woj. śląskie )
  Kontakt: aggatkka[małpa]gmail.com

 269. Tomasz:

  Dwóch osiemnastoletnich, odpowiedzialnych i lojalnych młodzieńców szuka pracy na wakacje w nadmorskim kurorcie. Mamy ukończone 18 lat. Proszę o kontakt Oookoo91@o2.pl

 270. marcin:

  Witam mam 18 lat poszukuje pracy na okres wakacyjny ponieważ jestem uczniem….
  obojętnie jaka praca aby była płatna

  marcinwywiorski@poczta.fm
  gg 6647319

 271. OFERUJĘ PRACĘ!:

  Nie masz jeszcze skończonych 18 lat a szukasz pracy??
  A może ukończyłeś już 18 lat i szukasz dodatkowej pracy??

  Zapraszam do współpracy ze mną!
  Tylko osoby z Leszna i okolic (woj. wielkopolskie)

  Wysokie zarobki! Naprawdę warto!

  e-mail: pracaleszno[małpa]gmail.com

  GG: 600082

 272. Edyta:

  Mam 17 lat, pilnie szukam pracy na wakacje. Woj. małopolskie – okolice Nowego Sącza. Podejmę każdą ofertę pracy. Bardzo mi na tym zależy. Proszę o kontakt edi199116@amorki.pl

 273. Martyna:

  Jestem absolwentką liceum ogólnokształcącego. Poszukuję pracy na okres wakacji (czerwiec-wrzesień). Najlepiej z Sosnowca i okolic.
  Jestem osobą odpowiedzialną i solidną.

  Kontakt martyna_90r[małpa]vp.pl

  gg: 7044257

 274. Stanisław:

  Witam. Mam 19 lat, w tym roku kończę naukę w liceum. Wybieram się na studia na Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej. Mieszkam pod Warszawą ale dojazd nie jest dla mnie problemem. Potrzebuje pracy żeby uzbierać na sprzęt potrzebny na studia. Proszę o kontakt na adres: ssolon@gmail.com

 275. Angelika i Karolina:

  Witamy. Mamy po 17 lat, mieszkamy na terenie Półwyspu Helskiego i szukamy pracy w charakterze handlu (np. sprzedaż upominków). Najlepiej w tych miejscowościach: Władysławowo, Chałupy, Jastarnia, Jurata i Hel. Interesuje nas praca co drugi dzień. Mamy bardzo dobry kontakt z ludźmi, jesteśmy otwarte, aktywne, ambitne i co najważniejsze pracowite. 🙂 Bardzo zależy nam na tej pracy. Prosimy o kontakt:
  e-mail: angelson14@onet.eu
  gg: 5542371
  tel: 514899161

  Z góry dziękujemy. 🙂

 276. Angelika i Karolina:

  Witamy. Mamy po 17 lat, mieszkamy na terenie Półwyspu Helskiego i szukamy pracy w charakterze handlu (np. sprzedaż upominków). Najlepiej w tych miejscowościach: Władysławowo, Chałupy, Jastarnia, Jurata i Hel. Interesuje nas praca co drugi dzień. Mamy bardzo dobry kontakt z ludźmi, jesteśmy otwarte, aktywne, ambitne i co najważniejsze pracowite. 🙂 Bardzo zależy nam na tej pracy. Prosimy o kontakt:
  e-mail: angelson14[małpa]onet.eu
  gg: 5542371
  tel: 514899161

  Z góry dziękujemy. 🙂

 277. Paulina:

  Witam. Poszukuje pracy na okres wakacji podejmę się każdej pracy. Skończyłam liceum profilowane ekonomiczno- administracyjne. Mieszkam w Warszawie i mam 19 lat. mój e-mali to tygrysek1990@o2.pl. pozdrawiam

 278. Grzesiek:

  Witam, mam 20 lat i poszukuję pracy na lipiec-sierpień. Jestem studentem politechniki wrocławskiej. Pochodzę z okolic Olsztyna. Chętnie skorzystam z każdej oferty pracy fizycznej w Polsce lub też za granicą. Znajomość języka angielskiego podstawowa. Posiadam również prawo jazdy kat. B.

  kontakt tel.: 661032203
  mail: supersongo89@gmail.com

 279. Marta:

  Witam,
  mam 18 lat i poszukuję pracy na wakacje oraz na weekendy po wakacjach. Przyjmę każdą ofertę pracy w Warszawie. Moja znajomośc języka angielskiego jest na poziomie średnim, nadal się uczę.
  Jestem osobą aktywną, komunikatywną i przede wszystkim pracowitą.
  Proszę o kontakt:
  Gg -> 2353882
  E-mail -> marta6669[małpa]gazeta.pl

  Z poważaniem
  Marta W.

 280. waldoke:

  witam.Mam 17 lat i poszukuję pracy na okres wakacji. Najlepiej w branży budowniczej lub drogowej.Okolice Skoczowa
  waldoke@wp.pl
  gg 4163572

 281. klaudia:

  Witam!Mam 18 lat i szukam pracy na okres wakacji(koniec czerwca,lipiec i sierpień).Mieszkam w okolicy Łodzi.Chętnie skorzystam z różnych ofert pracy w Polsce.

 282. klaudia:

  Witam!Mam 18 lat i szukam pracy na okres wakacji(koniec czerwca,lipiec i sierpień).Mieszkam w okolicy Łodzi.Chętnie skorzystam z różnych ofert pracy na terenie Polski.
  GG: 13038232

 283. Ania19:

  Witam mam 19 lat i jestem Uczennicą Technikum Hotelarskiego chętnie podejmę pracę od Czerwca do połowy Sierpnia najchętniej w Karpaczu. Mój email pierog16@op.pl

 284. Anonim:

  hej jestem po szkle i poszukuje z chlopakiem pracy sezonowej tak liiec-wrzesień ewentualnie sierpien.najlepiej za granica.Prosze o kontakt pod ten numer 787 433 036.Pozdrawiam

 285. Karol:

  Witam, jesteśmy para studentów AWF, IV rok, poszukujemy pracy dla dwóch osób w okresie wakacyjnym (lipiec-sierpień) proszę o kontakt: wilkkar@op.pl

 286. Monisia17:

  Witam. Mam 17 lat.Uczęszczam do LP o profilu socjalnym. Podejmę się każdej pracy na terenie Wrocławia. Mój mail monisia13-1992(małpa)o2.pl

 287. Katarzyna:

  Poszukuję pracy nad morzem/w górach/za granicą na okres lipiec/sierpień w charakterze sprzedawcy, kelnerki, hostessty. Jestem pełnoletnia i mam doświadczenie w/w dziedzinach.

  Zainteresowanych proszę o kontakt julia_wwa[małpa]wp.pl

 288. Dominnisiaa:

  Witam. Mam 17 lat mieszkam niedaleko Leszna. Szukam pracy na wakacje na terenie Leszna bądź okolic. Jestem sumienna, miła, pracowita i szybko nawiązuję nowe znajomości. Jeśli masz jakąś ofertę napisz na adres mailowy : dominiqa000[małpa]wp.pl Pozdrawiam

 289. Tomek:

  Witać!
  Jestem absolwentem Zespołu Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie o profilu informatycznym.. Jestem na etapie zdawania matury.. Chciałbym udać się na studia dzienne, jednak środki finansowe niezbyt mi na to aktualnie pozwalają.. Jeśli chodzi o miejsce pracy to w zupełności nie gra roli..
  Jestem osobą o pogodnym usposobieniu, mającą podejście do ludzi.. Myślę, że nie ma potrzeby wypisywać tych wszystkich superlatyw – wszystko wyjdzie w rozmowie, tudzież w praniu 😉

  Pozdrawiam T.

  fluffinthefog@gmail.com

 290. Marti:

  Poszukuje pracyna wakacje dla 2 osob (dziewczyna-chłopak) 18-19 lat. Prosze o kontakt;)

 291. Kasiula:

  Witam, mam 19 lat szukam pracy na wakacje od lipca do końca sierpnia…w okolicach Inowrocław, Gniewkowo Toruń. Uczę się w technikum hotelarskim. Mam spore pojęcie na ten temat. Jestem też po wielu praktykach w różnych obiektach hotelarskich i gastronomicznych. Jestem komunikatywną odpowiedzialną i lojalną osobą, szybko się uczę i chętnie podejmę się pracy… Mój @mail:kasiula265@buziaczek .pl

 292. gosia123465:

  Witam.Poszukuj pracy na okres wakacji 2009 oraz w roku szkolnym prace tylko w weekendy:)Mam nie skonczone 16 lat a skoncze dopiero w pazdziernik….interesuje mnie kazda praca na terenie krakowa:)Bardzo prosze o jakies informacje:)
  email:goska123465@gmail.com

 293. kondzio:

  Witam. Mam 17 lat poszukuję pracy w domu przy komputerze. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam Konrad.

 294. Ewa:

  Witam
  Mam na imię Ewa i w czerwcu skończę 17 lat. Poszukuję pracy w woj. świętokrzyskim, najlepiej w Kielcach na okres wakacji. Jestem osobą odpowiedzialną, uczciwą i dobrze spełniającą swoje obowiązki. Najbardziej interesuje mnie praca np. na zmywaku, jako pokojówka itp.
  Bardzo zależy mi na pracy.Wszystkie oferty mile widziane.
  Zainteresowanych proszę o kontakt
  Mój e-mail: anetkaewa1[małpa]wp.pl

 295. Martyna:

  witam.mam 17 lat i poszukuję pracy na okres wakacyjny.interesuje mnie praca tylko w Poznaniu.chodzę do XX liceum ogólnokształcącego w Poznaniu, do klasy o profilu teatralno-filmowym.jestem komunikatywna i towarzyska.mój e-mail: mandina3@o2.pl

 296. OFERUJĘ PRACĘ!:

  Nie masz jeszcze skończonych 18 lat a szukasz pracy??
  A może ukończyłeś już 18 lat i szukasz dodatkowej pracy??

  Zapraszam do współpracy ze mną!
  Tylko osoby z Leszna i okolic (woj. wielkopolskie)

  Wysokie zarobki! Naprawdę warto!

  e-mail: pracaleszno[małpa]gmail.com

  GG: 600082

 297. Karolina:

  Dzień dobry!
  Poszukuję pracy na okres wakacji. Jestem uczennicą technikum budowlanego w III klasie. Podjęłabym się każdej pracy na pomorzu. Proszę o kontakt telefoniczny 514-678-749 lub mailowy karolinajurczyk@wp.pl .

 298. Justyna absolwentka:

  Witam, jestem tegoroczną absolwentką LO.
  Szukam pracy na okres od czerwca do września br., gdyż chciałabym zebrać środki potrzebne na rozpoczęcie studiów dziennych.

  Jestem zainteresowana każdą pracą, jednak zaznaczam (gdyż spotkałam się już z taką ofertą), że formy zarobku typu sponsoring stanowczo wykluczam.

  Ambitnie i odpowiedzialnie podchodzę do każdego powierzonego mi zadania, szybko i chętnie uczę się nowych rzeczy.

  Bardzo dobrze radzę sobie z obsługą komputera.
  Potrafię też swobodnie porozumiewać się w języku angielskim.

  Jeśli byliby państwo skłonni umożliwić mi podjęcie pracy bardzo proszę o kontakt pod numerem 0609 412 862 lub na adres email: justys6(małpa)gmail.com

 299. Naataalkaa89[małpa]o2.pl:

  Witam. Para (20,21) poszukuje pracy za granica na okres wakacji. W zeszłym roku pracowaliśmy w Anglii na zbiorach ( truskawki, maliny, por, cebula). Jesteśmy zainteresowani każdym rodzajem pracy.
  Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  Oferty proszę kierować na maila naataalkaa89[małpa]o2.pl lub pod nr telefonu 505497419

 300. Ania:

  Mam 21 lat i jestem studentką iberystyki na UW. Szukam pilnie pracy na wakacje, najlepiej w Warszawie lub w Lublinie. Znam biegle angielski oraz hiszpański. Jestem osobą usmiechnieta, komunikatywną, otwartą na nowe doświadczenia i przede wszystkim odpowiedzialną. Posiadam doswiadczenie na stanowisku kelnerki (pracowałam podczas EXPO Zaragoza 2008 w Hiszpanii). Proszę o kontakt:
  email: aniita88zamotka[małpa]yahoo.es
  gg: 5595940

 301. Michał:

  Witam!
  Mam 17 lat i jestem uczniem Technikum Informatycznego.
  Szukam pracy na okres wakacji. Nie potrafię konkretniej sprecyzować co mógłbym robić ale głównie praca fizyczna: np. sprzątanie itp, lub coś związanego z komputerami. (klikanie w bannery i inne tego typu głupoty odpadają) Byłem redaktorem kilku portali o grach komputerowych oraz administratorem RD: GRID w największej polskiej lidze gier komputerowych Gameback. Posługuję się dość płynnie językiem angielskim (7 lat nauki). Wołomin i okolice Warszawy.
  email: nfsmajkel [małpa] gmail.com

 302. Sylwia/uczeń Tecnikum Ekonomicznego:

  Mam 18 lat i jestem zainteresowana pracą wakacyjną na okres od 20 czerwca do 31 sierpnia. Jeszcze nigdy nie pracowałam sezonowo.
  Jestem zainteresowana każdą pracą nawet biurową. Łatwo i szybko uczę się nowych rzeczy. Dobrze znam język Niemiecki i Angielski. Mogę tłumaczyć również jakieś dokumenty. Jestem z Elbląga i interesuje mnie praca w moim mieście.
  Jeśli jest jakaś oferta pracy to proszę o kontakt italiera69(małpa)wp.pl albo GG:13314038

 303. Piotrek:

  Witam. Mam 19 lat i szukam pracy na okres czerwiec – wrzesień, najlepiej nad morzem bądź jeziorem, rozważę także inne oferty. Punktualny, uczciwy, łatwo nawiązuje kontakty, rzetelny, uczciwy,wysportowany. Posiadam prawo jazdy kat. B , znajomość języka angielskiego, niekarany. Nie boję się żadnej pracy. kontakty:
  gg: 11432754
  e-mail: babol14[małpa]o2.pl

 304. Paulina:

  Witam, mam 17 lat, w połowie lipca skończę 18.
  Poszukuję pracy na okres wakacyjny.
  Rejon- Poznań
  email: truskawka1507@interia.pl

 305. Iwcia18:

  Witamy.Jestesmy uczennicami LO.Pilnie poszukujemy pracy w charakterze roznosiciela ulotek na terenie Warszawy i okolic.Mamy doswiadczenie w podobnej branży.Cechujemy sie odpowiedzialnoscią punktualnoscią i pracowitoscią.Z niecierpliwośćią czekamy na pozytywną odpowiedz.Prosimy o kontakt pod podanym adresem e-mail: iwonka670[małpa]vp.pl
  Dziękujemy i pozdrawiamy

 306. Aneta_23:

  Witamy! Jesteśmy uczennicami drugiej klasy liceum ogólnokształcącego w Jeleniej Górze, mamy po 18 lat. Pilnie poszukujemy pracy na cały miesiąc lipiec. Jesteśmy uczciwe, pracowite i odpowiedzialne. Chętnie podejmiemy się pracy jako obsługa hotelowa w hotelu lub pensjonacie, najlepiej w miejscowości nadmorskiej. Prosimy o kontakt pod dany adres:
  aneta_23[małpa]vp.pl
  m.kasia.11[małpa]gmail.com
  Pozdrawiamy!

 307. Ula:

  Witam.
  Mam 18 lat i szukam pracy na lipiec. Bardzo zależy mi na pracy, gwarantuję sumienność i dokładność. Będę bardzo wdzięczna za każdą ofertę. Mieszkam w bliskiej okolicy Nowego Tomyśla, w powiecie Nowotomyskim.
  e-mail: umi15[małpa]o2.pl

 308. Kasia:

  Witam. Jestem 17letnią uczennicą liceum ogólnokształcącego w Chełmie. Pilnie poszukuję pracy na wakacje. Podejmę niemal każdą ofertę pracy. Lubię dzieci, kocham zwierzęta i mam bardzo dobry kontakt z ludźmi. Jestem osobą odpowiedzialną i pracowitą. Proszę o kontakt : my_5t4r[małpa]o2.pl

  Pozdrawiam!

 309. Agnieszka:

  Witam!Mam na imię Agnieszka w tegoroczne wakacje kończę 18 lat i szukam pracy na wakacje. Najlepiej w okresie od połowy czerwca do września. Jestem miła,odpowiedzialna, a zarazem sprytna. Proszę o kontakt pod adresem agniesia_16_16[małpa]o2.pl

 310. Paulina:

  Witam! Mam na imię Paulina i szukam pracy na wakacje od 22.06 do 31.07.2009r. Najlepiej w Poznaniu albo w Murowanej Goślinie! Jestem sympatyczną, i odpowiedzialną dziewczyną. Mam nadzieje ,że mi pomożecie!! Proszę o kontakt pod adresem paulina.pina[małpa]poczta.onet.pl

 311. Ola:

  Witajcie mam na Imię ola i mam skończone 13 lat. Na okres wakacji potrzebuje pracy w okolicach mazowsza. najlepiej w okresie od czerwca do września. Jestem odpowiedzialna, sprytna, uczciwa. Jeśli znajdziecie jakąś odpowiednią pracę dla mnie proszę o kontakt pod adresem; Piper2@amorki.pl

 312. donia:

  Witam. Jestem 17letnią uczennicą liceum ogólnokształcącego we Wrocławiu. Poszukuje pracy na wakacje od połowy czerwca do końca lipca. Jestem młodszym ratownikiem WOPR, ale praca nie musi być z tym związana. Jestem odpowiedzialna i uczciwa. proszę o kontakt pod adres: donia97[małpa]vp.pl

 313. Jerman:

  Mam 20 lat i szukam pracy na lipiec jako KELNER

 314. Daniel:

  Witam.
  Pilnie poszukuję pracy na wakacje. Kończę w tym roku 19 lat. Jestem uczniem technikum w kierunku rachunkowość, marketing, zarządzanie. Mieszkam k. Lipna woj. Kujawsko-pomorskie.
  Jestem uczciwy, pracowity, szybko uczę się nowych umiejętności. Chętnie podejmę się pracy w jakiejkolwiek dziedzinie.
  Proszę o kontakt: daniel01@tlen.pl, gg: 5646219

 315. Rafał:

  19 letni tegoroczny maturzysta poszukuje pracy na cały czerwiec w Warszawie, mile widziana praca na zlecenie. Pomaluję płot, pomogę w restauracji – knajpie. Uniwersalnie.

 316. Daniel:

  Witam
  Nazywam siw Daniel mam ukończone 18 lat szukam pracy na wakacje obojętnie jakiej.

  email: Daniel01_04@wp.pl
  Gadu-Gadu: 9897436

  proszę pisać rozważę każdą propozycję może to być praca za granica jak i w Polsce.

 317. Ania:

  Witam!
  Mam 16 lat i pochodzę z Tarnowa. W okresie wakacji chciałabym się gdzieś zatrudnić. Bardzo lubię pracować z ludźmi, jestem wesoła i zawsze uśmiechnięta. Moje szczególne zainteresowania to śpiew solowy oraz język polski. W zeszłym roku w okresie wakacji pracowałam w sklepie zabawkowym, pomagałam także w bibliotece szkolnej. Miałam również kontakt z dziećmi, ponieważ często zajmuje się moim małym kuzynem, który obecnie ma 4 latka. Proszę o kontakt: anek46@autograf.pl

 318. Ania:

  Witam!
  Mam 16 lat i pochodzę z Tarnowa. W okresie wakacji chciałabym się gdzieś zatrudnić. Bardzo lubię pracować z ludźmi, jestem wesoła i zawsze uśmiechnięta. Moje szczególne zainteresowania to śpiew solowy oraz język polski. W zeszłym roku w okresie wakacji pracowałam w sklepie zabawkowym, pomagałam także w bibliotece szkolnej. Miałam również kontakt z dziećmi, ponieważ często zajmuje się moim małym kuzynem, który obecnie ma 4 latka. Proszę o kontakt: anek46[małpa]autograf.pl

 319. Patryk:

  Witam! mam ukończone 17 lat i poszukuję pracy na wakacje 2009 w śremie lub okolicach! Jestem uczniem technikum ekonomicznego. Jestem osobą odpowiedzialną i uczciwą! Zainteresowanych proszę o kontakt: patryk39@poczta.onet.pl lub 667342658

 320. Szuwal:

  Witam mam 15 lat poszukuje pracy na wakacje w okolicach Opole Lub.Prosze o kontakt
  gg.12229986

 321. Renata:

  20 letnia sympatyczna studentka szuka pracy na okres wakacji.! Praca wszelakiego rodzaju!:)

 322. Rafał:

  Witam.
  Poszukuję pracy na wakacje.
  Mam 18 lat i prawo jazdy kat.B.
  Praca najlepiej na terenie województwa Świętokrzyskiego.
  Proszę o kontakt:
  bonio04@op.pl

  Pozdrawiam.

 323. Ż&K:

  Witam.
  Dwie 16 letnie dziewczyny poszukują pracy na wakacje (20.06 – 31.07) a także na okres szkolny (w weekendy). Jesteśmy z Sochaczewa woj. Mazowieckie, interesuje nas praca w naszym mieście lub w okolicach.
  Jesteśmy uczciwe, pracowite i odpowiedzialne, podejmiemy się praktycznie każdej pracy. Prosimy o kontakt pod adresem: zelusia93@wp.pl

 324. Ewelina:

  Witam!
  Szukam pracy na wakacje. Mam 17 lat i jestem uczennicą technikum agrobiznesu, moje zdolności są związane z moją szkołą, jestem osoba kreatywną i ambitną. Przyjmę pracę w każdej branży:)

 325. Agnieszka:

  Witam! Jestem osobą pełnoletnią, która w tym roku ukończyła szkołę średnią. Poszukuję pracy na wakacje (przedział od 21 maja do końca wrzesnia) w okolicach Krakowa, w dowolnej branży. Posiadam certyfikat znajomości języka angielskiego na poziomie advanced i prawo jazdy kategorii B. Jestem również członkiem Maltańskiej Służby Medycznej, posiadam więc zaświadczenie o ukończeniu kursu pierwszej pomocy. Jestem osobą otwartą, przyjacielską i bezkonfliktową, zawsze punktualną i w pełni dyspozycyjną. Jeśli znalazłaby się jakaś oferta pracy, proszę o kontakt na adres: fantaise[małpa]tlen.pl Z góry dziękuję.

 326. Bartek:

  Witam mam 16 lat i poszukuje pracy na wakacje od polowy czerwca do końca sierpnia. Może być to praca fizyczna jak i umysłowa. Jestem kontaktowym człowiekiem, który wykonuje swoją pracę starannie.

 327. Anna:

  Witam,
  poszukuję pracy na weekendy i wakacje(Lipiec),
  mam duże doświadczenie:
  w gasntornomii,
  obsługa kasy,
  obsługa zjeżdzali wodnej(praca nad morzem),
  Posiadam prawo jazdo kategorii B;)
  Jestem miłą i uprzejmną 18-stoletnią dziewczyną,
  Pozdrawiam

 328. Mati:

  Witam mam 18 lat i poszukuje pracy w Gliwicach lub w okolicy.Jestem gotowy pracować przez cale wakacje. Jestem osobą komunikatywna,wytrzymałą,pracowitą,gotową się czegoś nowego nauczyć. Proszę o kontakt telefoniczny(504400576) bądź na e-mail rinocco1(małpa)wp.pl

 329. Basia:

  Witam!
  Pilnie poszukuję pracy na wakacje 2009. Mam 17 lat, w październiku kończę 18. Jestem uczennicą liceum o profilu medycznym. Jestem uczciwą, rzetelną osobą. Nie mam problemów z nawiązywaniem nowych kontaktów, pracę wykonuję najlepiej jak tylko potrafię. Ukończyłam kurs pierwszej pomocy. Poszukuję pracy w Wadowicach i okolicach.
  Podaję mojego maila w celach kontaktowach, jeżeli znalazłaby się oferta pracy dla mnie.
  basia_k_11[małpa]interia.pl
  Z góry serdecznie dziękuję.

 330. MichalxD:

  Szukam pracy w okolicy Piaseczna oraz w południowej części Warszawy. Proszę o kontakt michalpraca[małpa=]10g.pl
  Żadnej pracy się nie boję

 331. madziulek:

  dwie 18-sto latki poszukują pracy na wakacje 2009 nad morzem. jestesmy młode szybkie UCZCIWE rzetelne osoby. Nie mamy problemów z nawiązywaniem nowych kontaktów, pracę wykonujemy najlepiej jak tylko potrafimy .
  podaje mojego e-meila w celu kontaktu jeżeli znalazłaby się oferta pracy dla nas
  miciek3@wp.pl
  Z góry serdecznie dziękuję.

 332. Absolwentka:

  Poszukuję pracy na wakacje 2009. Jestem absolwentką liceum ogólnokształcącego. Mieszkam w Kłodzku w województwie dolnośląskim i tutaj chciałabym pracowac, jednak jestem również skłonna dojeżdżac do miejsca pracy, lub mieszkac w wynajętym mieszkaniu. Jestem dyspozycyjna od 25 maja do końca września. Od października zamierzam studiowac ekonomię we Wrocławiu, jeśli ktoś potrzebowałby w tym czasie do pracy dziewczyny dyspozycyjnej popołudniami oraz w weekendy, również proszę się ze mną skontaktowac.
  Jestem osobą uczciwą i pracowitą. Szybko i chętnie uczę się nowych rzeczy, łatwo nawiązuję nowe kontakty. Jestem zdolna przystosowac się do każdej sytuacji. Poszukuję pracy w dowolnej branży. Jeśli znalazłaby się oferta pracy dla mnie, proszę się ze mną skontaktowac telefonicznie (0782 155 272) lub na e-maila a.pawlowska1990[małpa]wp.pl. Z góry dziękuję za zainteresowanie.

 333. verka:

  Dwie młode (19latek) dziewczyny szukają pracy wakacyjnej. Jesteśmy po maturze i do września mamy wolny czas:D Nawiązywanie kontaktów, rzetelna i uczciwa praca nie jest nam obca. Znamy język angielski na poziomie komunikatywnym. Mile widziane oferty z zakwaterowaniem.
  Prosimy o kontakt: verka98(małpa)wp.pl

 334. Olcia1990:

  Witam! W lipcu skończę 19 lat. Szukam pracy na okres czerwiec-wrzesień. Mam zamiar zamieszkać we Wrocławiu i potrzebuję funduszy aby się tam utrzymać. Jestem osobą komunikatywną, spontaniczną o wysokiej kulturze osobistej,kreatywną i pomysłową, spokojną, bez nałogów. Przydzielona mi zajęcia wykonuję jak najlepiej potrafię, przykładam się i nie zostawiam niedokończonych obowiązków, nawet kosztem mojego wolnego czasu. Będę bardzo wdzięczna za kontakt. Mój mail to ola.pietrushka@gmail.com, a numer gg to 12787662. Proszę o podpisywanie się “Oferta Biznes Art”. Z góry dziękuję:)

 335. Jarek18:

  Witam!
  Mam 18 lat i poszukuje pracy na wakacje w Warszawie.Jestem na drugim roku Technikum Informatycznego .Oprócz tego mam doświadczenie jako kelner, sprzedawca w kawiarni.Interesują mnie również prace fizyczne typu: wykończenia mieszkań, budynków.
  E-mail: jarek100000[małpa]vp.pl

 336. Kajojka:

  Dwie młode dziewczyny po 18 lat szukają pracy. Może to być praca przy opiekowaniu się dzieckiem:)lub jaka kolwiek…Interesuje Nas praca na wakacje i najlepiej w Radomiu lub okolicach Radomia. Jedna z Nas ma prawo jazdy kat. B. Prosimy o kontakt: kaja05@wp.pl

 337. Monika:

  Mam na imię Monika. Mam 17 lat, w grudniu 18. Chciałabym znaleść jakąś pracę na czas wakacji. Najlepiej w woj. wielkopolskim. Oto mój mail: monisia_812(małpa)wp.pl

 338. Magda:

  Witam! Mam 19 lat i poszukuję pracy w województwie zachodniopomorskim.Najchętniej podjęłabym się pracy w charakterze: pokojówki,kelnerki,kucharki czy sprzedawcy.W 2 ubiegłe sezony pracowałam jako sprzedawca w sklepie spożywczym. Pozdrawiam

 339. ; ))) Agata i Justyna ; ))):

  Dwie sympatyczne, zaradne, pracowite, wszechstronne, wesołe siedemnastolatki poszukują pracy na sezon letni 2009 nad morzem. Głownie interesuje nas praca w zakresie kelnerki, pokojowki, sprzedawczyni pamiatek, odzeży, obuwia lub bizuterii. prosimy o kontakt mailowy. agatapatelczyk(małpa)wp.pl

 340. Rogol:

  Witam ma 18 lat! Szukam pracy na wakacje…praca fizyczna badz umyslowa…jest w trakcie nauki TECHNIK INFORMATYK..POSIADAM certyfikat komputerowy ECDL…przyjeme prace za granica badz w kraju woj. Malopolskie Gorlice

 341. Szogot:

  Witam!
  Mam 20 lat, studiuję filologię angielską (pierwszy rok) i szukam pracy na okres wakacji tj. lipiec’09 – wrzesień’09. Interesują mnie głównie oferty wyjazdów zagranicznych, gdyż zależy mi na konkretnych zarobkach.
  Jestem osobą komunikatywną, kreatywną, sumienną i dyspozycyjną. Mieszkam w woj. Świętokrzyskim i chętnie podejmę się pracy o charakterze barmanki, sprzedawcy, pokojówki, sekretarki.
  szogot[małpa]wp.pl / (504 219 348)
  Interesują mnie tylko poważne oferty.

 342. Awija:

  Witam.
  Wraz z kolezanką poszukujemy pracy na okres czasu od 25 czerwca do konca sierpnia. Mamy doswiadczenie w przedstawianiu promocji,sluzeniu jako kelnerki,barmanki. Jesteśmy z woj. War-maz.
  Chętnie podejmiemy pracę jako kelnerki,barmanki,sprzadawczynie,pokojówki itp.
  Prosimy o pilny kontakt.
  elwira[małpa].op.pl

 343. kasia:

  Dwie studentki turystyki i rekreacji I rok UAM w Poznaniu poszukują pracy na wakacje lipie, sierpień ewentualnie połowa września. Mamy także skończone studium hotelarstwa. Mieszkamy w Poznaniu. Doświadczenie w hotelu i restauracji. Znajomość obsługi komputera.
  trzynastka32(małpa)wp.pl

 344. Klaudias:

  szuka pracy dziewczyna i chłopak 12 latki na wakacje jesteśmy pełni zapału i energiczni przykładamy się do tego co mamy robić Z wojewudztwa mazowieckiego miasto grodzisk mazowiecki prosimy o kontakt na maila kiti213[małpa]tlen.pl Z góry dziękujemy

 345. Klaudias:

  szuka pracy dziewczyna i chłopak 12 latki na wakacje jesteśmy pełni zapału i energiczni przykładamy się do tego co mamy robić Z wojewudztwa mazowieckiego miasto grodzisk mazowiecki prosimy o kontakt na maila kiti213[małpa]tlen.pl Z góry dziękujemy

 346. jimmymichal:

  Wiatam!
  Mam 19 lat, kończę za rok Technikum Handlowe, podejmę pracę na terenie powiatu LIMANOWSKIEGO, lub jego okolic na okres wakacji 2009. Jestem osobą pracowitą, sumiennie wykonującą obowiązki, dyspozycyjną, punktualną. Sprawdzam się w każdej pracy. Nie mam wysokich wymagań. Proszę o konkretne oferty:

  jimmymichal[małpa]wp.pl

  Pozdrawiam!

 347. AlUssama:

  Siema!
  Mam na imię Piotrek i poszukuję pracy na sezon lipiec-sierpień.
  Mam 16 lat i nadaję się do wszystkiego. Najlepiej żeby oferta była z okolic Rzeszowa.
  Kontakt
  alussama@gmail.com

 348. Paweł:

  Witam! Mam 20 lat, jestem z Torunia, tegoroczny maturzysta, absolwent Technikum Informatycznego. Moja wiedza z zakresu informatyki nie jest może porażająca, dlatego poszukuję pracy w jakimkolwiek zawodzie, nie koniecznie związanej z informatyką. Jestem dyspozycyjny czasowo, młody, ambitny, bardzo łatwo dogaduję się w zespole, uparty i uczciwy. Proszę o kontakt: bawolek89@gmail.com lub 783-989-033

 349. Igor:

  Dwóch uczniów technikum, wiek 18 i 19 lat poszukuje pracy na wakacje. Posiadamy prawa jazdy kategorii b. chętnie podejmiemy prace przy dostarczaniu przesyłek, mebli lub sprzętu RTV/AGD. Kontakt rastazus[małpa]gmail.com

 350. ROBERT:

  SIEMKA
  NAZYWAM SIĘ ROBERT JESTEM TEGOROCZNYM
  MATURZYSTĄ MAM UKOŃCZONE 19 LAT i mieszkam w SZCZECINIE.
  SZUKAM PRACY NAD MORZEM W WOJEWÓDZTWIE
  ZACHODNIOPOMORSKIM
  CHCĘ PODJĄĆ PRACĘ NA CZERWIEC I LIPIEC LUB SIERPIEŃ
  JESTEM OSOBĄ KOMUNIKATYWNĄ , SZYBKO SIĘ UCZĘ LUBIĘ PRACOWAĆ W GRUPIE.
  PROPOZYCJE PROSZĘ PRZESYŁAĆ NA POCZTĘ :

  rpbert17[małpa]wp.pl

  POZDRAWIAM I CZEKAM NA POWAŻNE OFERTY

 351. Kasia i Natalia:

  Jestesmy tegorocznymi maturzystkami,ukończyłysmy TECHNIKUM HOTELARSKIE i bardzo chętnie podejmiemy sie pracy na okres wakacji 2009. Praca może być związana z naszym zawodem (hotele,pensjonaty,domy wczasowe,restauracje) ale niekoniecznie. Jesteśmy zainteresowana szczególnie pracą zagranica gdyż zależy nam na konkretnych zarobkach. Mamy doświadczenie w pracy gdyż odbywałysmy praktyki zawodowe oprócz tego posiadamy CERTYFIKAT Z JęZYKA ANGIELSKIEGO.

 352. kasia0001:

  mam na imię Kasia poszukuje pracy na wakacje. Mam 19lat podejmę prace w województwie wielkopolskim okolice Szamotuł i Wronek.
  Kontakt gg10283070

 353. Martin:

  Mam 16 lat, mieszkam w Tczewie i szukam jakiejkolwiek pracy na okres wakacji, a dokładniej na ostatni tydzień czerwca, lipiec i być może początek sierpnia…
  Jestem osobą ambitną, rzetelną, odpowiedzialną, dążącą do celu, szybko się uczę.

  PS: Mam zdolności informatyczne, znam się na różnych programach, potrafię wykonywać strony internetowe, znam się na grafice…

  Kontakt.
  GG: 2665144
  Tel. kom.: 668-443-710
  Email: martin.93@wp.pl

 354. Wiola:

  Witam:)
  mam 18 lat i chciałabym znaleźć prace na wakacje chociażby na miesiąc.. Mój mail wiolettawalamartin.93@wp.plinteria.pl
  śląsk, okolice Mikołowa, Katowice..
  Pozdrawiam:)

 355. beata924:

  Witam, mam ukończone 17 lat i szukam pracy na wakacje na terenie Krakowa!!! Jestem zainteresowana każdą możliwą ofertą !!!
  Tel. 517806967

 356. Małgorzata:

  Witam. Jestem pełną życia, komunikatywną, pełną optymizmu przyszło studentką. Skończyłam w tym roku Liceum Ogólnokształcące im. J. W. Goethego. Poszukuję pracy na cały lipiec. Znam język niemiecki na poziomie rozszerzonym (co potwierdza certyfikad DSD 2) oraz angielski na poziomie komunikatywnym. Posiadam też prawo jazdy (kat. B). Jestem ciekawa nowych doświadczeń. W razie potrzeby mogę przesłać CV wraz ze zdjęciem. Prosze o kontakt: gosia_mala(MAŁPA)vp.pl

 357. Wiola I Agata:

  Witam. Razem z koleżanką mamy po 17 lat. Poszukujemy pracy na okres letni, najlepiej nad morzem i z zakwaterowaniem. Jesteśmy sumienne, pracowite i bardzo nam zależy na znalezieniu pracy!!
  Niestety z powody naszego wieku nie mamy doświadczenia.
  E mail : viiollaa[małpa]wp.pl

 358. Pati:

  Witam. Mam ukończone 17 lat i poszukuję pracy na wakacje w województwie Śląskim tj. okolice Jastrzębia Zdroju, Rybnika tudzież Żor. Jestem zainteresowana każdą ofertą. Adres e-mail: patrysieek@o2.pl, tel kom: 725459297

 359. Sylwia.:

  Witam.
  Mam na imię Sylwia. Wraz z przyjaciółką, Natalią, poszukujemy pracy na wakacje. Interesuje nas praca w sierpniu, lub od połowy lipca, do końca wakacji. Mamy 17 lat. Jestesmy miłe, odpowiedzialne, dyspozycyjne, uczciwe i punktualne.
  Mogłybyśmy robić wszystko: sprzątać pokoje, pomagać w przygotowywaniu posiłków, pracować w budce z lodami, etc. Interesuje nas praca z zakwaterowaniem.
  Uczęszczam do Technikum Hotelarskiego, a Natalia do Liceum ogólnokształcącego o profilu matematyczno – fizycznym.
  Potrafimy się porozumieć w języku angielskim i niemieckim.
  Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.
  Sylwia Witkowska.

  Mój numer: 0 669 140 251
  e-mail: sylwunia00304[małpa]wp.pl

 360. smalldevil0:

  Witam !
  Witam. Mam ukończone 17 lat i poszukuję pracy na wakacje w Kaliszu Wielkopolskim lub okolicy. Jestem uczennicą Technikum Hotelarskiego, pracowałam jako hostessa jednak nie interesuje mnie tego typu zajęcie. Jestem osobą komunikatywna , nie konfliktowa, łatwo nawiązuje znajomości. Podejmę się większości prac. Proszę o kontakt : 661 119 446.
  mail : smalldevil0@op.pl

 361. Kasiaaaa:

  Witam. Mam ukończone 17 lat i poszukuję pracy na wakacje w okolicach Mińska Mazowieckiego, woj. Mazowieckie. Jestem uczennicą Liceum Ogólnokształcącego o profilu humanistycznym. Uwielbiam dzieci i myślę, że sprawdziłabym się w roli opiekunki do dziecka. Proszę o kontakt : giercia_1992@o2.pl

 362. lukasz:

  Witam! Dzień dobry!
  Mam 21 lat i praktycznie jak każdy student szukam pracy na wakacje, a dokładniej na miesiące lipiec i sierpień. Jestem pracowity, sumienny i uczciwy. Podejmę się praktycznie każdej pracy, od zbieractwa, przez budowlankę, remonty czy barmana. Resztę o mnie można dowiedzieć się pod adresem lukas_sabra[małpa]wp.pl

 363. Tomek:

  Witam! Po wakacjach dokladnie we wrześniu kończe 18 lat, Poszukuje pracy na okres wakacyjny. Podejmę się praktycznie każdej pracy, jestem uczciwy, pracowity i rzetelny. Proszę o kontakt pod adresem glazio3d[małpa]wp.pl DZIĘKUJE I POZDRAWIAM!!!

 364. ola91:

  Witam wszystkich bardzo serdecznie. Nazywam się Ola, mam 18 lat. Szukam pracy na wakacje od połowy lipca. Jestem pracowita, sumienna. Chciałabym zarobić trochę pieniędzy gdyż pragnę być niezależna osobą. Proszę o kontakt, e-mail: ola_majj[małpa]o2.pl gg: 1411693

 365. Domisiek:

  witam! Nazywam się Dominik i mam 19lat. Szukam pracy na lipiec oraz sierpień…Jestem z pomorza więc szukam pracy w tych okolicach. Komunikatywnie znam język angielski i podstawowo niemiecki. Proszę o kontakt: dominik-kleina@wp.pl

 366. Caroline:

  Mam osiemascie lat, miły wygląd, sumienna, miła, komunikatywna. Licealistka. Szukam pracy na wakacje okolice Gdańska. 😉

 367. ika:

  Witam serdecznie. Mam na imię Weronika i mieszkam w Łodzi. Pełnoletność osiągnę 14.09 br. Jestem uczennicą drugiego roku technikum nr.6, przygotowującego do zawodu technik żywienia i gospodarstwa domowego. Chętnie podejmę pracę kelnerki, kasjerki (podstawowa znajomość obsługi kas fiskalnych), ukończony kurs AIZ “wprowadzenie do świata zarządzania i biznesu”
  Moje główne zainteresowania to śpiew(były uczestnik zespołu HZA Krajki), taniec, sport.
  Działania dodatkowe: oprawa wokalna imprez okolicznościowych.
  Język niemiecki na poziomie podstawowym.
  Proszę o kontakt: 695 – 376 – 227 lub : Krysia91@buziaczek.pl

 368. Karolina:

  Witam! mam 18 lat i poszukuję pracy na sierpień i ewentualnie wrzesień. Mam doświadczenie w pracy jako kelnerka i hostessa. Interesuję się też sztuką (zdawałam maturę z historii sztuki), posiadam także zdolności plastyczne. Angielski – komunikatywny, włoski i niemiecki – podstawy. Mieszkam w Bielsku-Białej, ale chętnie podejmę też pracę w okolicy lub nad morzem.
  Proszę o kontakt:
  kaja27[małpa]wp.pl
  gg: 4684409

 369. Marek:

  Witam mam 16 lat i poszukuje pracy na wakacje. W czerwcu tego roku kończę 3 klasę gimnazjum, interesuje się informatyką i elektronika i w tych kierunkach dalej będę się szkolił.Język angielski dobrze znam i zacznę od lipca naukę języka chińskiego i japońskiego. Chętnie przyjmę prawie każdą prace z w dobrych warunkach (i z dobrym wynagrodzeniem ). Mieszkam w Toruniu i w tym mieście poszukuje pracy. Proszę o kontakt:
  mkolowca[małpa]tlen.pl (mkolowca@tlen.pl)
  gg: 7754549

 370. Wojtek18:

  Witam. We wrześniu ukończę 18 lat. Poszukuje pracy na wakacje w miesiącach czerwiec, lipiec, sierpień. Podejmę się prawie każdej pracy we Wrocławiu i okolicach.
  Mogę np. malować mieszkania, pomagać przy budowie itp.
  Proszę o kontakt:
  e-mail: Wojti_16@interia.pl
  gg: 4383180 (najczęściej jestem na niewidocznym)

 371. martyna:

  Witam mam na imię Martyna i mam 20 lat i mieszkam w Pyrzycach.Szukam pracy na czerwiec 2009 r w kraju najlepiej w zachodniopomorskim województwie, gdyż później wyjeżdżam.Szukam jakiejkolwiek pracy,jestem otwarta na nowe propozycje.Jestem osobą pogodną,sympatyczną,zorganizowaną,odpowiedzialną.dyspozycyjną.
  Jestem dopiero co po maturze i szukam zajęcia aby nazbierać sobie na wakacje…
  Proszę o kontakt:669965483 albo pod nr gadu:10305595, bądź: martyna008@interia.pl

 372. 19101990:

  Dwie dziewczyny (17 i 18 lat) szukają pracy gdziekolwiek w Polsce, najlepiej nad morzem na okres lipiec-sierpień, ew. od połowy czerwca.
  Mamy doświadczenie w pracy w handlu (w zeszłym roku pracowałyśmy w sklepie odzieżowym), aczkolwiek każda oferta będzie mile widziana. Chodzi głównie o to, żeby dobrze zarobić na powakacyjne wydatki (prawko i etc.), więc praca nie musi być najlżejsza. Interesują nas oferty z zakwaterowaniem, lub po prostu możliwością opłacenia jego całości, lub części przez pracodawce. Jesteśmy pogodnymi, zorganizowanymi i przede wszystkim odpowiedzialnymi osobami, pracodawcy na pewno się nie zawiodą.

  Ja jestem zaraz po maturze, fascynuje mnie fotografia i ogólnie działalność artystyczna, więc mogłabym również pracować w zakładzie/studiu fotograficznym, muzeum, galerii, etc.

  Jeżeli znajdzie się coś dla nas, proszę o kontakt pod:
  nr kom. 503153305 ;
  nr gg 1594697 ;
  lub poprzez maila: ewa-19101990[małpa]o2.pl

  Pozdrawiam, 19101990 🙂

 373. Bartek90:

  Szukam pracy na okres koniec czerwca – lipiec , najlepiej w województwie Lubuskim Żary, Zielona Góra, Żagań. Jestem uczniem 3 klasy technikum drogownictwa, chętnie podejmę pracę właśnie w tym kierunku lub kierunku ogólnobudowlanym. Jestem sumienny, punktualny i pracowity. Wszelkie oferty mozna wysyłać pod adres waldmajster1990@o2.pl lub pod GG – 952567

 374. karolina:

  Witam:)
  Mam 19 lat i ukończyłam szkołę średnią. Poszukuję pracy na wakacje 2009 w miesiącach czerwiec, lipiec, sierpień. Jestem osobą odpowiedzialną i pracowitą. Świetnie dogaduję się z innymi ludźmi. Konkretnie interesuje mnie teren Rybnik lub Wodzisław Śląski w woj. śląskim.

 375. karolina:

  irethringeril[małpa]wp.pl…to mój e-mail:)

 376. syla:

  Poszukuje pracy czerwiec- sierpień na terenie Dąbrowa górnicza, sosnowiec, Katowice. Mam 19 lat. Jestem osobą sympatyczną, zorganizowaną, odpowiedzialną. Jestem po maturze.

  Proszę o kontakt: tel. 503085592

 377. agnieszkami:

  Witam. Mam na imię Agnieszka, mam 20 lat i poszukuję pracy na wakacje (od końca czerwca do końca sierpnia 2009) w Puławach lub okolicach. Jestem studentka pierwszego roku filologii angielskiej w Nkjo w Puławach. Szukam jakiejkolwiek pracy. Jestem osobą otwarta, miłą i sympatyczną. Interesuje mnie praca od poniedziałku do piątku. Proszę o kontakt agamiga.miga[małpa]gmail.com
  bądź pod numerem telefonu 726338399
  Pozdrawiam.

 378. Krzysiek:

  Witam
  Mam na imię Krzysiek i mam 19 lat, jestem z Zamościa i szukam pracy w woj lubelskim podejmę się wszystkiego na okres czerwiec lipiec sierpień i wrzesień. Kontakt gg 4787777 lub marynarz5000@wp.pl
  pozdrawiam

 379. Robredo:

  Witam … jeśli macie jakieś oferty pracy na wakacje 09 piszcie 😉 co i jak…. no i za ile 😉 mile widziane jakieś tam zakwaterowanie

 380. Tomek:

  Witam seredecznie mam na imię Tomek, mam 22 lata i szukam pracy na wakacje w województwie Warmińsko-Mazurskim. Jestem na 3 ostanim roku studiów zarządzania.

  Proszę o kontakt na mój email:
  tomaskinho[małpa]wp.pl

 381. Damian:

  Witam, mam na imię Damian pochodzę z Sosnowca za trzy dni skończę 19ścię lat, poszukuję pracy na okres czerwiec- lipiec miejsce zatrudnienia nie jest ważne pod warunkiem iż za przejazd zostaną mi zwrócone pieniądze interesuje mnie każda oferta pracy prócz “ROZNOSZENIE ULOTEK” wcześniej pracowałem w Firmie Solid Security co zapewnia iż jestem uczciwy jestem również pracowity i rzetelny potrafię sam sobie zorganizować czas pracy wszystkich zainteresowanych pracodawców moja kandydaturą proszę o kontakt lichowski[małpa]o2.pl

 382. Marta:

  Witam serdecznie! Mam skończone 19 lat i poszukuję pracy na okres wakacyjny ( tj. czerwiec- wrzesień) najlepiej w okolicach Wrocławia. Jestem osobą pracowitą i otwartą. Lubię współpracę w grupie. Jestem do dyspozycji w dowolne dni tygodnia. Proszę o kontakt pod numerem (071) 3871089 . Mój e-mail : Marta1719@Gmail.com adres gg: 167445

 383. paulina:

  Witam 🙂 Mam 16lat i poszukuję pracy na wakacje, w okolicach Grodziska Mazowieckiego: Pruszków, Żyrardów, Warszawa. Jestem doświadczona w handlu i tam czuje się najpewniej. Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę pisać na maila deciunia[małpa]tlen.pl

 384. Bolek:

  Witam 🙂 mam 16 lat i szukam czego dla mnie 🙂 moge robic wszystko szukam pracy w powiecie Ryckim woj Lubelskie 🙂
  BolekGohan(mapla)gmail.com

 385. Tortbezowy:

  jestem Marta, mam 17 lat i poszukuję pracy na wakacje w okolicach torunia.

 386. Ewa:

  mam 17 lat i szukam pracy na wakacje w woj. małopolskim prosze o kontakt lapetiteharpe{małpa}gmail.com

 387. Adrianna:

  Witam!
  Razem z siostrą szukam pracy na wakacje. Pracowałyśmy już jako opiekunki do dzieci i zbierałyśmy truskawki, nie boimy się żadnej pracy!
  Jesteśmy uczciwe i pracowite, potrzebujemy pieniędzy, aby opłacić naszą szkołę językową i kursy maturalne.
  Mieszkamy w Olsztynie, ale prace możemy podjąć w każdym mieście w Polsce lub zagranicą.
  Praca od czerwca do sierpnia.
  kontakt; mail. marjolie@wp.pl
  gg. 6477130

 388. Ilona:

  Witam.
  Mam na imię Ilona, 19 lat. W tym roku zdawałam maturę i szukam jakiejkolwiek pracy na okres wakacji – czerwiec/sierpień. Rodzaj pracy nie ma znaczenia.
  Jestem dyspozycyjna w okolicach Kętrzyna. Jeśli chodziłoby o trochę dalsze miasta, w grę wchodziłoby zorganizowanie/pomoc w zorganizowaniu noclegu.
  Miła, uśmiechnięta, energiczna, bezkonfliktowa, gotowa do pracy; przede wszystkim uwielbiam rozmawiać z ludźmi.
  Zainteresowanych proszę o kontakt: iloona90@wp.pl

 389. Ilona:

  Witam.
  Mam na imię Ilona, 19 lat. W tym roku zdawałam maturę i szukam jakiejkolwiek pracy na okres wakacji – czerwiec/sierpień. Rodzaj pracy nie ma znaczenia.
  Jestem dyspozycyjna w okolicach Kętrzyna. Jeśli chodziłoby o trochę dalsze miasta, w grę wchodziłoby zorganizowanie/pomoc w zorganizowaniu noclegu.
  Miła, uśmiechnięta, energiczna, bezkonfliktowa, gotowa do pracy; przede wszystkim uwielbiam rozmawiać z ludźmi.
  Zainteresowanych proszę o kontakt: iloona90[małpa]wp.pl

 390. Karolina:

  Dzień Dobry!
  Mam na imię Karolina, mam 16 lat w tym roku kończę gimnazjum i szukam pracy na wakacje. Interesuje mnie praca na cały lipiec, lub koniec czerwca i cały lipiec.
  Co do moich umiejętności, to m.in. język angielski na poziomie gimnazjum (zdolność komunikacji), język niemiecki (podstawy), obsługa komputera (np. Microsoft office, open office, Total Commander, język html), zdolności plastyczne, łatwo przychodzi mi pisanie różnego rodzaju tekstów (wynikiem tego jest startowanie do szkoły o profilu dziennikarskim). Jestem osobą miłą, towarzyską, łatwo nawiązuje kontakt. Interesuje mnie praktycznie każdy rodzaj pracy, sprzątanie, kelnerka, opiekunka (pracowałam jako pomoc w przedszkolu), wykładanie towarów, pomoc w biurze, pomoc w sprzedaży, ewentualnie kolportaż. W razie jakichkolwiek pytań i propozycji proszę o kontakt pod adresem krasnalek_93@o2.pl

 391. iziaczek559:

  Mam na imię Iza, mam 18 lat i mieszkam w Krakowie. Poszukuje pracy w obrębie tegoż miasta na okres wakacyjny. Jestem osobą komunikatywną, energiczna i sumiennie wykonującą swoje zadania.

 392. Gosia:

  Mam 18 lat i poszukuje pracy na okres lipiec sierpień, w okolicach lublina. Mój mail to gosiakowa{małpa}wp.pl

 393. andy:

  Dzień dobry.
  W te wakacje skończę 17 lat. Szukam fajnej pracy żeby sobie zarobić na swoje wydatki. Chodzę do 1 klasy Technikum Ekonomicznego. Prowadzę aktywny tryb życia i interesuje się nowinkami technologicznymi. Proszę o oferty prac. Z góry dziękuję.
  Gadu-gadu: 3444196
  e-mail: andy922[małpa]o2.pl

 394. Krzysiek:

  Witam,
  Mam na imię Krzysiek, mam ukończone 17 lat oraz jestem zainteresowany pracą na wakacje(każde miasto). Jestem osobą otwartą, miłą i towarzyską. Łatwo nawiązuje kontakty, wykonuje powierzone mi zadania rzetelnie. Obecnie uczę się w technikum na profilu technik handlowiec. Proszę o kontakt na e mail : cysiok24@interia.pl
  Pozdrawiam

 395. nadija:

  Mam na imię Nadia i właśnie skończyłam LO, chcę iść na studia dzienne, ale poszukuje pracy na okres tych najdłuższych wakacji w moim życiu:) Mam 18 lat.

  Proszę o kontakt na e-mail:
  nadija_0[małpk]autograf.pl

 396. Barthuso:

  Ja mam lat 15 i szukam pracy na wakacje, najlepiej w sierpniu, jako zbieracz owoców. Ja z mazowsza.

 397. Krzysztof Malinowski:

  Witam jestem sumiennym, ambitnym, pracowitym i punktualnym 19 latkiem ze średnim wykształceniem. Poszukuję pracę na czas od czerwca do końca września. Znam dwa języki obce angielski (na bardzo wysokim poziomie w piśmie i mowie) i niemiecki (na poziomie dobrym w mowie i podstawowym w piśmie). Znam się na obsłudze komputera, potrafię jeździć wózkami widłowymi (posiadam odpowiednie uprawnienia). Pracowałem kiedyś jako przedstawiciel, konsultant i kolporter. Dzięki czemu zdobyłem trochę doświadczenia w pracy ale także nauczyłem się szanować pracę. Jestem osobą dyspozycyjną, pracowitą, komunikatywną, nie boję się pracy (!). Mieszkam na terenie województwa opolskiego. (kontakt poprzez e-mail, gg – 2038776)

 398. Agata:

  2 20-letnie dziewczyny poszukują pracy na wakacje 🙂 Mamy doświadczenie w gastronomii ale nie tylko. Jesteśmy otwarte na ludzi i nowe propozycje. Nie jesteśmy wybredne, po prostu chcemy zarobić kilka groszy na studia, dobrze się bawiąc przy tym, to znaczy robić to co nam sprawia przyjemność 🙂

  GG: 6589101

 399. Alessandra:

  Witamy bardzo serdecznie.

  Poszukujemy pracy 2 dziewczyny 17 lat( rocznikowo 18) i 17 ( we wrześniu) jesteśmy z okolic Wrocławia dokładnie z Wołowa , więc najlepiej w tych rejonach praca. Przyjmiemy każdą prace (nie boimy się pracy!)w miesiącach lipiec jak i polowa sierpnia. Jesteśmy odpowiedzialne, sumienne, miłe, pracowite, uczciwe, sympatyczne.

  Proszę o kontakt wszystkich potencjalnych pracodawców na mój e-mail:
  poonyo.91@gmail.com

 400. Malgosia:

  Mam 17 lat wraz z rówieśniczką poszukujemy pracy na wakacje , najlepiej nad morzem .

 401. karola:

  Witam. Mam na imię Karolina. Jestem 16-latką. Mieszkam niedaleko Gliwic. Szukam wakacyjnej pracy. Mogę dojeżdżać z mojej miejscowości do Gliwic lub jeśli ktoś zaproponuje mi pracę gdzieś dalej postaram się o zakwaterowanie. Jestem miła, uczciwa, pracowita i uśmiechnięta. Mam doświadczenie w opiece nad dziećmi w wieku od 1 – 13 lat. Miałam praktykę w sklepie z odzieżą. Umiem obsługiwać kasę fiskalną. Najchętniej pracowałabym jako pokojówka, kelnerka lub opiekunka, ale inne oferty też są mile widziane 🙂 Jeśli ktoś jest zainteresowany zatrudnieniem takiej osoby jak ja, proszę o kontakt 🙂

  email: karolinka.alex@onet.eu

  gg : 10049687

  tel: 722312969

  Serdecznie pozdrawiam.

 402. Emilia:

  Witam! Mam na imię Emilia, mam 20 lat i właśnie ukończyłam szkołę średnią w zawodzie Technik Ekonomista. Poszukuję pracy na wakacje w województwie Warmińsko- Mazurskim lub Pomorskim, najlepiej z zakwaterowaniem.

  Proszę o kontakt na e-mail lub nr gg
  emilka2803[małpa]wp.pl , 7720875

  Z góry bardzo dziękuję!

 403. ewelina9219:

  Dzień dobry jestem 17 letnia uczennica liceum i poszukuje pracy na wakacje!!! Pilnie!! Mam trudna sytuacje finansową mogę zajmować się nawet dziećmi lub sprzątać… Proszę o kontakt. ewelina5555[małpa]op.pl

 404. Mar90:

  Witam serdecznie. Nazywam się Marcin, mam 18 lat i szukam pracy w Warszawie na wakacje. Dysponuję mnustwem wolnego czasu. Posiadam prawo jazdy kat. B.

  Proszę o kontakt:

  tel:. 0669727309

 405. Iwona:

  Witam, poszukuję pracy w okresie od 2 połowy czerwca do września. Najlepiej gdyby była to praca w Oświęcimiu lub najbliższych miejscowościach.

 406. Paweł1991:

  WITAM…
  MAM NA IMIĘ PAWEŁ I MAM 18 LAT…
  SZUKAM PRACY NA WAKACJE W ROKU 2009.
  SZUKAM PRACY NAJLEPIEJ W GASTRONOMII ALBO ZWIĄZANĄ Z GASTRONOMIĄ. JESTEM W DRUGIEJ KLASIE GASTRONOMICZNEJ,
  LUBIĘ TO CO ROBIĘ. WIEC JESTEM ENERGICZNY, I MAM DUŻY ZAPAŁ DO PRACY W KUCHNI…
  PRACY SZUKAM NAJLEPIEJ WE WROCŁAWIU LUB W OKOLICACH WROCŁAWIA ORAZ ZIĘBIC I STRZELINA.
  PROSZĘ O KONTAKT NA MAILA:
  borys1505@wp.pl
  GG :
  5977882
  lub Tel.
  663630327

 407. Paulina i Marta:

  Witamy!
  Jesteśmy dziewczynami w wieku 19- stu lat. Pilnie poszukujemy pracy na lipiec- sierpień. Jesteśmy uczciwe i rzetelnie wykonujemy swoje obowiązki. Jeśli Jesteście Państwo zainteresowani prosimy o kontakt : 19_paulinka_90@wp.pl

  Z góry dziękujemy 🙂

 408. karolinciass:

  Mam 18 lat, jestem z okolic Torunia i poszukuję pracy na wakacje. Jestem uczennicą III LO w Toruniu. Przyjmę prawie każdą pracę.

 409. daniel [PRACODAWCA]:

  witam szukam z dziewczyna pracy sezonowej doświadczenie prosze o kontakt 889359939

 410. Aneta:

  Hej mam na imię Aneta mam 19 lat i szukam pracy w województwie śląskim. Jestem w 3 klasie technikum o profilu Logistycznym. Z chęcią zajmę się małymi dzieciakami 🙂

  Proszę o kontakt na mój email:
  aaaanecia90@wp.pl

 411. Ewelina:

  Witam. We wrześniu kończę 17 lat, jestem mila, sympatyczna i uśmiechnięta dziewczyna. Szukam pracy na wakacje, nie boje się nowe pracy, mam doświadczenie jako hostessa i posiadam książeczkę sanepidowską. Moj email: ewelina010992@wp.pl, nr gg 7334065. Pozdrawiam

 412. Kuba:

  Witam! Mam 19 lat 🙂 poszukuje pracy na okres wakacji 😉 dziękuję z góry 🙂 kontakt: gg 7757463 mail-pigua7@wp.pl

 413. Agnieszka:

  witam. mam 19 lat, ucze sie w technikum ekonomicznym, jestem z Wyszkowa (z pod Warszawy). poszukuję pracy na wakacje. żadnej pracy sie nie boje. jest mi ona bardzo potrzebna ze wzgledu na to że chciałabym odciażyć moich rodziców w zwiazku z wydatkami na nowy rok szkolny. czekam na ogłoszenia. pozdrawiam

 414. Kaśka:

  Witam! jestem studentką 3-ego roku Technologii Tworzyw Sztucznych. Szukam pilnie pracy na wakacje. Może to być dosłownie wszystko. Szukam pracy w Krakowie. Znam język angielski na poziomie zaawansowanym. Mam także dobre podstawy z języka angielskiego chemicznego. Chętnie przyjmę ofertę każdej pracy. Mam 22 lata.

 415. Kaśka:

  Witam! jestem studentką 3-ego roku Technologii Tworzyw Sztucznych. Szukam pilnie pracy na wakacje. Może to być dosłownie wszystko. Szukam pracy w Krakowie. Znam język angielski na poziomie zaawansowanym. Mam także dobre podstawy z języka angielskiego chemicznego. Chętnie przyjmę ofertę każdej pracy. Mam 22 lata. mój mail to kaskaczekaj[małpa]interia.pl

 416. Błażejoo:

  Witam 14 latek szuka pracy na pomorzu
  miły przyjmie każdą pracę
  najlepiej na terenie Karwi
  Bardzo proszę o kontakt
  telefon 787239035
  proszę o kontakt

 417. Arleta:

  Witam, nazywam się Arleta, mam 18 lat i podejmę się chętnie pracy w województwie łódzkim . Jestem uczennicą szkoły średniej, liceum ogólnokształcącego, Od dziecka w moim życiu jest dużo miejsca dla koni więc byłabym bardzo zainteresowana pracą która byłaby z tym związana. Każdą inna oczywiście też. Jestem kreatywna, punktualna, otwarta i uśmiechnięta.

  Proszę o kontakt: shaga@o2.pl

 418. Martyna:

  Witam! Mam na imię Martyna i mam 18 lat szukam pracy na wakacje uczę się (technikum o profilu usługi pocztowe i telekomunikacyjne) Prosze o kontakt na e-mail: tynaijuz[małpa].wp.pl

 419. Martyna:

  Zapomniałam napisać, że mieszkam w Zabrzu i szukam pracy w pobliżu miejsca zamieszkania 🙂

 420. ania:

  Mam na imię Ania. Szukam pracy w poznaniu na wakacje. Mam 17lat.
  proszę o kontakt na e-mail: ania.jozwiak@o2.pl
  Pozdrawiam

 421. Monika:

  Witam! Razem z koleżanką poszukujemy pracy (od zaraz). Mamy skończone 16 lat, mieszkamy w Krakowie i w pobliżu tego miasta lub w nim szukamy dobra pracę z dobrym wynagrodzeniem. Bardzo prosimy o kontakt: nikee123[małpa]interia.pl Z Góry Dziękujemy

 422. Artur:

  Artur, ukończone 18 lat, wykształcenie średnie.

  Szukam pracy, szczególnie na wakacje, ale jeżeli będzie taka możliwość mogę ją kontynuować podczas studiowania .

  Kontakt: ArturOraj@gmail.com ; tel. 785 024 099

 423. AGA:

  Agnieszka, lat 17 szukam pracy od 20.06 do 18.07 w pobliżu miasta Bydgoszcz, Nakło, Kcynia. agnieszkaantkowiak@interia.pl

 424. Sylusia:

  Dzień dobry. Mam na imię Sylwia i mam 18 lat. skończyłam już szkołę średnią, więc chciałabym gdzieś troszkę popracować. Szukam pracy w okolicach Radomia. sylaa4@o2.pl

 425. Mateusz:

  Witam.
  Mam na imię Mateusz.
  Jestem uczniem 2 klasy technikum elektrycznego.
  Szukam pracy na wakacje.
  Interesuje mnie najlepiej praca w moim zawodzie, ale nie jest to warunek. Niedługo skończę 18 lat. Inowrocław i okolice.

  Mój mail: mateuszpigulski1991@gmail.com
  Lub telefonicznie: 692949991

 426. kasiek:

  Witam
  Mam na imię Katarzyna, 22 lata studentka III roku studiów w Olsztynie. Poszukuję pracy w Olsztynie lub Ostrołęka na okres wakacyjny z możliwością przedłużenia-chciałabym zdobyć większe doświadczenie w branży turystyczno-hotelarskiej(odbyłam już praktyki w hotelu i w biurze podróży)ukończyłam technikum hotelarskie, obecnie studia o specjalności animacja turystyki i rekreacji, pilot wycieczek.
  Najbardziej interesowała by mnie praca jako pomoc(ale tez praca samodzielna)w biurze podróży lub w hotelu. Jestem osobą pogodną, sympatyczną, zorganizowaną, odpowiedzialną-nie zawiodę.
  Proszę o kontakt ; kasiabudzilek[małpa]wp.pl lub 508770836

 427. OLGA:

  Witam,
  Jestem studentką drugiego roku zarządzania i marketingu.
  Rok studiów spędziłam za granicą w ramach wymiany studenckiej. Znajomość języka angielskiego i francuskiego.
  Mam doświadczenie jako kelnerka i ekspedientka.
  Poszukuję pracy na wakacje od zaraz.
  Szukam pracy w okolicach Częstochowy lub nad morzem*/w górach* (*z możliwością zakwaterowania przez pracodawcę)
  Adres e-mail: olga.bzdon@gmail.com

 428. Gosia:

  Witam serdecznie!
  Mam na imię Małgorzata. We wrześniu kończę 18 lat. Wraz z kuzynką i koleżanką(w tym samym wieku) poszukujemy pracy na okres wakacyjny- lipiec i sierpień. Jesteśmy uczennicami Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego. Pochodzimy z okolic Bydgoszczy, lecz praca nad morzem byłaby naprawdę wspaniałym przeżyciem, ale i również zdobyciem wielu doświadczeń. Mile widziane byłoby zapewnione zakwaterowanie. Jeśli chodzi o typ pracy to m.in : kelnerki, pomoc w kuchni na tzw “zmywaku”,opieka nad dziećmi, sprzątanie. Miałyśmy możliwość kelnerowania i to nie tylko raz na imprezach okolicznościowych,pomagałyśmy w kuchni. Poza tym posiadamy książeczki sanepidowskie. Oczywiście aktualne.
  Chętnie zmierzymy się z postawionymi wyzwaniami!

  Prosimy o kontakt:
  gg: 12920103
  e-mail : gosiaczekg1małpawp.pl

  POZDRAWIAMY

 429. Asiulka:

  Witam szukam pracy na okres wakacj w butiku lub sklepie z odzierza mam 19lat

 430. Florentyna:

  Witam! Wraz z koleżanką poszukujemy pracy na wakacje. Obie mamy siedemnaście lat, jesteśmy miłe, odpowiedzialne i kontaktowe. Umiemy dobrze wywiązywać się z naszych obowiązków i świetnie dogadujemy się z innymi ludzmi. Interesuje nas praca głównie jako kelnerek, ale chętnie przyjrzymy się innym ofertom. Mile widziane propozycje pracy nad morzem, wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem. Rozważymy każdą propozycję!
  Można się z nami skontaktować pod tym adresem: ann.antonie[małpa]hotmail.com

 431. Kuba:):

  Mam 17 lat i poszukuję pracy na wakacje. Jeżeli są jakiekolwiek propozycje to proszę o kontakt. mail: kuba_skibski8@wp.pl

  Jestem z Trójmiasta

 432. Kasia:

  Mam 17 Lat, szukam pracy na wakacje jestem z Warszawy i jestem pracowita i lojalna…
  KONTAKT; kasia.dabrowska1992@wp.pl

 433. Aleksandra:

  Witam!Mam na imię Aleksandra i mam 17 lat, jestem uczennicą 1 klasy LO. Szukam pracy na wakacje! Interesował by mnie okres od 07.07 do końca lipca !

 434. fatmike:

  mam 16 lat szukam pracy , najlepiej jakby było to roznoszenie ulotek na terenie miasta rzeszowa

 435. Dwie dziewczyny 19lat:

  Dwie 19-letnie
  uczennice Technikum Ekonomicznego
  poszukują pracy nad morzem,
  najlepiej w dziedzinie sprzątania lub sprzedaży
  na okres wakacji,
  koniecznie z zakwaterowaniem!
  jesteśmy bardzo pracowite i zawsze uśmiechnięte.
  proszę o kontakt
  Rucinska18@interia.pl

 436. Jackie1992:

  Witam.
  Mam na imię Marcin.

  Jestem uczniem pierwszej klasy Liceum piłkarskiego w Krakowie.
  Poszukuję pracy na okres wakacji w Krakowie lub okolicach.
  Mam ukończone 17 lat.

  Kontakt: jackiecse@gmail.com lub 505093401

 437. Justyna:

  Witam
  jestem Justyna i poszukuje wraz z kolezanka pracy nad morzem wraz z mozliwym zakwaterowaniem na okres letni. jestesmy uczennicami Technikum Ekonomicznego i mamy 17 lat. jestesmy sumienne i dobrze wykonujemy swoja prace. prosze o mozliwie szybki kontakt i o oferte pracy w charakterze kelnerki lub sprzedajacego (moga byc inne oferty poniewaz jestesmy elastyczne)
  GG 4688988

 438. Dawid:

  Dawid, ukończone 18 lat, uczę się w technikum.

  Szukam pracy, szczególnie na wakacje, ale jeżeli będzie taka możliwość mogę ją kontynuować podczas nauki (po lekcjach, weekendy) .

  Kontakt: dovyda90s@gmail.com

 439. Kuba C:

  Witam, chciałbym państwu przedstawić swoją ofertę.

  Biegle władam angielskim, posiadam obszerną wiedzę na temat tworzenia i edycji grafiki. Moja znajomość komputera klasyfikuje się do poziomu zaawansowany w systemach rodziny Windows jak i Linux. Ponadto znam język (x)html tworzenia stron internetowych (x)html.
  Jestem uczniem pierwszej klasy Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie o profilu lingwistycznym.

  Mogę wykonać dla państwa różnego rodzaju grafikę (ulotki, plakaty, loga, szablony stron internetowych), stronę internetową w (x)html. To wszystko dużo taniej niż u osób profesjonalnie zajmujących się tworzeniem stron/grafiki a na takim samym poziomie!

  davn23@gmail.com

  Jestem chętny także do każdej innej formy pracy. Zapewniam rzetelność, konsekwencje i wysoką jakość wykonanej pracy.

  Jeżeli zainteresowała państwa moja oferta moge dodatkowo przesłać przykładowe grafiki i strony wykonane przezemnie.
  Kontakt:
  Gadu-Gadu: 1059635
  E-mail: davn23@gmail.com
  Jabber: davn@jabster.pl

 440. MajkaSzachrajka:

  Witam.

  Szukam pracy na wakacje we Wrocławiu.
  Jestem po klasie 2 technikum hotelarskiego,
  jednak praca nie musi być w tym kierunku.

  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

  mój mail – jamajka_155@o2.pl
  mój nr. gg- 134447

 441. Asia :):

  Witam.
  Mam na imię Asia, we wrześniu skończę 18 lat.
  Szukam pracy na okres wakacji, najlepiej nad morzem.
  Jestem kreatywna, otwarta, łatwo nawiązuję kontakty i sumienne wypełniam powierzone mi obowiązki 🙂

  asia_tur@onet.eu

 442. Daniel:

  Mam na imię Daniel.
  Mam 15 lat i poszukuje pracy na terenie Oławy lub okolicy na okres wakacyjny. Jestem sumienny, Kulturalny,uprzejmy,kreatywny 🙂
  Proszę o przesyłanie propozycji na.
  danio1232@o2.pl

 443. krysia16:

  mam skończone 16 lat i szukam pracy na okres wakacji na terenie jarosławia. Proszę o kontakt na e-mail krysia_1218@interia.pl

 444. Sylwia:

  Witam
  Jestem 16letnią dziewczyną z Radomia,szukam zajęcia na wakacje.Jestem kreatywna,szczera,otwarta na współprace z innymi ludzmi.Podejme praktycznie każde zajęcie. kontakt 693058831 /www.kropeczka[małpa]buziaczek.pl

 445. Gunia 6,:

  Witam
  Szukam wraz z koleżanką pracy na lipiec i sierpień,mamy 20 lat,w tym roku pisałyśmy mature i zdajemy egzamin zawodowy,w zawodzie Technik Zywienia i gospodarstwa domowego.
  Interesuje nas praca w restauracji,barze i ttp.,mamy doświadczenie(ubiegłe wakacje,praca nad morzem w restauracji)

  agusia893malpaop.pl

 446. Konrad:

  Witam mam 18 lat. Poszukuje pracy sezonowej na terenie Tarnowa i okolic. Pracowałem na budowach i przy wykończeniach mieszkań, ale podejmę każda prace. Proszę o pilny kontakt.

 447. Dorota:

  Witam:) w październiku kończę 16 lat,jednak potrzebuję pieniędzy na wakacje.Poszukuję pracy w Radomiu najlepiej od zaraz!Nie boję się żadnej pracy!!!Potrafię wiele rzeczy!!Proszę o kontakt !!moje gg; 10577484

 448. Iza I Damian:

  Witam… Razem z chłopakiem poszukujemy pracy za granica bądź nad morzem jesteśmy osobami pełnoletnimi z książeczką sanepidowską. jesteśmy zainteresowani pracą w restauracji, pensjonatach hotelach.. Za granica w rolnictwie jesteśmy osobami komunikatywnymi w małym stopniu znamy J.Angielski I Niemiecki… Prosimy o kontakt. Z góry dziękujemy

  mój numer gg 10331597

 449. Agnieszka:

  szuakam z kumpelą pracy jesteśmy miłe, staramy sie pracować godnie nie boimy się żadnej pracy. Chemy troche zarobić zeby nie być ciągle na łasce rodziców oby dwie mamy po 16 lat ja od 6 lat ucze się angielskiego jesyk znam bardzo dobrze moja koleżanka uczy się od 6 lat niemieckiego i jest w tumaczeniu bardzo dobra. prosimy o jaką prace najlepiej gdzieś w wielkopolsce a najlepiej to w powiecie nowy tomyśl – gmina zbąszyń. prosze o jakie kolwiek propozycje . Dziękuje

 450. Paulina:

  Nazywam się Paulina. Jestem z Rzeszowa. Mam ukończone 18lat. Chodzę do Zespołu Szkół Gospodarczych w Rzeszowie. – Kierunek : Hotelarstwo. Chętnie podejmę się pracy na okres wakacji : lipiec, np na kelnerce, kuchnia, hotel. Również bardzo kocham dzieci. 😉 mogę się nimi opiekować:))) Z chęcią też podejmę się innej pracy np w barze, sklepie itd. Czekam na propozycje:) z góry dziękuję za zainteresowanie moją osoba. pozdrawiam.
  proszę pisać : poli404&#64wp.pl

 451. Mariusz:

  Witam!
  Nazywam sie Mariusz. Mam duze doswiadczenie jako kelner oraz przy sprzedazy kebabow, hot dogow, itp. Od 2 lat pracuje w sezonie wakacyjnym i wlasnie mialem do czynienia z tego typu praca.
  Prosze o kontakt o kazdej porze dnia na nr 669382716

 452. Justyna:

  Witam.
  poszukuję pracy na okres wakacji, czyli do września włącznie na terenie woj. opolskiego, dolnośląskiego, bądź w ośrodkach wypoczynkowych jako pokojówka, kelnerka, bądź opiekunki do dzieci, itp. Interesują mnie również innego oferty pracy dorywczej. Obecnie jestem absolwentką liceum ogólnokształcącego. Jestem osobą odpowiedzialną, uczciwą i pracowitą. Bardzo proszę o kontakt.

  tel: 501315673

  Pozdrawiam

 453. Qsay:

  Witam,
  jestem 21-letnim studentem mechatroniki. Poszukuję pracy na wakacje w rejonie Katowic (Będzin, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Czeladź i okolice). Doskonale obsługuje komputer wraz z pakietem office. Posiadam tytuł technik elektronik – systemy, sieci komputerowe. Doskonale pracuje w grupie oraz posiadam umiejętność szybkiej nauki. Jestem sumienny, punktualny oraz zaangażowany w czynności, które wykonuję. tel: 504 622 919
  Pozdrawiam

 454. Dagmara:

  Witam. Mam piętnaście lat, mieszkam w Gdańsku i poszukuję pracy w Gdańsku na sezon letni. Bardzo proszę o oferty.
  Znam język niemiecki i angielski. Mam certyfikat Fit in Deutsch 2 zdany na sehr gut (bardzo dobrze).

 455. TRUST WELL LOAN:

  Drodzy Przyjaciele,

  Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Czy jesteś w potrzebie finansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej? Oferujemy wszystkie rodzaje kredytów dla osób fizycznych i firm. Mamy sieć Inwestorzy, którzy są chętni do zapewnienia środków finansowych, niezależnie od kwoty dyskretnie do osób i organizacji, aby rozpocząć działalność i działania. Mamy również zatrudniać pełnomocników w celu wsparcia klientów firmy do otrzymywania płatności za towary i usługi. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: trustwellloanagency@yahoo.com

 456. Mateusz:

  Witam, poszukuje pracy na piątek (wieczorem) , soboty,niedziele, w obrębie Zory, Rybnik, Czerwionka-Leszczyny, jestem uczniem 3 klasy technikum, przyjmę każda prace, mam 18 lat, prawo jazdy kat. B , własny samochód. kontakt: 792784306, mail: matys616@gmail.com

 457. kasia:

  Witam!!
  Mam na imię Kasia mam 21 lat pochodzę z dolnego śląska i poszukuję pracy jestem po szkole średniej dokładnie Technikum Gastronomiczne 4 letnie odbyłam praktyki we Wrocławiu i w Niemczech, a także ukończyłam kurs na Przedstawiciela Handlowego z prawem jazdy kat.B. proszę o kontakt na mojego e-mail: katarzyna-kmiec@wp.pl Pozdrawiam!!!

 458. Magdalena:

  Witam szukam pracy jako opiekunka wychowawca lub pomoc biurowa. Mam doświadczenie jako opiekunka osób starszych w Niemczech, i wychowawca, odbyłam także staż biurowy. Chętnie podejmę prace w Brzegu, Opolu lub Wrocławiu. Proszę o kontakt latenia@wp.pl

 459. Barbara:

  Witam mam na imię Barbara Pochodzę z Szamotuł szukam pracy od Października 2009 🙂 Szukam od poniedziałku do piątku ponieważ jestem studentka pierwszego roku.
  Proszę o kontakt Sanczia@autograf.pl

 460. satu:

  pilnie potrzebuje pracy !!

  Witam! Mam lat 20 jestem z Chełma. Szukam pracy w
  charakterze ,pracownik hotelu/restauracji,jako kelnerka na weselach i podobnych imprezach. Mogą być również propozycje dla hostess, pracy w solarium. Podejmie też pracę przy pilnowaniu domu, opieka nad dzieckiem, osobą starszą, Jestem pracowita ,sympatyczna, energiczna i chętna do pracy.
  Pozdrawiam i proszę o kontakt mailowy na:
  nakashima20@gmail.com

 461. Kasia.:

  hej jestem Kasia mam 19lat, obecnie maturzystka, kończę właśnie Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sztuk Pięknych we Włocławku, poszukuje pracy np. prowadzenie koła plastycznego na wsi, lub chętnie pomogę w przykościelnych świetlicach odrabiać dzieciom lekcje,bardzo chętnie poprowadzę różnego rodzaju zajęcia. Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu: 663671855. Czekam na telefon i bardzo dziękuje z góry.

Napisz komentarz lub opinię na forum: