Plotki o znanych dziewczynach

Plotki roznoszą się tak szybko, że nawet nieraz nie można za nimi nadążyć. Czytając artykuły o niejakiej Britney Spears, można dojść do wniosku, że musi ona codziennie machnąć za dwa głupie wyczyny.

Takie wnioski nasuwają się właśnie po ilości plotek o niej i jej zachowaniu. Skoro dzień, w dzień można przeczytać w różnych mediach, czy to prasie, czy telewizji, czy internecie, kilka zupełnie nowych plotek na jej temat, to muszą się skądś brać. Dodatkowo większość tych opisów zdarzeń zawiera fotografie dokumentujące te plotki. Wynika z tego jasno, że dziewczyna musi specjalnie bawić się tak, żeby powstawało jak najwięcej plotek na jej temat. Zdaje się , że w ten sposób, chce się za wszelką cenę utrzymać na topie. Z drugiej strony nie ma się temu co dziwić w końcu dzięki temu zarabia kasę. I pewnie do tej pory całkiem niezłą kasę. Jednak pewnie niedługo takie plotki zupełnie się znudzą i nikogo nie będą już obchodzić. Wtedy to kranik z dolarami powoli zacznie się wyczerpywać.

Pisma dla panów, gdzie podziwiać można piękno kobiecego ciała w całej okazałości wbrew pozorom kupują i czytają nie tylko mężczyźni, ale i kobiety. Panie lubią się dowartościowywać, bowiem mają świadomość tego, że większość takich sesji jest retuszowana. Niejednokrotnie już sprawy takich mocnych retuszy trafiały na pierwsze strony gazet, reklamy były wycofywane z obiegu, ściągane z billboardów itp. Znane Polki nago pojawiają się w tego typu magazynach rzadko. Zazwyczaj pozują tam panie, które dopiero stawiają pierwsze kroki w danej profesji, albo są celebrytkami. Celebrytki to taka nowa grupa (celebrytami mogą być też panowie) ludzi, którzy wypłynęli gdzieś z boku danej historii, na chwilę stali się znani, sławni, rozpoznawalni, a teraz po prostu bywają, żeby pozostać na fali. Każdy bowiem stara się jak najlepiej wykorzystać swoje pięć minut, jakie dostał od losu. A bynajmniej są tacy, którym na tym właśnie zależy.

Celebrytki nago tym samym w rozbieranych sesjach podziwiać można często. Za takie nagie zdjęcia dostają spore wynagrodzenie. Nie zawsze jednak zdają sobie sprawę z tego, że taka naga sesja zdjęciowa może też przyczynić się do wielu kłopotów w przyszłości. Ale kiedy liczy się tu i teraz, nikt nie myśli o tym, co będzie później. Rozbierane zdjęcia mają też modelki, chociaż związane są one z uprawianym przez nie zawodem, tym samym rozpatrywać należałoby je pod innym katem. Nie mają na celu wybicia się, zrobienia szumu medialnego. Modelki w ten sposób po prostu pracują, zarabiają na utrzymanie, na przysłowiowy chleb.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

Napisz komentarz lub opinię na forum: