Outsourcing it

Nasza firma świadczy usługi informatyczne dla firm. Są to przede wszystkim wprowadzanie oprogramowań, nowych systemów informatycznych, opieka nad systemem i urządzeniami, serwis komputerowy i inne.

Obsługa informatyczna obejmuje całodobową, profesjonalną opiekę nad gromadzeniem, selekcjonowaniem i przesyłem danych.

Nasze usługi informatyczne to także projektowanie i prowadzenie firmowych i indywidualnych stron www.

Jeśli chodzi o oprogramowania to zarówno je sprzedajemy, jak i tworzymy własne. W ofercie mamy oprogramowania, które sprawdziły się na przykład w prowadzeniu stołówek i kuchni, masarni, domów wypoczynkowych, programy dla małych i średnich firm, dla ajentów stacji benzynowych, systemy monitoringu, oprogramowanie rozliczeń VAT, i inne.

Nasze usługi informatyczne to także odzyskiwanie utraconych danych. Odzyskiwanie materiałów zapisanych na płytach. Ale przede wszystkim zajmujemy się tworzeniem sieci komputerowych.

W naszej ofercie jest także pełna obsługa informatyczna firmy: wdrażanie systemów, wyposażanie w pełne systemy komputerowe oraz kasowo-komputerowe, dobór i instalacja oprogramowania, budowa i instalacja sieci, szkolenia pracowników, archiwizacja danych, profesjonalne serwisy www oraz konta e-mail.

Obsługa informatyczna klienta indywidualnego to: komputer i jego rozbudowa, oprogramowanie edukacyjne i multimedialne, szkolenia, dostęp do internetu, doradztwo indywidualne, akcesoria komputerowe (drukarki, skanery, aparaty cyfrowe, tonery do drukarek, głośniki komputerowe, itp).

Trzecią naszą propozycja ofertową jest outsourcing it.

Usługa doskonała przede wszystkim dla tych, którzy właśnie restrukturyzują swoją firmę i szukają możliwości cięć zatrudnienia i budżetowych. Utrzymanie bowiem zespołu informatyków w ramach firmy to dość duże koszty. Nasza firma oferuje Państwu outsourcing it, czyli wykonywanie wszelkich usług it, opiekę nad wprowadzanymi systemami i opiekę nad siecią informatyczną, serwis urządzeń i linii, monitoring przesyłu danych.

Outsourcing it pozwala ograniczyć zatrudnienie, a co za tym idzie również koszty. Pozwala też kadrze kierowniczej na skupienie się na podstawowych zadaniach firmy.

Dane światowe wskazują, że około 65 proc. firm korzysta z tej usługi.

My dajemy Państwu doskonałych specjalistów z branży it. Są pracowici, doświadczeni i lojalni, co w każdej firmie ma ogromne znaczenie. Są do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę. Znając systemy bezbłędnie potrafią znaleźć przyczyny ewentualnej awarii.

Przemyślcie Państwo tę propozycję. Zapraszamy do współpracy.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: