Prezenty Wielkanocne – nowe trendy na rynku

Już wkrótce Wielkanoc – święta, które od zawsze kojarzą się nam z pisankami. Pisanki to zazwyczaj malowane wydmuszki jajek, mogą być zdobione różnymi technikami np. decoupage lub cracle. Wydmuszki jajek mogą być różnego typu – najczęściej są to wydmuszki kurze lub gęsie, rzadziej wydmuszki strusie.

Co można podarować bliskiej nam osobie w czasie świąt wielkanocnych? Jedną z propozycji są pisanki decoupage, które są bardzo trwałe dzięki lakierowaniu powłoki. Pisanki zdobione techniką decoupage mogą być pomalowane w dowolny wzór – bardzo często pisanki malowane są na specjalne zamówienie klienta.

Co można zrobić z taką pisanką, gdy otrzymamy ją od naszych bliskich? Pisanki decoupage bardzo ładnie komponują się z wystrojem salonu – kredensem, biurkiem czy komodą. Dzięki dowolnemu wzorowi mogą stać w widocznym miejscu przez cały rok.

Pisanki decoupage są nowością na polskim rynku. Bardzo duże zainteresowanie jest ze strony krajów Europy Zachodniej oraz Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy tych krajów potrafią docenić mozolną pracę, jaką musi wykonać artysta, by pisanka stała się prawdziwym arcydziełem sztuki. Bardzo wielu polskich artystów na stałe współpracuje z Zachodnimi galeriami sztuki.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: