Outlet

Jakiś czas temu w Polsce powstał oda na rzeczy typu outlet. Jeśli nie wiesz, co to takiego to już tłumaczę? Outlet to sklepy odzieżowe sprzedające markowe ciuchy po bardzo atrakcyjnych cenach. Często nawet sześćdziesiąt czy siedemdziesiąt procent taniej niż w markowych sklepach. Dlaczego tak tanio? Ponieważ te ubrania to zazwyczaj końcówki kolekcji, która już doczekała się swojej następczyni. Często są to także buty czy ciuchy z końcówki serii, która była modna jakiś czas temu. Outlet to jednym słowem mówiąc sprzedaż pozostałości magazynowej danej firmy produkującej odzież czy też obuwie. Duże firmy maja największe zasoby tego typu towarów i chętnie je odsprzedają po bardzo okazyjnych cenach.
Końcówki kolekcji czy jak kto woli końcówki serii trafiają do sklepów typu outlet. Takie sklepy cieszą się dużym powodzeniem szczególnie wśród młodzieży. Markowe ciuchy po strasznie okazyjnych cenach, bo jak już wspomniałem nawet 70% taniej sprzedają się jak świeże bułeczki.
Swoją szansę w tym interesie zauważyła firma Factory Outlet. Jest to największa w Polsce sieć sklepów typu outlet. Factory Outlet oferuje produkty bardzo znanych marek. Dla przykładu podam kilka: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Levis, Big Star, House. Sieć sprzedaje ceny po bardzo atrakcyjnych cenach. Towary to zazwyczaj końcówki kolekcji, ale zdarzają się także nadwyżki produkcyjne i tak zwane wzory kolekcji

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: