Polityka komentarzy i prywatności

Zachęcamy oczywiście do komentowania naszych artykułów, aczkolwiek informujemy, że został zlikwidowany link umieszczany przez skrypt pod nickiem użytkownika, ponieważ wielu czytelników przedstawiało się jako słowo kluczowe. Prosimy o przedstawianie się za pomocą nicku bądź imienia lub też nazwiska jeżeli ktoś chce. Komentarze osób przedstawiających się jako słowo kluczowe będą niestety usuwane.

Przepraszamy za utrudnienia, ale sami użytkownicy zmusili nas do takiego posunięcia, gdyż takie komentarze nagminnie się pojawiały. Oczywiście można zamieścić link w treści komentarza jeżeli odnosi się on do tematyki artykułu.

Prywatność

Niniejszy blog korzysta ze skryptów służących do generowania statystyk. Zbierają one informacje na temat używanej przeglądarki, źródła odwiedzin itp. Blog korzysta również z programu Google AdSense. W celu dopasowania tematyki do Twoich zainteresowań, firma Google korzysta z plików cookie. Tematyka może być dopasowana do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych prywatnych w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych, czy adresu.

Komenatrze i opinie do artykułu na forum

2 komentarze artykułu “Polityka komentarzy i prywatności”

  1. Syllaaaa:

    Jestem 19-letnią uczennicą technikum.Szukam pracy na okres wakacji

  2. Roni05:

    mam 16 lat i właśnie skończyłam gimnazjum i szukam pracy na wakacje w woj. lubelskim.
    proszę o pomoc moje gg: 9267779

Napisz komentarz lub opinię na forum: